- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Угода
Угода між Міністерством сільського господарства і продовольства України і Міністерством землеробства Угорської Республіки про економічне, науково-технічне та виробниче співробітництво
Дата підписання: 26.02.1993
Дата набуття чинності: 26.02.1993
Міністерство сільського господарства і продовольства України і Міністерство землеробства Угорської Республіки, надалі іменуються Сторони, керуючись прагненням до розвитку та зміцнення взаємовигідного співробітництва і встановлення прямих зв'язків між об'єднаннями, підприємствами, організаціями України і фірмами, організаціями Угорської Республіки, надалі іменуються Партнери, домовились про наступне:
Стаття 1
Сторони в межах своєї компетенції згідно з діючими у них правовими нормами всіляко сприятимуть і допомагатимуть конкретним учасникам економічного та науково-технічного співробітництва кожної із Сторін на всіх його рівнях.
Стаття 2
Економічне, науково-технічне та виробниче співробітництво між Сторонами здійснюється по таких основних напрямках:
1. Рослинництво: селекція, насінництво, вирощування сільськогосподарських культур, в тому числі кукурудзи, ріпаку, соняшнику, гороху, цукрового буряку, з взаємним використанням передових технологій, рослинницьких генетичних ресурсів, екологічно чистих методів і засобів захисту рослин.
2. Тваринництво: розведення та відгодівля високопродуктивних сільськогосподарських тварин на базі сучасного кормовиробництва, в т.ч. птахівництво.
3. Біотехнологія: застосування методів генної інженерії для підвищення продуктивності сільськогосподарських тварин та рослин, їхньої стійкості до захворювань та створення нових сортів сільськогосподарських культур.
4. Переробка сільськогосподарської продукції: рослинництва, тваринництва (молочної та м'ясної), транспортування, упаковка, розфасовка та зберігання.
5. Механізація та автоматизація агропромислового виробництва: розробка та застосування нових виробничих технологій, випробування та спільне виробництво кормозбиральних машин, обладнання для переробних галузей малих потужностей, використання відновлюваних джерел енергії для сільськогосподарських цілей.
6. Економіка: управління та економічне регулювання агропромислового виробництва, використання математичних методів та моделей в управлінні.
Інші напрямки співробітництва можуть бути включені до Угоди за взаємною домовленістю.
Стаття 3
Сторони здійснюватимуть та розширюватимуть взаємовигідну торгівлю сільськогосподарською продукцією, матеріалами та обладнанням, технологічними лініями малих потужностей по переробці та упаковці сільськогосподарської продукції, проводячи з цією метою регулярні двосторонні консультації.
Стаття 4
Сторони здійснюватимуть розробку і підписання в робочому порядку ветеринарних вимог по експорту та імпорту тварин і тваринницької сировини.
Погодження та здійснення спільних прикордонних протиепізоотичних заходів.
Стаття 5
Сторони дотримуватимуться вимог міжнародних конвенцій по виконанню умов карантину рослин.
Розробка спільних заходів боротьби з бур'янами та хворобами сільськогосподарських культур з метою дотримання вимог по охороні ґрунтів і навколишнього середовища всі технології та пестициди перед їх масовим застосуванням проходять перевірку на станціях випробування.
Стаття 6
Співробітництво між сторонами здійснюватиметься у таких формах:
................Перейти до повного тексту