1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Угода


Угода
між Міністерством зв'язку України і Міністерством зв'язку і інформатики Республіки Молдова про співробітництво у галузі зв'язку
Дата підписання: 28.05.1996
Дата набуття чинності: 28.05.1996
Міністерство зв'язку України і Міністерство зв'язку і інформатики Республіки Молдова, далі - "Сторони",
керуючись бажанням сприяти розвитку дружніх відносин між Україною і Республікою Молдова,
розвиваючи положення Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про співробітництво у галузі зв'язку, укладену в Кишиневі 20 березня 1993 р.,
відзначаючи існуючі досягнення в двосторонньому співробітництві в галузі зв'язку та взаємний інтерес і наміри створити надійні основи його подальшого розвитку,
прагнучи поглиблювати і розширювати економічні і науково-технічні взаємовідносини у галузі зв'язку,
погодились про наступне:
Стаття 1
Сторони будують свої відносини у галузі зв'язку згідно з положеннями цієї Угоди, законами та іншими регламентуючими документами, які діють в кожній країні, і з принципами, нормами та рекомендаціями міжнародних організацій зв'язку, таких як Всесвітній Поштовий Союз (ВПС) і Міжнародний Союз Електрозв'язку.
Питання, не врегульовані цією Угодою, а також міжнародними угодами, учасницями яких є обидві Сторони, вирішуються відповідно до законодавства кожної Сторони.
Стаття 2
Сторони забезпечують на територіях своїх держав безперешкодний прийом, обробку, перевезення та доставку адресатам всіх поштових відправлень і документальних повідомлень, що пересилаються, а також надають можливість розповсюдження періодичних видань іншої Сторони, зареєстрованих в установленому порядку.
Порядок обміну грошовими переказами між Україною і Республікою Молдова та здійснення взаємних розрахунків готівкою визначається спеціальними угодами між відповідними відомствами Сторін.
Стаття 3
Сторони мають намір, впроваджуючи ефективні правила і політику, сприяти розвитку сучасних послуг поштово-банківської справи і телекомунікацій між Україною і Республікою Молдова.
Стаття 4
Сторони мають намір співробітничати і обмінюватися інформацією й досвідом в політичних, державних та інших принципових питаннях поштового і електричного зв'язку, таких як:
- вдосконалення національного законодавства, яке регулює послуги зв'язку;
- перспективи національної політики в галузі зв'язку;
- регулювання і технічний розвиток в галузі зв'язку.
Стаття 5
Встановлення, розвиток і розрахунок за поштовий, поштово-банківський обмін і електрозв'язок належать до компетенції експлуатаційних підприємств, операторів і окремих організацій обох Сторін, які при необхідності укладатимуть окремі угоди про співробітництво в сфері своєї діяльності.
Стаття 6
Сторони мають намір вживати всіх можливих заходів для тісного і взаємовигідного співробітництва в області використання і координації частотного спектра, проводити взаємні консультації, семінари, обмін спеціалістами та підготовку кадрів.

................
Перейти до повного тексту