- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Угода
Угода
між Міністерством зв'язку України і Міністерством зв'язку і інформатики Республіки Бєларусь з питань обміну, перевезення пошти і взаєморозрахунків за перевезення та обробку поштових відправлень
( Угода припинила дію 31.12.2017 (відповідно до листа Міністерства
закордонних справ від 31.12.2017 N 72/14-612/1-232) - див.
Офіційний вісник України
N 9 від 30.01.2018, стор. 313 )
| Дата підписання: 02.02.1994 Дата набрання чинності: 02.02.1994 |
Міністерство зв'язку України і Міністерство зв'язку і інформатики Республіки Бєларусь, що надалі іменуються "Сторони", виходячи з відносин, що склалися між обома Сторонами, розуміючи загальний інтерес в координації діяльності поштового зв'язку на взаємовигідній основі і сприянні у вирішенні виникаючих питань по забезпеченню поштового обміну між Україною і Республікою Бєларусь, погодились:
Стаття 1
Сторони будують свої відношення в галузі поштового обміну у відповідності з положеннями Актів Всесвітнього Поштового Союзу (ВПС), що регламентує відношення між поштовими адміністраціями, членами цього Союзу, а також даною Угодою.
Стаття 2
Сторони підтвердили місця міжнародного поштового обміну на території України - місто Харків; на території Республіки Бєларусь - місто Гомель; пункти міжнародного обміну на території України - мм. Харків, Київ, Львів, Чоп, Одеса; на території Республіки Бєларусь - мм. Мінськ, Брест, Гомель.
Стаття 3
Сторони домовились зберегти курсування поштового вагона:
N 233/234 Харків - Гомель - Харків, який обслуговується підприємствами зв'язку України.
Стаття 4
Сторони домовились, що проїзд контролюючих осіб в поштовому вагоні при пред'явленні посвідчення форми 2, 3 дозволяється протягом всього маршруту, який обслуговується другою Стороною.
Стаття 5
Сторони домовились про доцільність використання на своїй території поштового вагону другої Сторони для перевезення пошти внутрішнього потоку. Станції, на яких провадиться обмін внутрішньої пошти, повідомляються Сторонами за місяць до його введення.
Порядок сортування пошти на адресу пункту обміну другої Сторони і оплати за дану роботу оформляються окремим договором.
Стаття 6
Сторони взаємно забезпечують транзит через свої території усіх видів поштових відправлень згідно
Конвенції ВПС.
При направленні прямих депеш транзитом через території Сторін необхідне погодження з Поштовою Адміністрацією другої Сторони.
Стаття 7
Сторони домовились використовувати російську мову як службову для обміну інформацією між поштовими працівниками і при обміні службовою документацією.
Адресування поштових відправлень здійснюється російською або національною мовою.
Стаття 8
Розгляд рекламацій здійснюється згідно Актів ВПС.
................Перейти до повного тексту