1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Угода


Угода
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Казахстан про зміцнення науково-технічного співробітництва та організацію обміну досвідом роботи в галузі ліквідації наслідків радіоактивного впливу і лікування захворювань, пов'язаних з радіацією
Дата підписання: 17.09.1999
Дата набуття чинності: 17.09.1999
Кабінет Міністрів України та Уряд Республіки Казахстан, далі - Сторони,
виходячи з принципів рівноправ'я, поважаючи суверенітет держав,
беручи до уваги прагнення підтримувати і розвивати традиційні зв'язки в галузі медицини та охорони здоров'я,
визначаючи актуальність сучасного проведення науково-практичних робіт з діагностики, лікування та реабілітації осіб, які зазнали радіаційного впливу,
враховуючи зацікавленість обох Сторін у взаємовигідному співробітництві на довгостроковій і стабільній основі,
домовились про таке:
Стаття 1
Сторони, надаючи важливе значення зміцненню співробітництва в галузі ліквідації наслідків радіоактивного впливу та лікування захворювань, пов'язаних з радіацією, розвиватимуть науково-технічне співробітництво, взаємодіятимуть та вживатимуть узгоджені заходи щодо покращання екологічного стану, здійснюватимуть обмін досвідом та науково-практичною інформацією.
Стаття 2
Сторони сприятимуть розширенню прямих зв'язків між закладами охорони здоров'я, а також органами охорони здоров'я, що іменуються надалі за текстом "сторони, які співробітничають", з урахуванням особливостей переходу до ринкових відносин.
Стаття 3
Сторони розвиватимуть взаємовигідне співробітництво у наступних галузях охорони здоров'я і медичної науки:
- профілактична медицина та охорона навколишнього середовища;
- фармація та медична техніка, в тому числі виробництво:
а) Сторони сприятимуть розвитку коопераційних зв'язків між українськими та казахстанськими суб'єктами господарювання в галузі фармації.
Коопераційне співробітництво здійснюватиметься на підставі договорів, які укладатимуться зацікавленими суб'єктами господарювання з української і казахстанської Сторін, відповідно до діючого законодавства Сторін та норм міжнародного права.
б) Науково-дослідні установи, які діють в галузі фармацевтичної промисловості України та Республіки Казахстан, можуть здійснювати співробітництво на підставі двосторонніх договорів, які визначають предмет і умови співробітництва, відповідно до діючого законодавства Сторін і норм міжнародного права.
в) Сторони домовились, що на прохання однієї із Сторін, надаватиметься інформація відносно прийнятих нормативних актів в галузі фармацевтичної промисловості.
г) Сторони домовились про вжиття заходів щодо можливості вдосконалення процесу надання імпортних ліцензій для ввозу лікарських засобів.
д) Сторони зобов'язуються створити протягом трьох місяців з дня підписання цієї Угоди робочу групу, до складу якої увійдуть по п'ять представників обох Сторін.
є) Робоча група протягом шести місяців з моменту її створення проробить план співробітництва в галузі фармацевтичної промисловості з урахуванням підвищення кваліфікації спеціалістів фармацевтичної промисловості для введення принципів GMP (Правила належного виробництва);

................
Перейти до повного тексту