- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про рекомендації парламентських слухань з питань співробітництва України та Німеччини
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2006, N 26, ст.220 )
Верховна Рада України
постановляє:
1. Схвалити рекомендації парламентських слухань з питань співробітництва України та Німеччини, що додаються.
2. Кабінету Міністрів України враховувати у своїй діяльності рекомендації, зауваження та пропозиції, висловлені учасниками парламентських слухань, та проінформувати Верховну Раду України про стан виконання цієї Постанови до 1 березня 2006 року.
3. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції.
Голова Верховної Ради України | В.ЛИТВИН |
м. Київ, 12 січня 2006 року N 3338-IV |
РЕКОМЕНДАЦІЇ
парламентських слухань з питань співробітництва України та Німеччини
Учасники парламентських слухань, обговоривши питання щодо сучасного стану та перспектив українсько-німецьких відносин, відзначають, що:
1. Продовження процесів демократизації та ринкових перетворень в Україні привели до якісних позитивних змін у тональності двостороннього діалогу між Україною та Німеччиною.
2. Важливим наслідком українських демократичних перетворень стало утвердження в парламентських, урядових і бізнесових колах та німецькому суспільстві в цілому розуміння того, що Україна географічно і цивілізаційно належить до Європи.
3. Дії керівництва України, спрямовані на утвердження в нашій державі європейських цінностей та продовження державного розвитку за європейською моделлю, знаходять підтримку політичного істеблішменту Німеччини, а успішність просування на цьому шляху створює позитивне підґрунтя для вироблення Німеччиною якісно нових підходів до розвитку двостороннього співробітництва.
4. Основні перспективи українсько-німецького співробітництва вбачаються у сприянні:
процесу демократизації в Україні та проведенню вільних і чесних парламентських виборів 2006 року;
забезпеченню проведення подальших економічних реформ;
збереженню проєвропейської орієнтації України й уникненню при цьому погіршення відносин як між Україною та Російською Федерацією, так і між європейською та євроатлантичною спільнотою і Російською Федерацією;
зусиллям України щодо налагодження регіонального співробітництва між пострадянськими державами, а також у справі розв'язання заморожених конфліктів.
Зважаючи на позитивне ставлення Німеччини до України та потребу розвитку взаємовигідної співпраці, учасники парламентських слухань наголошують на необхідності:
розгляду питань щодо подальшого розвитку українсько-німецьких відносин на засіданнях Українсько-німецької групи найвищого рівня та під час міжурядових консультацій і міжпарламентської співпраці, інформування про їх результати політичних та економічних кіл обох держав;
проведення належних заходів щодо створення Українського інформаційно-культурного центру в м. Берліні;
................Перейти до повного тексту