1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Розпорядження


Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
м. Київ N 1502-XII 7 вересня 1991 року
( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1991, N 46, ст. 625 )
У зв'язку з Указом Президії Верховної Ради України від 30 серпня 1991 року "Про заборону діяльності Компартії України":
1. Виконавчим комітетам обласних, районних, міських, районних у містах Рад народних депутатів утворити комісії по вирішенню питань щодо звільнення працівників відповідних партійних комітетів та інших організацій, а також питань, пов'язаних з забороною діяльності КПУ. До складу цих комісій включаються представники органів та організацій, на баланс яких передано майно КПУ, і представники організацій, що ліквідуються.
2. Працівники партійних комітетів та інших організацій, що ліквідуються, звільняються з роботи на підставі п. 1 ст. 40 КЗпП УРСР. В трудові книжки зазначених працівників ліквідаційною комісією вноситься такий запис:
"Звільнений в зв'язку з ліквідацією підприємства (установи, організації), п. 1 ст. 40 КЗпП УРСР (Указ Президії Верховної Ради України від 30.08.1991 р. N 1468-XII)".
Ліквідаційна комісія видає працівникам, які вивільняються, трудові книжки, особисті профспілкові документи, довідки про їх роботу на даному підприємстві, в установі, організації із зазначенням спеціальності, кваліфікації, посади, часу роботи і розміру заробітної плати.
3. При реорганізації підприємств і організацій КПУ трудові відносини за згодою працівників продовжуються. Припинення трудового договору допускається, якщо в результаті реорганізації має місце скорочення чисельності або штату працівників. В цих випадках звільнення також проводиться на підставі п. 1 ст. 40 КЗпП УРСР. В трудові книжки цих працівників вноситься такий запис:
"Звільнений в зв'язку з реорганізацією підприємства (установи, організації), п. 1 ст. 40 КЗпП УРСР (Указ Президії Верховної Ради України від 30.08.1991 р. N 1468-XII)".
4. При зміні підпорядкованості підприємств, установ, організацій не припиняється дія трудових договорів з працівниками, які перебувають там у трудових відносинах (частина друга ст. 36 КЗпП УРСР). Особи, які не виявляють бажання продовжувати роботу на цих підприємствах, в установах і організаціях, звільняються з роботи за власним бажанням (ст. 38 КЗпП УРСР).

................
Перейти до повного тексту