- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Розпорядження
КЕРІВНИК АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
Про проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями Апарату Верховної Ради України покладених на них обов'язків і завдань
( Додатково див. Розпорядження Голови ВР
N 1726 від 26.12.2005 )
1. Затвердити Порядок проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями Апарату Верховної Ради України покладених на них обов'язків і завдань (додається).
2. Керівникам структурних підрозділів Апарату, завідуючим секретаріатами комітетів Верховної Ради України, депутатських фракцій, груп у Верховній Раді України провести за підсумками 2003 року оцінювання виконання державними службовців Апарату покладених на них обов'язків і завдань згідно з зазначеним Порядком та надати до 10 травня 2004 року Управлінню кадрів відповідні матеріали.
3. Управлінню кадрів узагальнити інформацію про проведення щорічної оцінки та внести необхідні пропозиції за наслідками її проведення.
4. Управлінню справами при формуванні проектів кошторисів видатків на здійснення повноважень Верховної Ради України враховувати пропозиції керівників структурних підрозділів Апарату, завідуючих секретаріатами комітетів Верховної Ради України, депутатських фракцій, груп у Верховній Раді України за наслідками проведення щорічної оцінки щодо виплати державним службовцям грошової винагороди згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року
N 212.
Керівник Апарату Верховної Ради України | В.ЗАЙЧУК |
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Керівника
Апарату Верховної Ради України
від 16 квітня 2004 р. N 1140
ПОРЯДОК
проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями Апарату Верховної Ради України покладених на них обов'язків і завдань
Цей Порядок розроблений на основі Загального порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань, затвердженого наказом Головдержслужби України від 31 жовтня 2003 року
N 122 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 листопада 2003 року за N 1063/8384, і визначає правові та організаційні засади проведення оцінки виконання державними службовцями Апарату Верховної Ради України своїх обов'язків і завдань під час щорічного підбиття підсумків.
I. Загальні положення
1. Метою щорічної оцінки виконання державними службовцями Апарату покладених на них обов'язків і завдань (далі - щорічна оцінка) під час підбиття підсумків виконання ними своїх обов'язків є здійснення регулярного контролю за проходженням державної служби та професійними досягненнями державних службовців шляхом перевірки якості їхньої діяльності відповідно до посадових інструкцій, а також особистих планів роботи для тих державних службовців Апарату, які перебувають у кадровому резерві структурного підрозділу Апарату, в якому вони працюють.
2. Щорічна оцінка проводиться з метою поліпшення добору й розстановки кадрів, розвитку ініціативи і творчої активності державних службовців Апарату, визначення їх потенціалу, потреб у підвищенні кваліфікації та особистому розвитку; вдосконалення процесу організації діяльності як державного службовця Апарату, так і Апарату Верховної Ради України в цілому, виявленні організаційних проблем та оперативного реагування на них, аналізу виконання посадових інструкцій.
3. Щорічна оцінка виконання державними службовцями покладених на них обов'язків та завдань проводиться в період між атестаціями керівниками структурних підрозділів Апарату, завідуючими секретаріатами комітетів Верховної Ради України, депутатських фракцій, груп у Верховній Раді України за підсумками минулого року.
За дорученням керівників головних управлінь Апарату та Керуючого справами проведення оцінювання у цих підрозділах може здійснюватися відповідними заступниками або керівниками управлінь, відділів. Щорічна оцінка цих керівників здійснюється керівниками вищого рівня.
4. Не підлягають щорічному оцінюванню, державні службовці патронатної служби та державні службовці, які призначені на посаду у звітному періоді. Вагітні жінки можуть проходити щорічне оцінювання за власним бажанням.
5. При проведенні щорічної оцінки розглядається виконання державними службовцями їх посадових обов'язків (згідно з посадовими інструкціями), покладених на них завдань та доручень. При цьому враховується складність виконання завдань та доручень, їх кількість та якість виконання, а також планів роботи тих державних службовців Апарату, які перебувають у кадровому резерві.
6. Щорічна оцінка проводиться у відповідності до показників та критеріїв якості роботи державних службовців, які пов'язуються з конкретною діяльністю і очікуваними результатами та залежать від особливостей роботи структурного підрозділу Апарату, в якому цей державний службовець працює (додаток
N 1).
7. Щорічна оцінка має здійснюватися на засадах законності, прозорості, гласності, об'єктивності, неупередженості, рівноправності.
II. Організація і проведення щорічної оцінки
8. Організаційне забезпечення проведення щорічної оцінки покладається на Управління кадрів та керівників структурних підрозділів Апарату, їх заступників, завідуючих секретаріатами комітетів Верховної Ради України, депутатських фракцій, груп у Верховній Раді України.
................Перейти до повного тексту