1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Розпорядження


Апарат Верховної Ради України
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
м. Київ № 1488-к 24 серпня 2022 р.
Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору на посаду Керівника Дослідницької служби Верховної Ради України
На виконання пункту 26 Положення про Дослідницьку службу Верховної Ради України, затвердженого розпорядженням Голови Верховної Ради України від 11 серпня 2022 року № 438 :
1. Затвердити Порядок проведення конкурсного відбору на посаду Керівника Дослідницької служби Верховної Ради України, що додається.
2. Скасувати розпорядження Керівника Апарату Верховної Ради України від 23 лютого 2022 року № 304-к "Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору на посаду Керівника Інституту законодавства Верховної Ради України".
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Керівник Апарату
Верховної Ради України


В. ШТУЧНИЙ
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Керівника
Апарату Верховної Ради України
від 24 серпня 2022 року № 1488-к
Порядок проведення конкурсного відбору
на посаду Керівника Дослідницької служби Верховної Ради України
I. Загальні положення
1. Порядок проведення конкурсного відбору на посаду Керівника Дослідницької служби Верховної Ради України (далі - Порядок) визначає процедуру конкурсного відбору на посаду Керівника Дослідницької служби Верховної Ради України (далі - конкурс), метою якого є добір кандидатури, здатної професійно виконувати посадові обов’язки за посадою.
2. Конкурс проводиться такими етапами:
1) прийняття рішення про проведення конкурсу та утворення Комісії для проведення конкурсного відбору на посаду Керівника Дослідницької служби Верховної Ради України (далі - Комісія);
2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;
3) прийняття Комісією документів про участь у конкурсі;
4) розгляд Комісією поданих документів на відповідність вимогам до зайняття посади Керівника Дослідницької служби Верховної Ради України (далі - Керівник Дослідницької служби) та затвердження списку осіб, допущених до участі в конкурсі;
5) проведення Комісією співбесіди з особами, допущеними до участі в конкурсі, та визначення її результатів;
6) прийняття Комісією рішення про визначення переможця конкурсу та внесення Керівником Апарату Верховної Ради України (далі - Керівник Апарату) Голові Верховної Ради України подання про призначення переможця конкурсу на посаду Керівника Дослідницької служби;
7) прийняття рішення про призначення на посаду Керівника Дослідницької служби.
II. Прийняття рішення про проведення конкурсу та утворення Комісії
3. Розпорядження про проведення конкурсу видає Голова Верховної Ради України з одночасним утворенням Комісії та визначенням її адміністратора з числа працівників Управління кадрів Апарату Верховної Ради України.
4. Комісія утворюється у складі п’яти осіб: Керівник Апарату або його заступник, до функціональних обов’язків якого належить координація діяльності Дослідницької служби, два народні депутати України (за їх згодою), два працівники Дослідницької служби, обрані загальними зборами трудового колективу Дослідницької служби.
5. Головою Комісії є Керівник Апарату або його заступник, до функціональних обов’язків якого належить координація діяльності Дослідницької служби.
Повноваження секретаря Комісії виконує адміністратор конкурсу.
Адміністратор конкурсу веде протокол засідання Комісії, оформляє відомості про результати конкурсу, перевіряє особу кандидата, здійснює інші повноваження, передбачені цим Порядком.
6. У разі подання членом Комісії документів про участь у конкурсі, його повноваження призупиняються з дня подання документів до дня оприлюднення результатів конкурсу на офіційному веб-сайті Верховної Ради України, про що зазначається у відповідному протоколі.
7. Діяльність Комісії здійснюється на засадах:
1) відкритості та гласності;
2) рівності прав членів Комісії;
3) колегіальності прийняття рішень Комісією;
4) незалежності, об’єктивності та обґрунтованості рішень Комісії, неупередженого ставлення до учасників конкурсу.
8. Засідання Комісії є повноважним, якщо на ньому присутні не менше трьох її членів.
Члени Комісії можуть брати участь у засіданні Комісії в режимі відеоконференції, про що зазначається у відповідному протоколі.
III. Оприлюднення оголошення про проведення конкурсу
9. Оголошення про проведення конкурсу оприлюднюється на офіційному веб-сайті Верховної Ради України (www.rada.gov.ua) не пізніше наступного робочого дня з дня видання розпорядження Голови Верховної Ради України про проведення конкурсу.
Після оприлюднення інформації про оголошення конкурсу на офіційному веб-сайті Верховної Ради України така інформація може бути оприлюднена на офіційному веб-сайті Дослідницької служби.
10. В оголошенні про проведення конкурсу зазначаються такі відомості:
1) дата видання Головою Верховної Ради України розпорядження про проведення конкурсу та прізвище, ім’я, по батькові Голови Комісії;
2) повне найменування Дослідницької служби із зазначенням її місцезнаходження;
3) вимоги до посади-1;
4) перелік документів, що подаються для участі в конкурсі;
5) строк прийняття документів, який не може бути меншим ніж 10 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Верховної Ради України;
6) адреса прийняття чи надсилання документів у паперовому вигляді або в електронному вигляді (адреса електронної пошти);
7) контакти (номер телефону, електронна пошта), за якими можна отримати інформацію щодо проведення конкурсу.
8) інші необхідні для проведення конкурсу відомості.
__________
-1 Керівник Дослідницької служби повинен бути громадянином України, вільно володіти державною мовою та володіти іноземною мовою, яка є однією з мов Європейського Союзу (не нижче рівня В2), мати науковий ступінь доктора юридичних наук, вчене звання професора, а також відповідати одній із таких вимог: 1) стаж роботи на керівних наукових посадах не менше 7 років; 2) стаж роботи на керівних науково-педагогічних посадах не менше 7 років; 3) стаж роботи на керівних посадах у державних органах, установах, організаціях не менше 7 років; 4) сукупний стаж роботи відповідно до вимог, визначених підпунктами 1-3 цього пункту, не менше 7 років ( пункт 20 Положення про Дослідницьку службу Верховної Ради України, затвердженого розпорядженням Голови Верховної Ради України від 11 серпня 2022 року № 438).
IV. Прийняття документів для участі в конкурсі
11. Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі (далі - кандидат), подає особисто чи надсилає на адреси, зазначені в оголошенні про проведення конкурсу, такі документи:
1) заяву на ім’я Голови Комісії про участь у конкурсі;
2) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
3) копію трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування або інші документи про трудову діяльність, у тому числі що підтверджують роботу на керівних наукових, науково-педагогічних посадах та на керівних посадах у державних органах, установах, організаціях;
4) копії документів про присудження наукового ступеня доктора наук, присвоєння вченого звання професора;
5) копію Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з Реєстру державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови;
6) копію довідки, сертифіката, свідоцтва або іншого документа, що посвідчує рівень володіння іноземною мовою, яка є однією з мов країн Європейського Союзу, відповідно до глобальної шкали Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (не нижче рівня В2);
7) письмову згоду на обробку персональних даних;
8) витяг з інформаційно-аналітичної системи "Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості" про відсутність (наявність) судимості.

................
Перейти до повного тексту