1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Указ


УКАЗ
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
Про внесення змін і доповнень до Виправно-трудового кодексу Української РСР
( Указ втратив чинність  згідно з Кримінально-виконавчим кодексом України  від 11 липня 2003 року N 1129-IV )
Відповідно до Закону СРСР від 7 жовтня 1977 року "Про порядок введення в дію Конституції (Основного Закону) СРСР" і Указу Президії Верховної Ради СРСР від 7 вересня 1977 року "Про внесення змін до статті 29 Основ виправно-трудового законодавства Союзу РСР і союзних республік" Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:
Внести такі зміни і доповнення до Виправно-трудового кодексу Української РСР:
1. У статті 14 Кодексу:
а) абзац другий частини першої викласти в такій редакції:
"загального режиму - вперше засуджені за умисні злочини, що не є тяжкими, і вперше засуджені на строк не більше трьох років за тяжкі злочини, а також вперше засуджені на строк понад п'ять років за злочини, вчинені з необережності";
б) доповнити статтю частиною четвертою такого змісту:
"У виправно-трудових колоніях загального режиму можуть відбувати покарання також засуджені, переведені з колоній-поселень для осіб, що вчинили злочини з необережності, в порядку, встановленому статтею 47 цього Кодексу".
2. Доповнити статтю 15 Кодексу частиною третьою такого змісту:
"У виправно-трудових колоніях загального режиму можуть відбувати покарання засуджені особи жіночої статі, переведені з виховно-трудових колоній загального режиму в порядку, встановленому статтею 26 цього Кодексу, а також засуджені жінки, переведені з колоній-поселень для осіб, що вчинили злочини з необережності, в порядку, встановленому статтею 47 цього Кодексу". 
3. У частині другій статті 21 Кодексу слова "чоловіки, вперше засуджені за злочини, що не є тяжкими, і вперше засуджені на строк не більше трьох років за тяжкі злочини" замінити словами "вперше засуджені на строк не більше п'яти років за злочини, вчинені з необережності, - від інших засуджених; чоловіки, вперше засуджені за умисні злочини, що не є тяжкими, і вперше засуджені на строк не більше трьох років за тяжкі злочини, а також вперше засуджені на строк понад п'ять років за злочини, вчинені з необережності".
4. Статті 52 і 53 Кодексу викласти в такій редакції:
"Стаття 52. Оплата праці осіб, позбавлених волі
Праця осіб, позбавлених волі, оплачується відповідно до її кількості та якості за нормами і розцінками, що діють у народному господарстві. Нарахування заробітку засудженим провадиться з врахуванням часткового відшкодування ними витрат по утриманню виправно-трудових установ. 
У виправно-трудових колоніях і тюрмах на особовий рахунок засуджених, які не допускають порушення режиму і виконують норми виробітку або встановлені завдання, повинно зараховуватись незалежно від усіх відрахувань не менш як десять процентів, а на особовий рахунок інвалідів першої і другої груп, які не допускають порушення режиму, - не менш як двадцять п'ять процентів нарахованого їм місячного заробітку. У виховно-трудових колоніях на особовий рахунок засуджених, які не допускають порушення режиму, повинно зараховуватись незалежно від усіх відрахувань не менш як сорок п'ять процентів нарахованого їм місячного заробітку.

................
Перейти до повного тексту