- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 17 березня 2003 р. N 350 Київ |
Про механізм реалізації статті 31 Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік"
Затвердити Порядок зарахування до спеціального фонду державного бюджету вартості військового майна, що передається Міністерством оборони кредиторам, та врахування вартості цього майна у видатках державного бюджету на фінансування Збройних Сил (додається).
Прем'єр-міністр України | В.ЯНУКОВИЧ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 березня 2003 р. N 350
ПОРЯДОК
зарахування до спеціального фонду державного бюджету вартості військового майна, що передається Міністерством оборони кредиторам, та врахування вартості цього майна у видатках державного бюджету на фінансування Збройних Сил
1. Цим Порядком визначається механізм зарахування до спеціального фонду державного бюджету вартості військового майна, що передається Міноборони виконавцям державного оборонного замовлення, іншим постачальникам матеріально-технічних засобів (ресурсів), виконавцям робіт, надавачам послуг, а також юридичним особам, що передають належне їм на праві власності житло для військовослужбовців і членів їх сімей (далі - кредитори), та врахування вартості цього майна у видатках державного бюджету на фінансування Збройних Сил.
2. Зарахування вартості військового майна до спеціального фонду державного бюджету та врахування вартості цього майна у видатках державного бюджету на фінансування Збройних Сил згідно з цим Порядком здійснюється за участю:
Державного казначейства;
Міноборони;
органів військового управління Збройних Сил;
кредиторів.
3. Зарахування вартості військового майна до спеціального фонду державного бюджету та врахування вартості цього майна у видатках державного бюджету на фінансування Збройних Сил здійснюється Державним казначейством на підставі таких документів:
договору (угоди) про постачання матеріально-технічних засобів (ресурсів), виконання робіт (надання послуг), укладеного між Міноборони та кредитором, у тому числі у рамках виконання державного оборонного замовлення;
договору (угоди) про погашення заборгованості Міноборони за поставлені матеріально-технічні засоби (ресурси), виконані роботи (надані послуги) шляхом передачі військового майна;
договору між Міноборони та юридичною особою - власником житла щодо передачі військового майна в обмін на житло;
відомості про визначення залишкової вартості військового майна за формою згідно з додатком 1 до Методики визначення залишкової вартості майна Збройних Сил України та інших військових формувань, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 1998 р.
N 759;
акта звіряння взаєморозрахунків, що підтверджує заборгованість Міноборони перед кредитором, за формою згідно з додатком 1;
акта приймання-передачі військового майна, матеріально-технічних засобів (ресурсів), виконаних робіт (наданих послуг).
4. На підставі зазначених у пункті 3 цього Порядку документів уповноважені Міноборони органи військового управління Збройних Сил у десятиденний строк складають разом з кредиторами протокол здійснення розрахунків за поставлені матеріально-технічні засоби (ресурси), виконані роботи (надані послуги) та передане житло (далі - протокол) за формою згідно з додатком 2.
Вартість військового майна, що передається кредиторам, встановлюється Міноборони за погодженням з кредиторами не нижче вартості, визначеної шляхом незалежної оцінки.
5. Протокол та зазначені у пункті 3 цього Порядку документи подаються органами військового управління Збройних Сил до Міноборони. Прийнятий до розрахунків протокол є підставою для списання учасниками розрахунків дебіторської та кредиторської заборгованості.
6. З метою відображення в бухгалтерському обліку проведених розрахунків Міноборони подає до Державного казначейства такі документи:
протокол;
розподіл виділених бюджетних асигнувань Міноборони з приміткою "Стаття 31";
реєстри зобов'язань та фінансових зобов'язань Міноборони із зазначенням реквізитів протоколів (номер, дата), отримувача коштів, коду ЄДРПОУ та МФО відповідного органу Державного казначейства.
7. На підставі отриманих від Міноборони документів Державне казначейство готує розпорядження та складає реєстр на виділення бюджетних асигнувань. Складені реєстри з приміткою "Стаття 31" передаються засобами електронної пошти до відповідного органу Державного казначейства.
8. Обсяги проведених розрахунків відображаються Державним казначейством у бухгалтерському обліку з виконання державного бюджету як надходження коштів від реалізації надлишкового озброєння, військової та спеціальної техніки, іншого майна Збройних Сил до спеціального фонду державного бюджету, виділені бюджетні асигнування спеціального фонду та видатки відповідно до кошторису Міноборони.
9. Міноборони відображає в бухгалтерському обліку та звітності зазначені операції як отримані бюджетні асигнування спеціального фонду та здійснені видатки, що передбачені спеціальним фондом кошторису Міноборони.
10. Міноборони складає щокварталу та за рік звіт про військове майно, передане кредиторам у рахунок поставлених матеріально-технічних засобів (ресурсів), виконаних робіт (наданих послуг) та в обмін на житло за формою згідно з додатком 3 і подає їх Мінфіну та Мінекономіки відповідно до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом та до 1 березня 2004 року.
Додаток 1
до Порядку
Зразок
АКТ
звіряння розрахунків між _________________________________________
(назва кредитора)
та _______________________________________________________________
(найменування органу військового управління Збройних Сил)
за________________________________________________________________
................Перейти до повного тексту