- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 8 жовтня 2003 р. N 1589 Київ |
Про затвердження Порядку спрямування коштів державного бюджету на компенсацію сільськогосподарським товаровиробникам за посіяне зерно
Затвердити Порядок спрямування коштів державного бюджету на компенсацію сільськогосподарським товаровиробникам за посіяне зерно (додається).
Прем'єр-міністр України | В.ЯНУКОВИЧ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 жовтня 2003 р. N 1589
ПОРЯДОК
спрямування коштів державного бюджету на компенсацію сільськогосподарським товаровиробникам за посіяне зерно
1. Цей Порядок визначає механізм спрямування коштів у сумі 360 000 тис. гривень, передбачених у
Державному бюджеті України на 2003 рік за бюджетною програмою 2801440 "Здійснення заходів з подолання наслідків стихійного лиха в сільському господарстві та розвитку аграрного ринку" на компенсацію сільськогосподарським товаровиробникам за посіяне зерно.
2. Компенсація сільськогосподарським товаровиробникам за посіяне зерно (пшениця, жито, тритікале, ячмінь) (далі - компенсація) здійснюється пропорційно фактичній площі сходів.
3. Для визначення переліку сільськогосподарських товаровиробників, які посіяли зерно і мають право на компенсацію, управління сільського господарства і продовольства Севастопольської міської, районних держадміністрацій утворюють відповідні комісії у складі начальника управління сільського господарства і продовольства Севастопольської міської, районної держадміністрації (голова комісії), начальника насіннєвої інспекції, представника відповідної ради сільськогосподарських підприємств, голови відповідної асоціації фермерів або представника Асоціації фермерів та приватних землевласників України (далі - комісія).
4. Заявку на отримання компенсації мають право подавати до комісії усі сільськогосподарські товаровиробники незалежно від організаційно-правової форми та форми власності з доданням копій таких підтвердних документів: форма державної статистичної звітності N 7-сг "Звіт про хід збирання урожаю, сівби озимих та оранку на зяб", затверджена наказом Держкомстату від 1 липня 2002 р.
N 254, станом на 1 вересня, 1 жовтня та 1 листопада 2003 р., а також спеціалізовані бухгалтерські форми первинного обліку N 119 "Акт витрат насіння і садивного матеріалу" та N 118 "Акт про використання мінеральних, органічних і бактеріальних добрив, отрутохімікатів і гербіцидів", затверджені наказом Мінсільгоспу СРСР від 24 жовтня 1972 р. N 269-2.
Комісія розглядає подані документи та приймає рішення щодо включення до реєстру сільськогосподарських товаровиробників, які мають право на компенсацію (додаток 1), а уразі потреби обстежує посівні площі з метою перевірки поданих їй матеріалів. Результати перевірки оформляються актом.
Реєстр ведеться управліннями сільського господарства і продовольства Севастопольської міської, районних держадміністрацій.
5. Управління сільського господарства і продовольства районної держадміністрації щодекади подає оперативну інформацію (додаток 2) Міністерству агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим та головним управлінням сільського господарства і продовольства обласних держадміністрацій.
6. Міністерство агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головні управління сільського господарства і продовольства обласних та управління сільського господарства і продовольства Севастопольської міської держадміністрацій протягом 5 календарних днів після закінчення складання реєстрів сільськогосподарських товаровиробників, які мають право на компенсацію, подають Мінагрополітики разом з цими реєстрами зведену оперативну інформацію про обсяги площ, на яких зійшли озимі. Остаточна інформація повинна надійти до Мінагрополітики до 1 листопада 2003 року.
7. Мінагрополітики на підставі отриманих реєстрів та інформації у міру виділення коштів державного бюджету, що спрямовуються на компенсацію, подає Державному казначейству розподіли цих коштів між Міністерством агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головними управліннями сільського господарства і продовольства обласних та управлінням сільського господарства і продовольства Севастопольської міської держадміністрацій. Остаточний розподіл коштів повинен бути надісланий до Державного казначейства до 15 листопада 2003 року.
................Перейти до повного тексту