1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 11 вересня 2003 р. N 1447
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 924 від 12.10.2010 )
Про організацію особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 950 від 18.07.2007 )
З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення і відповідно до статті 22 Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 13 серпня 2002 р. N 700 "Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення" Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України і графік особистого прийому громадян членами Кабінету Міністрів України (додаються).
У разі відсутності Першого віце-прем'єр-міністра України чи одного з віце-прем'єр-міністрів України, інших членів Кабінету Міністрів України особистий прийом громадян проводять посадові особи, на яких покладено виконання їх повноважень.
2. Установити, що у разі потреби зміни до графіка особистого прийому громадян членами Кабінету Міністрів України за погодженням з Прем'єр-міністром України вносить Міністр Кабінету Міністрів України.
3. Секретаріатові Кабінету Міністрів України забезпечити створення необхідних організаційних і матеріально-технічних умов для проведення особистого прийому громадян членами Кабінету Міністрів України у приймальні Кабінету Міністрів України по вул. Грушевського, 12/2, у м. Києві (5 під'їзд Будинку Уряду).
( Пункт 4 втратив чинність на підставі Постанови КМ N 950 від 18.07.2007 )
5. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.
Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 41
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 вересня 2003 р. N 1447
ПОРЯДОК
організації та проведення особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України
1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України.
2. Особистий прийом громадян Прем'єр-міністром України відповідно до статті 23 Закону України "Про звернення громадян" проводиться в установленому ним порядку.
Особистий прийом громадян Першим віце-прем'єр-міністром, віце-прем'єр-міністрами України та міністрами (далі - члени Кабінету Міністрів України) проводиться у приймальні Кабінету Міністрів України в установлені графіком дні з 15-00 до 17-00.
Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни проводиться першочергово.
3. Особистий прийом громадян в інші дні, крім неділі та святкових, проводиться працівниками Управління організації роботи із зверненнями громадян Департаменту діловодства та моніторингу Секретаріату Кабінету Міністрів України (далі - Управління) з 9-00 до 13-00 та з 14-00 до 19-00, у п'ятницю і передсвяткові дні - до 18-00, у суботу - з 9-00 до 13-00.
4. Вхід громадян до приймальні Кабінету Міністрів України вільний і не потребує оформлення перепустки та пред'явлення документів, що посвідчують особу.
5. Інформація про порядок і графік особистого прийому громадян членами Кабінету Міністрів України публікується у газеті "Урядовий кур'єр", розміщується на Єдиному веб-порталі Кабінету Міністрів України та у приймальні Кабінету Міністрів України в доступному для вільного огляду місці.
6. Попередній запис на особистий прийом до членів Кабінету Міністрів України проводиться працівниками Управління разом з представниками служб членів Кабінету Міністрів України в установлений графіком день з 10-00 до 13-00.
За дорученням керівництва Секретаріату Кабінету Міністрів України до участі в попередньому записі громадян на особистий прийом до Першого віце-прем'єр-міністра, віце-прем'єр-міністрів України можуть залучатися працівники відповідних структурних підрозділів Секретаріату Кабінету Міністрів України.
7. Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до членів Кабінету Міністрів України з'ясовується прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийняте рішення, визначається посадова особа чи орган державної влади, до компетенції яких належить вирішення питання, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянами для обґрунтування своїх заяв (клопотань), скарг або пропозицій (зауважень).

................
Перейти до повного тексту