1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Лист


НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
Департамент готівково-грошового обігу
Л И С Т
22.06.2007 N 11-311/2408-6425
Операційному і
територіальним управлінням
Національного банку України,
Центральному сховищу,
Асоціації українських
банків,
банкам України та їх філіям
Про введення в обіг пам'ятної монети "XVI сесія Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі"
Національний банк України вводить в обіг 26 червня 2007 р. пам'ятну монету "XVI сесія Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі" номіналом 5 гривень, присвячену проведенню в Києві 5-9 липня 2007 року засідання XVI щорічної сесії Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі.
Монету відкарбовано з використанням сучасних технологій виготовлення біметалевих монет: зовнішнє коло - мельхіор (CuNi25), внутрішнє - нордік (CuAl5Zn5Sn1), якість карбування - "спеціальний анциркулейтед", діаметр - 28,0 мм, маса - 9,4 г, тираж - 35 000 штук. Гурт монети - секторальне рифлення.
На аверсі монети у внутрішньому колі на тлі стилізованого українського орнаменту розміщено малий Державний Герб України, у зовнішньому колі - написи: НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ (угорі), П'ЯТЬ ГРИВЕНЬ (унизу), рік карбування монети - 2007 (ліворуч) та логотип Монетного двору Національного банку України.
На реверсі монети у внутрішньому колі зображено емблему XVI щорічної сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ в м. Києві, у зовнішньому - розміщено напис XVI ЩОРІЧНА СЕСІЯ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ АСАМБЛЕЇ ОБСЄ.
Художник і скульптор - Святослав Іваненко.
Пам'ятна монета номіналом 5 гривень є дійсним платіжним засобом України та обов'язкова до приймання без будь-яких обмежень за її номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на розрахункові рахунки, вклади, акредитиви та для переказів.
Виконавчий директор з питань
готівково-грошового обігу

О.М.Толстой
Перейти до повного тексту