1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ
НАКАЗ
26.11.2018 № 751
Про затвердження Комплексної програми впровадження ґендерних підходів у діяльність Держкомтелерадіо на 2019-2020 роки
З метою забезпечення реалізації державної ґендерної політики та інтегрування гендерної складової у діяльність Держкомтелерадіо відповідно до законів України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні", Указу Президента України "Про вдосконалення роботи центральних і місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Комплексну програму впровадження ґендерних підходів у діяльність Держкомтелерадіо на 2019-2020 роки (далі - Комплексна програма), що додається.
2. Управлінню з питань телебачення і радіомовлення, європейської та євроатлантичної інтеграції (Ободович О.О.) спільно з фінансово-економічним управлінням (Бартош Н.В.), управлінням розвитку інформаційної сфери (Недяк Ю.О.), юридичним відділом (Поливач К.П.), відділом роботи з персоналом (Груша С.М.) забезпечувати розроблення та подання щороку до 25 грудня на затвердження Голові Держкомтелерадіо плану заходів з виконання Комплексної програми.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держкомтелерадіо Білоуса М.А.
Голова Держкомтелерадіо О.І. Наливайко
Додаток
до наказу Держкомтелерадіо
26.11.2018 № 751
КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА
впровадження ґендерних підходів у діяльність Держкомтелерадіо на 2019-2020 роки
1. Загальна частина (актуальність, постановка питання)
Зважаючи на проголошення Україною курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцію, ґендерне питання, яке є важливою складовою державної політики, набуло особливого значення в суспільно-політичних процесах держави. Стаючи на демократичний шлях розвитку та інтегруючись у європейську спільноту, Україна виконує міжнародні зобов'язання щодо запобігання дискримінації та дотримання прав людини і втілює цінності ґендерної рівності як у суспільстві загалом, так і у різних його інституціях.
Мета та завдання Програми враховують:
- зобов'язання України у дотримані ґендерної рівності відповідно до Загальної декларації прав людини (1948 р.); Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (1979 р.); Пекінської платформи дій (1995 р.); Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 "Жінки. Мир. Безпека" (2000 р.); Резолюції ООН "Перетворення нашого світу: Порядок денний в області сталого розвитку на період до 2030 року" (2015 р), а також регіональні зобов'язання, які містяться, зокрема, в новій Стратегії ґендерної рівності Ради Європи на 2018-2023 роки;
- виконання національного законодавства з ґендерної рівності та протидії дискримінації, а саме Закону України "Про забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків" , Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони; Указу Президента "Про вдосконалення роботи центральних і місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", Указу Президента "Про Стратегію сталого розвитку "Україна - 2020";

................
Перейти до повного тексту