1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


ПРЕЗИДІЯ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
22.06.2017 № П-9-2
Про Меморандум між Національною академією державного управління при Президентові України та Федерацією професійних спілок України
Відповідно до п. 10 Статуту Федерації профспілок України та на виконання рішень Стратегії діяльності ФПУ на 2016-2021 роки "Європейський вибір" щодо співпраці у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців, проведенні наукових досліджень, сприянні підвищенню спроможності професійних спілок та їх організацій ефективно представляти та захищати трудові, соціально-економічні права та інтереси, спрямовані на сталий розвиток українського суспільства і розбудову державності, Президія Федерації професійних спілок України
ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Схвалити текст Меморандуму між Національною академією державного управління при Президентові України та Федерацією професійних спілок України (додається).
2. Доручити Голові ФПУ Осовому Г.В. підписати зазначений Меморандум.
3. Членським організаціям ФПУ сприяти використанню положень Меморандуму у практичній діяльності.
5. Контроль за виконанням постанови покласти на Голову ФПУ Осового Г.В.
Голова ФПУ Г.В. Осовий
Додаток
до постанови Президії ФПУ
22.06.2017 № П-9-2
МЕМОРАНДУМ
про співробітництво між Національною академією державного управління при Президентові України та Федерацією професійних спілок України
м. Київ 22 червня 2017 р.
Національна академія державного управління при Президентові України (далі - Національна академія), в особі Президента Національної академії Куйбіди Василя Степановича, що діє на підставі Положення, з однієї Сторони та
Федерація професійних спілок України (далі - Федерація), в особі Голови Федерації Осового Григорія Васильовича, що діє на підставі Статуту, з іншої Сторони (далі - Сторони),
усвідомлюючи важливість вдосконалення та розвитку державного управління, місцевого самоврядування, необхідність подальшого утвердження ролі профспілок у розвитку громадянського суспільства України;
розуміючи перспективність та важливість розширення сфери співпраці;
керуючись прагненням реалізації взаємовигідних інтересів у співпраці та партнерстві;
уклали Меморандум про наступне.
1. МЕТА МЕМОРАНДУМУ
Сторони в межах своїх завдань і повноважень, передбачених законодавством, з метою забезпечення інтересів Сторін, спрямованих на розвиток публічного управління, адміністрування та місцевого самоврядування, підготовку кадрів з публічного управління та адміністрування, забезпечення формування державної регіональної політики, удосконалення територіальної організації влади, зміцнення і розвиток правового статусу профспілкових організацій, здійснюють співробітництво у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців, проведенні наукових досліджень, сприянні підвищенню спроможності професійних спілок та їх організацій ефективно представляти та захищати трудові, соціально-економічні права та інтереси їхніх членів з метою сталого розвитку українського суспільства і розбудови державності.
2. ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ СПІВРОБІТНИЦТВА
2.1. Розробка і впровадження проекту створення на партнерських засадах у межах та спосіб, визначених законодавством, Центру розвитку соціального діалогу України для посилення інформаційно-аналітичної, науково-освітньої та експертно-консультативної спроможності Сторін, зміцнення їх позицій.
2.2. Розробка пропозицій щодо удосконалення механізму соціального діалогу, формування та реалізації державної політики у сфері державного управління та місцевого самоврядування; розвитку профспілкового руху.
2.3. Організація в межах компетенції підготовки для заінтересованих органів державної влади та органів місцевого самоврядування, виборних органів Федерації професійних спілок України аналітичних матеріалів, пропозицій з актуальних теоретичних і прикладних проблем державотворення, державного управління, місцевого самоврядування, розвитку колективно-договірної роботи та профспілкового руху.
2.4. Організація і здійснення у встановлений законодавством спосіб навчання та підвищення кваліфікації працівників профспілкових організацій з питань кадрової політики, правового і соціального захисту, зайнятості, соціального діалогу, державного управління та місцевого самоврядування.
2.5. Участь у межах компетенції у навчальних, наукових, науково-експертних, консультативних та інших заходах з питань розвитку держави і суспільства, профспілкового руху.
2.6. Розробка спільних пропозицій, зокрема законодавчих та нормативних актів, щодо вдосконалення законодавства з питань правового та соціального захисту, зайнятості населення, проведення наукових досліджень.
2.7. Проведення спільних комунікативних заходів, зокрема конференцій, науково-практичних семінарів, круглих столів, з питань розвитку громадянського суспільства, соціального та правового захисту населення, соціального діалогу.
2.8. Розробка, підготовка, спільна організація видання статей, збірників наукових праць, науково-методичної літератури у фахових виданнях Національної академії та Федерації професійних спілок України.

................
Перейти до повного тексту