1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Індивідуальна податкова консультація


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ
09.01.2024 № 140/ІПК/02-32-07-05-14
Щодо застосування програмного реєстратора розрахункових операцій і POS-термінала
Головне управління ДПС у Вінницькій області за результатами розгляду звернення фізичної особи - підприємця (далі - Підприємець) '...' про надання індивідуальної податкової консультації щодо застосування програмного реєстратора розрахункових операцій і POS-термінала, керуючись статтею 52 глави 3 розділу ІІ Податкового кодексу України (далі Кодекс), в межах компетенції повідомляє.
Відповідно до звернення Підприємець перебуває на спрощеній системі оподаткування (платник єдиного податку 2 групи) та планує здійснювати діяльність з продажу одягу, згідно з КВЕД 47.71 Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах. Зареєстрована каса ПРРО, яка не з'єднана і не поєднана з РOS-терміналом, всі обов'язкові реквізити у фіскальному чеку присутні, крім реквізитів РOS-термінала рядки 11 - 18 (банк-еквайр, платіжна система, код авторизації та ідентифікатор термінала). Підприємець просить надати відповідь, чи будуть штрафи за відсутність даних реквізитів POS-термінала рядків 11 - 18 у фіскальному чеку? Яка відповідальність за відсутність реквізитів POS-термінала у фіскальному чеку у разі проведення розрахунків через РOS-термінал, не з'єднаний і не поєднаний з РРО/ПРРО?
Правові засади застосування РРО/ПРРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг встановлені Законом України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (далі - Закон №265).
Порядок проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг встановлено ст. 3 Закону №265.

................
Перейти до повного тексту