- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Роз"яснення
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ
РОЗ'ЯСНЕННЯ
Чи передбачено створення в РРО чи ПРРО паперового або електронного дубліката касового чека, у тому числі у разі його втрати?
Роз'яснення Зіньківської ДПІ Головного управління Державної податкової служби України у Полтавській області
Зіньківська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє, що згідно з п. 3 ст.
3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" із змінами та доповненнями суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції, зобов'язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій, що включені до Державного реєстру РРО, та/або програмні РРО з додержанням встановленого порядку їх застосування.
Відповідно до пп. 1, 2 розд. ІІ Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів, затвердженого
наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 №13 із змінами та доповненнями, фіскальний касовий чек на товари (послуги)/- розрахунковий документ/електронний розрахунковий документ, створений у паперовій та/або електронній формі (електронний розрахунковий документ), РРО або ПРРО при проведенні розрахунків за продані товари (надані послуги).
Одним із обов'язкових реквізитів фіскального касового чека є, зокрема, фіскальний номер касового чека/фіскальний номер електронного касового чека, дата (день, місяць, рік) та час (година, хвилина, секунда) проведення розрахункової операції, які зазначаються в рядку 25 чека. Форма фіскального касового чека №ФКЧ-1 наведена у додатку 1 до
Положення №13.
................Перейти до повного тексту