- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Індивідуальна податкова консультація
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Державна податкова служба України розглянула звернення ТОВ "..." від "..." про надання індивідуальної податкової консультації з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО), і в порядку ст.
52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) повідомляє.
Згідно зі зверненням товариство здійснює торгівлю одноразовим посудом, надаючи на запит покупця рахунок-фактуру, після оплати якого товар доставляється покупцю. Інколи покупцями є фізичні особи, які оплачують рахунок-фактуру перерахуванням з власного карткового рахунку за допомогою інтернет-банкінгу.
1. Чи необхідно товариству застосовувати РРО при отриманні від покупців фізичних осіб оплати за допомогою Інтернет-банкінгу?
2. Як відрізняти розрахункові операції, що мають бути проведені через РРО, при надходженні коштів на поточний рахунок?
Правові засади застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначено
Рахунок-фактура в комерційній практиці документ, що надається продавцем покупцеві і вміщує перелік товарів, їх кількість і ціну, по якій вони будуть поставлені покупцеві, формальні особливості товару (колір, вага тощо), інформацію про відправника і одержувача. Рахунок-фактура є документом, згідно з яким оплачуються отримані товари чи послуги відповідно до вказаних умов, та не є формою цивільно-правового договору.
................Перейти до повного тексту