- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
НАКАЗ
Про затвердження Положення про уповноважену особу Державного бюро розслідувань, відповідальну за організацію та проведення закупівель
Затвердити Положення про уповноважену особу Державного бюро розслідувань, відповідальну за організацію та проведення закупівель, що додається.
Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
В. о. Директора |
О. Соколов |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Державного бюро розслідувань
27.04.2020 № 146
ПОЛОЖЕННЯ
про уповноважену особу Державного бюро розслідувань, відповідальну за організацію та проведення закупівель
I. Загальні положення
1.1. Це Положення розроблено відповідно до
Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) з урахуванням
Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.2016 № 557, і визначає правовий статус, загальні організаційні та процедурні засади діяльності уповноваженої особи, а також її права, обов'язки та відповідальність.
1.2. Замовник - Державне бюро розслідувань (далі - ДБР).
1.3. Уповноважена особа - службова (посадова) чи інша особа, яка є працівником ДБР і на підставі розпорядчого рішення (наказу) замовника визначена відповідальною за організацію та проведення:
спрощених закупівель;
закупівель без застосування порядку проведення спрощених закупівель відповідно до вимог частини сьомої статті
3 Закону;
закупівель товарів, робіт і послуг, вартістю до 50 (п'ятдесяти) тисяч гривень (далі разом - закупівлі).
1.4. Замовник має право призначити декілька уповноважених осіб за умови, що кожна з таких осіб буде відповідальною за організацію та проведення конкретних закупівель, оприлюднення інших документів, інформації згідно із
Законом.
1.5. Замовником не може бути одночасно визначено відповідальними за організацію та проведення одних і тих самих процедур закупівель тендерний комітет та уповноважену особу.
1.6. Метою діяльності уповноваженої особи є організація та проведення закупівлі в інтересах замовника на засадах об'єктивності та неупередженості.
1.7. Уповноважена особа у своїй діяльності керується
Законом, іншими нормативно-правовими актами з питань публічних закупівель та цим Положенням.
II. Основні засади діяльності уповноваженої особи
2.1. Уповноважена особа здійснює діяльність на підставі рішення (наказу) замовника відповідно до законодавства. Уповноважена особа повинна мати вищу освіту.
Уповноважена особа може проходити навчання з питань організації та здійснення публічних закупівель, у тому числі дистанційне в Інтернеті.
Не може бути визначена уповноваженою особа, залучена замовником (у разі такого залучення) за договором про надання послуг для проведення закупівель.
2.2. Не можуть визначатися або призначатися уповноваженими особами посадові особи та представники учасників, члени їхніх сімей, а також народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим та депутати міської, районної у місті, районної, обласної ради.
2.3. Визначення або призначення уповноваженої особи не повинно створювати конфлікт між інтересами замовника та учасника чи між інтересами учасників закупівлі, наявність якого може вплинути на об'єктивність і неупередженість ухвалення рішень щодо вибору переможця закупівлі.
У разі ймовірності виникнення або наявності зазначеного конфлікту уповноважена особа письмово інформує про це замовника для прийняття відповідного рішення щодо проведення закупівлі без участі такої особи.
2.4. У разі визначення однієї уповноваженої особи замовник має право визначити особу, яка буде виконувати обов'язки уповноваженої особи в разі її відсутності (тимчасової непрацездатності, відрядження або відпустки).
2.5. Під час користування електронною системою закупівель уповноважена особа вносить до електронної системи закупівель персональні дані, надає згоду на їх обробку та оновлює такі дані у разі їх зміни. Персональні дані, внесені уповноваженою особою до електронної системи закупівель, не оприлюднюються.
................Перейти до повного тексту