1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Угода


НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ
ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ УКРАЇНИ
ЗАРЕЄСТРОВАНО
Міністерством соціальної
політики України
26.12.2018 № 28
ГАЛУЗЕВА УГОДА
між Департаментом поліції охорони та Профспілкою працівників державних установ України на 2019 - 2021 роки
Департамент поліції охорони (надалі - Департамент) в особі начальника Департаменту Гаврилюка О.В., з однієї сторони, і Профспілка працівників державних установ України (надалі - Профспілка) в особі Голови Профспілки Піжук Ю.М., з іншої сторони, разом іменовані Сторони, уклали Галузеву угоду (надалі - Угода) про нижче наведене:
Розділ I
Загальні положення
1.1. Угода розроблена на основі законодавчих актів і нормативних документів, які діють на території України.
1.2. Предметом Угоди є регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин щодо забезпечення конституційних прав і гарантій працівників поліції охорони (надалі - працівників).
1.3. Положення цієї Угоди діють безпосередньо і є обов'язковими для всіх суб'єктів, що перебувають у сфері дії, Сторін, які підписали Угоду, та поширюються на:
• усіх працівників, прийнятих на умовах найму до органів, підрозділів та установ поліції охорони;
• профспілкові організації, які входять до галузевої профспілки працівників держустанов, та інші, які визнали умови галузевої угоди обов'язковими для себе (надалі - профспілкові організації);
• на працівників керівних органів профспілкових організацій, що працюють на виборних посадах і перебувають у сфері дії Сторін, що уклали цю Угоду.
1.4. Положення цієї Угоди є обов'язковими також під час ведення колективних переговорів і укладення колективних договорів як мінімальні гарантії.
1.5. Для ведення переговорів з укладення Угоди і підведення підсумків її виконання, а також розгляду конфліктних ситуацій і суперечностей щодо колективних договорів, у системі поліції охорони створюється двостороння комісія, склад якої вказаний у додатку А до Угоди.
1.6. З метою забезпечення права працівників на своєчасне отримання заробітної плати, а також їх захисту у сфері оплати праці, Сторони домовилися:
• поліція охорони за участю профспілкових організацій буде вживати заходів для забезпечення:
- зростання протягом дії цієї Угоди заробітної плати працівників;
- формування фонду оплати праці в органах, підрозділах та установах поліції охорони з урахуванням результатів фінансово-господарської діяльності та продуктивності праці;
• забезпечити розміри заробітної плати працівників, робота яких не вимагає кваліфікації, не менше рівня мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством України, як мінімальні гарантії в оплаті праці;
• в 10-денний строк з моменту набрання чинності Угодою направити її органам, підрозділам та установам поліції охорони і профспілковим організаціям для ознайомлення з її змістом.
1.7. Рішення про проведення реорганізації органів, підрозділів та установ поліції охорони адміністрація приймає з дотриманням вимог законодавства в умовах гласності і відкритості з обов'язковим роз'ясненням працівникам нових умов праці, можливості переводу на іншу роботу зі збереженням пільг.
Розділ II
Обов'язки департаменту
2.1. У сфері виробничо-господарської діяльності
2.1.1. Забезпечити стабільну роботу і контроль за виконанням фінансово-економічних і соціальних показників органів, підрозділів та установ поліції охорони.
2.1.2. Створити належні умови та заохочувати прагнення працівників до підвищення їх рівня освіти і професійної кваліфікації. Передбачити фінансування заходів щодо підвищення кваліфікації працівників органів, підрозділів та установ поліції охорони в межах коштів, що надходять за договорами.
2.2. У СФЕРІ ОПЛАТИ ПРАЦІ
2.2.1. Забезпечити дієвий контроль за дотриманням законодавства при оплаті праці, а також своєчасністю виплати заробітної плати згідно із законодавством України.
2.2.2. Здійснювати заходи, спрямовані на збільшення частки основної заробітної плати в структурі заробітної плати в операційних витратах з реалізованих робіт, послуг.
2.2.3. Проводити компенсацію працівникам втрати частини грошових доходів у зв'язку з порушенням термінів їх виплати відповідно до законодавства України.
2.2.4. Здійснювати індексацію грошових доходів працівників відповідно до діючого законодавства України.
2.2.5. При виплаті заробітної плати орган, підрозділ та установа поліції охорони надавати працівникові повну інформацію щодо її нарахування та відповідних утримань з неї.
2.2.6. Тарифні ставки, посадові оклади, доплати і надбавки встановлювати та виплачувати працівникам поліції охорони в межах фонду оплати праці згідно з додатками 1 - 6 до цієї Угоди.
Розміри тарифних ставок, посадових окладів працівників, але не нижчі ніж передбачені Угодою, встановлюються керівниками органів, підрозділів та установ поліції охорони, з урахуванням відповідності до кваліфікаційних вимог і наявності джерела покриття витрат на цю мету у межах, розрахованих за цінами, виходячи з принципів самоокупності.
Підвищені доплати та надбавки виплачуються в органах, підрозділах та установах поліції охорони за наявності джерела покриття витрат.
2.2.7. Посадові оклади працівників, найменування посад (професій) яких не передбачені додатками 1 - 3 до цієї Угоди, встановлюються у розмірах, визначених для працівників аналогічної кваліфікації, найменування посад (професій) яких передбачені у тому самому розділі класифікації професій Класифікатора професій ДК 003:2010, затвердженого наказом Держспоживстандарту від 28 липня 2010 р. № 327. При цьому кваліфікаційні категорії визначаються відповідно до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників.
У разі зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб відповідно до законодавства передбачені цією схемою посадові оклади за кожною категорією працівників переглядаються у бік збільшення на суму підвищення прожиткового мінімуму з округленням до 5 грн.
2.2.8. Норми колективного договору, що допускають оплату праці нижче від норм, визначених цією Угодою, але не нижче від державних норм і гарантій в оплаті праці, можуть застосовуватися лише тимчасово на період подолання фінансових труднощів органами, підрозділами та установами поліції охорони терміном не більш як шість місяців.
2.2.9. Умовами зростання фонду оплати праці є збільшення обсягів надання охоронних послуг за цінами, виходячи з принципів самоокупності, за наявності джерела покриття витрат на цю мету.
2.2.10. У разі законодавчого підвищення мінімальної заробітної плати органи, підрозділи та установи поліції охорони, які мають заборгованість із заробітної плати, підвищують тарифні ставки і посадові оклади, не допускаючи при цьому подальшого зростання цієї заборгованості.
2.2.11. Забезпечити обґрунтованість співвідношень щодо оплати праці відповідних категорій працівників, виходячи з їх особистого внеску у діяльність органів, підрозділів та установ поліції охорони, кваліфікаційно-професійного досвіду, виконуваних функцій, рівня відповідальності та кінцевих результатів фінансово-господарської діяльності.
2.2.12. З метою формування зацікавленості працівників у виконанні фінансово-економічних показників діяльності органу, підрозділу та установи поліції охорони, їх особистого внеску в загальні результати здійснювати щомісячне преміювання працівників у межах створюваного фонду преміювання відповідно до Положення про преміювання, затвердженого наказом керівника органу.
Розмір щомісячної премії встановлюється за рішенням керівників органів і установ поліції охорони відповідно до Положення про преміювання та наявного фонду заробітної плати, але не менше 10 % середньої заробітної плати.
Щомісячне преміювання керівників і головних бухгалтерів органів і установ поліції охорони здійснюється на підставі наказу керівника Департаменту за рахунок коштів відповідного органу чи установи поліції охорони.
2.2.13. Здійснювати виплату одноразових грошових винагород за сприяння в розширенні обсягів послуг поліції охорони в таких розмірах, але не більше ніж п'ять мінімальних заробітних плат, встановлених на 01 січня поточного року за одним договором:
- місячна вартість охорони без ПДВ - за кожний взятий під технічну охорону підрозділу поліції охорони об'єкт та приміщення з особистим майном громадян, монтаж засобів ОПС на якому проводився підрозділом поліції охорони;
- 75 (сімдесят п'ять) відсотків від місячної вартості охорони без ПДВ - за кожний взятий під технічну охорону підрозділу поліції охорони об'єкт та приміщення з особистим майном громадян, монтаж засобів ОПС на якому проводився сторонніми організаціями;
- 10 (десяти) відсотків від місячної (для довгострокових і тимчасових з терміном дії понад двох місяців договорів) або загальної (для тимчасових з терміном дії менше двох місяців і разових договорів) вартості договору без урахування податку на додану вартість - за кожний взятий під фізичну охорону підрозділу поліції охорони об'єкт (виставлення додаткових довгострокових постів фізичної охорони на охоронюваних поліцією охорони об'єктах) або укладений договір на охорону фізичної особи, супроводження валютних цінностей чи вантажів.
2.2.14. За наявності джерела покриття витрат здійснювати: преміювання працівників до ювілейних дат, професійних свят, до Державних свят та свят, передбачених Указами Президента; заохочення працівників, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветеранів Другої світової війни, учасників антитерористичної операції на сході України, а також за підсумками роботи за звітний період.
2.2.15. Передбачити, що надбавки працівникам за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи встановлюються керівником органу, підрозділу та установи поліції охорони в залежності від рівня кваліфікації працівників і виконання фінансово-економічних показників діяльності.
У разі несвоєчасного, неякісного виконання завдань ці надбавки скасовуються або зменшуються керівником за погодженням з первинною профспілковою організацією.
2.2.16. Оплату праці сумісників провадити за фактично виконану роботу відповідно до вимог законодавства України.
2.2.17. Порядок оплати праці працівників, які виконують роботи з монтажу та обслуговування засобів охоронно-пожежної сигналізації на об'єктах усіх форм власності, здійснюється згідно з додатком 6 до цієї Угоди.
2.2.18. До стажу вислуги років, який дає право для нарахування надбавки за вислугу років, включається період роботи, служби в органах внутрішніх справ, інших правоохоронних органах, Державній службі охорони, поліції охорони та Закритому акціонерному товаристві "ОХОРОНА-Комплекс" без урахування перерви шляхом арифметичного додавання.
2.2.19. Працівникам поліції охорони компенсуються витрати на проїзд у вигляді проїзних документів або виплачуються кошти в межах вартості проїзного квитка на всі види транспорту, що знаходяться в зоні обслуговування відповідного працівника, робота якого пов'язана з роз'їзним характером. Перелік посад затверджується наказом керівника органу, підрозділу або установи поліції охорони.
2.2.20. Розглядати в порядку, визначеному статтею 45 Кодексу законів про працю України, подання профспілкових організацій про розірвання трудових договорів або звільнення із займаних посад керівників підрозділів поліції охорони, які не забезпечують своєчасну виплату заробітної плати, сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та платежів до Пенсійного фонду, порушують норми КЗпП України, Законів України "Про Національну поліцію", "Про колективні договори і угоди", "Про профспілки, їх права та гарантії діяльності", "Про охорону праці", умови укладеного з трудовим колективом підрозділу або установи поліції охорони Колективного договору.
2.2.21. Здійснювати контроль за своєчасною виплатою заробітної плати та недопущенням заборгованості, та сплатою за них єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування перед працівниками охорони. З цією метою включити до колективних договорів зобов'язання виплачувати заробітну плату два рази на місяць.
2.3. У сфері охорони праці
2.3.1. Забезпечувати постійний контроль за створенням належних умов безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в органах, підрозділах та установах поліції охорони, здійснювати заходи щодо підвищення ролі і відповідальності керівників за створення здорових і безпечних умов праці згідно із законодавством України.
2.3.2. Здійснювати не менше одного разу на квартал аналіз виробничого травматизму і професійної захворюваності, розробляти рекомендації і заходи щодо їх попередження.
2.3.3. Здійснювати спільно на всіх рівнях громадський контроль за станом охорони праці і виконанням органами, підрозділами та установами поліції охорони своїх обов'язків з цих питань. Керівними органами профспілкових організацій на місцях проводити періодичне заслуховування щодо стану охорони праці в органах, підрозділах та установах поліції охорони.
2.3.4. Забезпечувати збереження працівникам місця роботи і середньої заробітної плати у разі зупинки робіт на ділянках (робочих місцях) через порушення Правил техніки безпеки і охорони праці не з вини працівників. Відмова від виконання робіт через відсутність безпечних умов праці не може бути підставою для застосування дисциплінарного стягнення.
2.3.5. Забезпечити постійний контроль за наданням у повному обсязі пільг і компенсацій, встановлених Законодавством України.
2.3.6. На роботах із шкідливими умовами праці забезпечувати працівників спеціальним одягом і взуттям, сприяти впровадженню ефективних технічних та інших засобів індивідуального і колективного захисту за нормами, передбаченими законодавством України.
2.3.7. Забезпечити проведення періодичних медоглядів працівників у строки, передбачені діючими нормативними документами, за рахунок коштів органів, підрозділів та установ поліції охорони.
2.3.8. Уживати заходів щодо своєчасного проведення атестації робочих місць за умовами праці працівників, зайнятих у шкідливих і важких умовах праці, для встановлення їх права на пільги та компенсації, а також для розроблення заходів щодо поліпшення умов праці та оздоровлення працівників.
2.3.9. Передбачити фінансування заходів з охорони праці в розмірі не менше 0,5 % від фонду оплати праці згідно зі статтею 19 Закону України "Про охорону праці".
2.3.10. Вживати заходи з метою запобігання поширенню епідемії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу у трудових колективах, не допускати випадків дискримінації працівника з такими захворюваннями.
2.4. У сфері режиму праці та відпочинку
2.4.1. Рекомендується визначати в колективних договорах:
2.4.1.1. Порядок підсумованого обліку робочого часу, який використовується при складанні графіків роботи (обслуговування об'єктів), і порядок установлення гнучкого режиму робочого часу;
2.4.1.2. Конкретну тривалість щорічних додаткових відпусток за роботу в шкідливих і важких умовах праці, за особливий характер праці та за ненормований робочий день згідно зі статтями 7 і 8 Закону України "Про відпустки";
2.4.1.3. Надавати додаткові відпустки окремим категоріям працівників згідно зі статтями 16-2 і 19 Закону України "Про відпустки";
2.4.1.4. Тривалість щорічних основних оплачуваних відпусток педагогічним працівникам училищ, які не мають спеціальних звань поліції, відповідно до законодавства України;
2.4.1.5. Виходячи з фінансових можливостей і виробничих умов органів, підрозділів та установ поліції охорони, збільшення тривалості додаткових відпусток понад строки, передбачені законодавством;
2.4.1.6. Надання подружжям, які працюють на підприємстві, відпустки в один і той же термін (за їх бажанням);
2.4.1.7. Надання відпустки багатодітному батьку в зручний для нього термін;
2.4.1.8. Надання відпустки, за бажанням, працівникам, що страждають алергійними захворюваннями (при наявності довідки лікувального закладу) у зручний для них термін;
2.4.1.9. Надання відпустки ветеранам праці установи, організації, підприємства в зручний для них термін.
2.4.2. Допускати понадурочну роботу лише у виняткових випадках, передбачених трудовим законодавством України, за погодженням із відповідним профспілковим комітетом.
Розділ III
Забезпечення соціальних прав і гарантій
3.1. У сфері рівня життя, охорони здоров'я та освіти
Департамент, органи, підрозділи та установи поліції охорони зобов'язуються:
3.1.1. Проводити економічну політику, спрямовану на зростання доходів працівників, заробітної плати, соціальних допомог з урахуванням прожиткового мінімуму, розрахованого для працездатної особи.
3.1.2. Разом з місцевими органами влади, підприємствами та установами, з якими укладено договір, а також за рахунок власних коштів, сприяти вирішенню питань щодо поліпшення житлових умов працівників.
3.1.3. Для забезпечення своїх потреб щодо комплектування посад висококваліфікованими кадрами проводити оплату за їх навчання у вищих і середніх спеціальних учбових закладах на основі укладених контрактів про підготовку спеціалістів, що обумовлюють зобов'язання Сторін, у межах 3-х відсотків фонду оплати праці.
3.1.4. Надавати матеріальну допомогу працівникам на оздоровлення у зв'язку із щорічною відпусткою у розмірі середньої заробітної плати в межах створеного джерела покриття витрат на цю мету. Нарахування та виплату матеріальної допомоги працівникам проводити у терміни згідно з графіками відпусток.
3.1.5. Частково проводити оплату путівок на оздоровлення працівників поліції охорони та їх дітей.
3.1.6. Передбачити конкретні заходи соціального захисту працівників у колективних договорах і угодах з урахуванням фінансових можливостей.
3.1.7. Надавати щорічну додаткову оплачувану відпустку працівникам, які мають дітей, а саме жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла дитину під опіку, чи одному із прийомних батьків, тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів та інші гарантії та пільги, встановлені законодавством України ( КЗпП України).
3.1.8. Для вирішення питань регулювання оплати праці надати право трудовим колективам через колективні договори, за наявності коштів, надавати працюючим працівникам пільги, соціальні гарантії, компенсації та адресні соціальні допомоги понад передбачені законодавством, у тому числі:
- додаткові відпустки зі збереженням заробітної плати, надання матеріальної допомоги у разі:
• одруження;
• народження дитини;
• хвороби працівника або його рідних;
• смерті рідних;
• інше;
- надавати матеріальну допомогу на поховання померлого працівника поліції охорони у розмірі, який не перевищує подвійного розміру місячного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на 01 січня поточного року, помноженого на 1,4 та округленого на 10 грн;
3.1.9. Надати право трудовим колективам через колективні договори, за наявності коштів, надавати адресну соціальну допомогу пенсіонерам органів внутрішніх справ і Національної поліції, а також членам сімей працівників органів внутрішніх справ та Національної поліції, які загинули під час виконання службових обов'язків.
3.1.10. Надати право керівникам органів, підрозділів та установ поліції охорони:
3.1.10.1. Видавати працівникам споживчі позики на термін до 2-х років у сумі до шести розмірів середньої заробітної плати за умови відсутності заборгованості з виплати заробітної плати, платежів до бюджетів, спеціальних фондів на підставі укладених відповідних договорів;
3.1.10.2. Надавати працівникам матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань за умови наявності вільних коштів.
3.1.10.3. Здійснювати виплату одноразової допомоги працівникам при виході на пенсію відповідно до умов, викладених в колективному договорі, у розмірі не менше середньої заробітної плати.
3.1.11. Укладати договори добровільного довгострокового страхування життя працівників за наявності джерела покриття на цю мету за погодженням з Департаментом.
3.1.12. Під час укладання колективних договорів включати положення щодо забезпечення гендерної рівності працівників.
3.2. У сфері зайнятості
3.2.1. У разі, якщо планується звільнення працівників з причин економічного, технологічного характеру або у зв'язку з ліквідацією, реорганізацією, зміною форми власності, адміністрація органу, підрозділу та установи поліції охорони повинна завчасно, не пізніше як за три місяці до намічуваних звільнень, надати первинним профспілковим організаціям інформацію щодо цих заходів, включаючи інформацію про причини наступних звільнень, кількість і категорії працівників, яких це може стосуватися, про терміни проведення звільнень, а також провести консультації з профспілками про заходи щодо запобігання звільненням чи зведенню їх кількості до мінімуму або пом'якшення несприятливих наслідків будь-яких звільнень.
3.2.2. Рекомендується передбачати у колективних договорах заходи щодо визначення обсягів професійного навчання працівників і загальні витрати коштів на ці цілі відповідно до потреб виробництва і вимог актів законодавства та забезпечення періодичності підвищення кваліфікації працівників не рідше ніж один раз на 5 років.
Розділ IV
Зобов'язання сторін
4.1. Сторони беруть на себе зобов'язання щодо сприяння укладенню в органах, підрозділах та установах поліції охорони колективних договорів відповідно до Закону України "Про колективні договори і угоди".
Розділ V
Зобов'язання профспілки
5.1. Профспілка всебічно сприяє реалізації цієї Угоди, зниженню соціальної напруженості в трудових колективах, попередженню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).
5.2. Керуючись вимогами Статуту профспілки та законодавства України, Профспілка і відповідні профспілкові організації беруть участь у заходах щодо:
• додержання соціальних гарантій трудових колективів щодо організації і оплати праці, розробки і погодження проектів нормативно-правових актів, наказів і директив, які стосуються інтересів працівників щодо питань трудових відносин, охорони праці та інших;
• поліпшення умов праці, побуту і оздоровлення працівників;
• проведення громадського контролю за будівництвом, реконструкцією і технічним переобладнанням об'єктів у частині додержання прав і норм з охорони праці, здоров'я, навколишнього середовища та введення цих об'єктів в експлуатацію.
5.3. Сприяти укладенню в органах, підрозділах та установах поліції охорони, де діють профспілкові організації, колективних договорів і внесенню до них конкретних зобов'язань роботодавців щодо обсягів і строків погашення заборгованості із заробітної плати та здійснення контролю за їх виконанням, зокрема в частині своєчасної виплати заробітної плати.
5.4. Надавати практичну допомогу правовим інспекторам праці профспілкової організації разом з представниками Держпраці в проведенні перевірки органів, підрозділів та установ поліції охорони, у яких допущено порушення строків виплати заробітної плати.
5.5. Профспілкові організації можуть брати участь у здійсненні контролю за своєчасним виконанням замовниками зобов'язань з оплати за надані охоронні послуги та надавати практичну допомогу органам, підрозділам та установам поліції охорони щодо недопущення відносно них недобросовісної конкуренції суб'єктами господарювання охоронної діяльності.
Розділ VI
Гарантії прав профспілкових організацій і працівників
6.1. Обов'язки Департаменту, керівників органів, підрозділів та установ поліції охорони:
6.1.1. Надавати Профспілці згідно з установленою державною і відомчою статистичною звітністю необхідну інформацію з питань соціально-економічного розвитку трудових колективів.
6.1.2. Разом з профспілковими організаціями вирішувати питання оплати праці працівників, форм і систем оплати праці, розцінок, тарифних сіток, схем посадових окладів, умов запровадження та розмірів надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних виплат.
6.1.3. Не перешкоджати представникам профспілкових організацій відвідувати органи, підрозділи та установи поліції охорони, де працюють члени цих організацій, з метою реалізації встановлених законодавством та Угодою прав і статутних завдань профспілкових організацій.
6.1.4. Забезпечити утримання із заробітної плати та перерахування в безготівковому порядку до відповідних профспілкових організацій членських внесків на основі особистої письмової заяви члена профспілкової організації одночасно з виплатою заробітної плати.
6.1.5. Надавати незвільненому профспілковому працівнику час із збереженням середньої заробітної плати для виконання громадських обов'язків в інтересах колективу з розрахунку не менше 5 годин на тиждень.
На час профспілкового навчання працівникам поліції охорони, обраним до складу виборних профспілкових органів, надавати додаткову відпустку до 6 календарних днів із збереженням середньої заробітної плати за рахунок роботодавця.
6.1.6. На звільнених від роботи працівників, які входять до складу керівних органів профспілкових організацій, поширюються всі соціально-побутові пільги, запроваджені в системі поліції охорони.
6.1.7. Щомісячно відраховувати профспілковим організаціям не менше ніж 0,3 відсотка місячного фонду оплати праці на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу у відповідності до статті 44 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності".
6.1.8. Витрати на відрядження членів двосторонньої комісії для ведення переговорів з підбиття підсумків діючої Галузевої угоди та укладення Галузевої угоди на новий термін компенсуються за місцем роботи члена комісії.
Розділ VII
Заключні положення
7.1. Доповнення і зміни до цієї Угоди в межах строку її дії можуть бути внесені лише за згодою Сторін.
7.2. Додатки до Угоди є невід'ємною частиною Угоди.
7.3. При змінах у структурах органів, підрозділів та установ поліції охорони Угода залишається чинною з урахуванням усіх змін.
7.4. Контроль за реалізацією цієї Угоди здійснюється двосторонньою комісією, створеною для ведення колективних переговорів і укладення Угоди між Департаментом поліції охорони та Профспілкою працівників державних установ України.
7.5. У разі порушення виконання Угоди комісія у письмовій формі інформує осіб, які підписали Угоду. Сторони проводять взаємні консультації по суті подання комісії і приймають рішення, що є додатками до Угоди.
7.6. Спори щодо виконання Угоди Сторони вирішують шляхом переговорів.
7.7. Угода набирає чинності з дня підписання Сторонам та діє до 2021 року включно. У випадку не укладення сторонами нової Угоди, положення цієї Угоди, що не суперечить законодавству, діють на наступні періоди до укладання Угоди на новий термін.
7.8. З метою підведення підсумків щодо виконання цієї Галузевої угоди не рідше ніж один раз на рік проводити засідання двосторонньої комісії з ведення переговорів і контролю за виконанням Галузевої угоди між Департаментом поліції охорони і Профспілкою працівників державних установ України.
Начальник Департаменту
поліції охорони

О.В. Гаврилюк
06.12.2018
Голова Профспілки
працівників державних
установ України


Ю.М. Піжук
06.12.2018
Додаток А
до Галузевої угоди між Департаментом
поліції охорони та Профспілкою
працівників держустанов України
СКЛАД
двосторонньої комісії для ведення колективних переговорів з укладання Галузевої угоди та контролю за її виконанням
Від Департаменту поліції охорони:
1. Гаврилюк Олександр Васильович Начальник Департаменту
2. Іващенко Олег Олексійович Заступник начальника Департаменту
3. Парфенюк Сергій Сергійович Заступник начальника Департаменту
4. Кіфорук Сергій Васильович Заступник начальника управління
5. Задобрюк Владислав Миколайович Провідний фахівець відділу правового забезпечення
Від Профспілки працівників державних установ України:
1. Піжук Юрій Миколайович Голова Профспілки
2. Титаренко Наталія Валеріївна Заступник Голови Профспілки
3. Гурневич Валентина Володимирівна Завідувач відділу захисту соціально-економічних прав членів профспілки
4. Даниленко Раїса Федорівна Голова об'єднаного комітету профспілки УДСО при ГУМВС України в Київській області
5. Качеров Андрій Олексійович Голова об'єднаного комітету профспілки УДСО при УМВС України в Запорізькій області
6. Білова Алла Василівна Голова первинної організації профспілки Управління поліції охорони у Черкаській області
7. Бегларян Олена Феліксівна Голова первинної профспілкової організації працівників Департаменту поліції охорони.
Додаток 1
до Галузевої угоди між Департаментом
поліції охорони та Профспілкою
працівників державних установ України
ПОСАДОВІ ОКЛАДИ
цивільного персоналу Департаменту поліції охорони
Найменування посад Розмір посадового окладу
min max
Директор (начальник) Департаменту 9800 10300
Перший заступник директора (начальника) Департаменту 9440 9940
Заступник директора (начальника) Департаменту 9090 9590
Начальник управління 8330 8830
Заступник начальника Управління 7930 8430
Начальник відділу 7540 8040
Заступник начальника відділу 7150 7650
Завідувач сектору 6940 7440
Головний фахівець 6920 7370
Провідний фахівець 6820 7270
Фахівець I категорії 6430 6730
Фахівець II категорії 6025 6325
Фахівець без категорії 5620 5920
Помічник директора (начальника) Департаменту 6860 7310
Завідувач: канцелярії, господарства 5660 6060
Старший діловод 5480 5880
Діловод, архіваріус, оператор копіювальних та розмножувальних машин 5330 5680
Водій автотранспортних засобів (з обсягом двигуна):
до 1,8 л 4475 4725
від 1,8 л до 3,5 л 4730 4980
Водій вантажного автомобіля 4475 4725
Прибиральник службових приміщень, територій 4285 4425
Робітники усіх спеціальностей, передбачені штатом: Розряди 1 4200 4300
2 4305 4405
3 4410 4510
4 4515 4615
5 4620 4720
6 4725 4825

................
Перейти до повного тексту