- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Рішення
КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Р І Ш Е Н Н Я
Про роботу щодо супроводу законопроектів, включених до порядку денного п'ятої сесії Верховної Ради України, розробником яких є Держжитлокомунгосп, та визначення завдань на шосту сесію Верховної Ради України
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 червня 2003 р.
N 366-р "Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 березня 2003 р. N 123 "Про додаткові заходи щодо забезпечення ефективної співпраці Кабінету Міністрів України з Верховною Радою України", проаналізувавши стан супроводу законопроектів, розробником яких є Держжитлокомунгосп, включених до порядку денного п'ятої сесії Верховної Ради України, та визначивши завдання Комітету на період роботи шостої сесії Верховної Ради України четвертого скликання, колегія
ВИРІШИЛА:
1. Відзначити активну роботу Управління стратегії реформування житлово-комунального господарства (О.О.Мільнер), Управління експлуатації житлового фонду (В.М.Кірюшин), Відділу міського електротранспорту (В.В.Вірченко), Відділу взаємодії з Верховною Радою України, ЗМІ та зв'язків з громадськістю (М.В.Бєльдєй), профільних асоціацій та науково-дослідних організацій сфери управління Комітету, які брали участь у розробленні законопроектів, за результатами роботи п'ятої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.
3. Заступникам Голови Комітету згідно з розподілом обов'язків, начальникам управлінь, відділів, відповідальним за розроблення законопроектів, забезпечити:
3.1. Якісну підготовку та супроводження законопроектів, які розроблені Комітетом, на засіданнях комітетів, фракцій (груп) Верховної Ради України згідно з розподілом, затвердженим наказом Комітету від 17 квітня 2003 р. N 68.
3.2. Проведення особистих зустрічей з народними депутатами України з метою роз'яснення основних засад та доцільності прийняття законопроектів, розроблених Комітетом та включених до порядку денного шостої сесії Верховної Ради України.
3.3. Включення народних депутатів України (за згодою) до складу робочих груп із розроблення та доопрацювання нормативно-правових актів.
3.4. Здійснення моніторингу соціальних наслідків прийняття нормативно-правових актів, розроблених Комітетом.
................Перейти до повного тексту