- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР З НАДАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
НАКАЗ
Про затвердження Порядку особистого прийому громадян у Координаційному центрі з надання правової допомоги
Відповідно до
статті 22 Закону України
"Про звернення громадян" та з метою належної організації особистого прийому громадян у Координаційному центрі з надання правової допомоги
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок особистого прийому громадян у Координаційному центрі з надання правової допомоги, що додається.
2. Начальнику управління комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації (Кизицька Н.В.):
забезпечити організацію та проведення особистого прийому громадян керівництвом Координаційного центру з надання правової допомоги відповідно до цього наказу;
забезпечити розміщення відповідної інформації та матеріалів на веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги.
3. Начальнику юридичного управління (Фещенко В.В.) забезпечити ознайомлення з цим наказом працівників Координаційного центру з надання правової допомоги.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
В.о. директора |
М. Лаврінок |
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Координаційного центру
з надання правової допомоги
31.05.2016 № 43
ПОРЯДОК
особистого прийому громадян у Координаційному центрі з надання правової допомоги
1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян у Координаційному центрі з надання правової допомоги (далі - Координаційний центр).
3. Особистий прийом громадян керівником Координаційного центру та його заступниками здійснюється лише за попереднім записом у дні та години, визначені графіком особистого прийому громадян (додаток 1).
4. У разі відсутності керівника Координаційного центру та його заступників (у зв'язку з перебуванням у відпустці або відрядженні, тимчасовою непрацездатністю) чи неможливості здійснити особистий прийом з інших поважних причин проведення прийому переноситься на інший час або здійснюється уповноваженими ними посадовими особами Координаційного центру.
5. Прийом жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", ветеранів війни та прирівняних до них осіб, осіб, на яких поширюється чинність Закону України
"Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" , Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, громадян, нагороджених орденом Героїв Небесної Сотні, проводиться першочергово.
6. Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.
7. Прийом громадян у дні, не визначені графіком особистого прийому, здійснюється відділом розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації Управління комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації (далі - Відділ) без попереднього запису в понеділок - четвер з 10:00 до 17:00, п'ятниця з 10:00 до 16:00 (обідня перерва з 13:00 до 13:45), окрім вихідних, святкових та неробочих днів, за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, телефон: (044) 486-71-06. Для проведення прийому громадян Відділ може залучати інші структурні підрозділи Координаційного центру в межах повноважень.
8. Запис громадян на прийом до керівника Координаційного центру проводиться в разі, якщо питання, порушене громадянином, не вирішено після особистого прийому його заступниками.
Запис громадян на прийом до заступників керівника Координаційного центру проводиться відповідно до розподілу обов'язків у разі, коли порушене громадянином питання залишилося не вирішеним по суті після особистого прийому посадовою особою структурного підрозділу Координаційного центру.
Попередній запис на особистий прийом до керівництва Координаційного центру здійснюється Відділом не пізніше, ніж за сім днів до дня прийому за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73. Попередній запис може здійснюватися за телефоном (044) 486-71-06.
9. Під час попереднього запису на особистий прийом з'ясовуються прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи державних органів він звертався і яке було прийнято рішення, визначається посадова особа чи державний орган, до компетенції яких належить вирішення питання, порушеного заявником, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянином для обґрунтування своєї заяви (клопотання), скарги або пропозиції (зауваження).
Не допускається з'ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.
Прийом громадян здійснюється у порядку черговості.
Черговість прийому громадян керівником Координаційного центру та його заступниками визначається відповідно до списку, попередньо складеного Відділом. Список має бути сформований за тиждень до прийому громадян з метою належної підготовки всіх необхідних матеріалів та інформації.
За два дні до дати прийому список громадян, які записані на особистий прийом, подаються посадовій особі, яка його здійснюватиме.
10. У записі на особистий прийом може бути відмовлено з таких підстав:
1) повторне звернення одного й того самого громадянина з питання, що вже надавалося ним до Координаційного для розгляду та опрацювання й було вирішено по суті;
................Перейти до повного тексту