1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ
Н А К А З
02.04.2004 N 39/12 окв
Про затвердження і введення в дію Інструкції про порядок ведення первинного обліку роботи прокурора та форм такого обліку
З метою встановлення єдиних форм первинного обліку роботи прокурора та забезпечення достовірності показників статистичної звітності органів прокуратури, керуючись ст. 15 Закону України "Про прокуратуру", -
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити та ввести в дію з другого кварталу 2004 року Інструкцію про порядок ведення первинного обліку роботи прокурора та форм первинного обліку роботи, що додаються.
2. Начальникам Головних управлінь, самостійних структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва, Севастополя, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, міським, районним, міжрайонним і прирівняним до них прокурорам організувати вивчення положень Інструкції та належне ведення первинного обліку роботи у підпорядкованих прокуратурах.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників Генерального прокурора України згідно з розподілом обов'язків, прокурорів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва, Севастополя, військових прокурорів регіонів та Військово-Морських Сил України, міських, районних, міжрайонних і прирівняних до них прокурорів.
Наказ надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва, Севастополя, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, міським, районним, міжрайонним, а також іншим прирівняним до них прокурорам, довести його до відома прокурорських працівників.
Наказ Генерального прокурора України N 11/1 від 27.12.02 "Про затвердження і введення в дію Інструкції про порядок ведення первинного обліку роботи прокурорів і слідчих та форм такого обліку" вважати таким, що втратив чинність.
Генеральний прокурор України
державний радник юстиції 1 класу

Г.Васильєв
Додаток
до наказу Генерального
прокурора України
02.04.2004 N 39/12 окв
ПЕРЕЛІК
форм первинного обліку работи прокурора
N
додатку
Назва форми первинного обліку
1. Книга обліку роботи прокурора з нагляду за додержанням законів щодо захисту прав і свобод та інтересів держави.
2. Книга обліку роботи прокурора у розгляді справ.
3. Книга обліку внесених та розглянутих апеляційних та касаційних подань прокурора на рішення суду у цивільних справах.
4. Книга обліку внесених та розглянутих апеляційних та касаційних подань прокурора на рішення суду у господарських справах.
5. Книга обліку позовів (заяв) прокурора до суду в порядку цивільного судочинства.
6. Книга обліку позовів (заяв) прокурора до суду в порядку господарського судочинства.
7. Книга обліку позовів (заяв) до органів прокуратури та її посадових осіб.
8. Книга обліку даних про реальне виконання рішень суду за позовами прокурора у цивільному судочинстві.
9. Книга обліку даних про реальне виконання рішень суду за позовами прокурора у господарському судочинстві.
10. Книга обліку роботи прокурора по нагляду за додержанням законів, які ведуть боротьбу зі злочинністю.
11. Книга обліку роботи прокурора по нагляду за додержанням законності на стадії слідства та дізнання.
12. Книга обліку подань прокурора про обрання запобіжного заходу - взяття під варту та звільнення осіб з - під варти.
13. Книга обліку участі прокурора у розгляді судом справ з питань досудового слідства.
14. Книга обліку оскарження в суді процесуальних рішень, прийнятих під час досудового слідства.
15. Книга обліку роботи прокурора щодо нагляду за додержанням законів при здійсненні оперативно-розшукової діяльності.
16. Книга обліку запитів (звернень) іноземних установ про надання правової допомоги.
17. Книга обліку запитів (звернень) українських установ про надання правової допомоги.
18. Книга обліку участі прокурора у розгляді справ з обвинувальними висновками.
19. Книга обліку роботи прокурора у розгляді справ з питань виконання вироків, застосування примусових заходів медичного та виховного характеру.
20. Книга обліку участі прокурора у розгляді справ апеляційною інстанцією.
21. Книга обліку переглянутих справ про реабілітацію.
22. Книга обліку роботи прокурора з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян.
23. Книга обліку роботи прокурора по виконанню судових рішень у кримінальних справах по виконанню договорів про передачу засуджених.
24. Статистична картка на звернення.
25. Книга обліку роботи, пов'язаної з реалізацією принципу гласності в діяльності органів прокуратури.
26. Книга обліку направлених до суду справ, розслідуваних слідчими Служби безпеки України.
27. Книга обліку звільнення прокурором затриманих осіб, які підозрюються у вчиненні злочину.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального
прокурора України
02.04.2004 N 39/12 окв
ІНСТРУКЦІЯ
про порядок ведення первинного обліку роботи прокурора
Загальні положення
1. Наказом Генерального прокурора України від 02.04.04 р. N 39/12 окв. затверджена і введена в дію з другого кварталу 2004 року Інструкція про порядок ведення первинного обліку роботи прокурора.
У органах прокуратури система первинного обліку є джерелом одержання даних для складання державної статистичної звітності форми N П "Про роботу прокурора".
Первинний облік покликаний забезпечувати повноту та достовірність статистичних звітів і враховувати фактично виконану роботу за звітний період.
Дані, які містяться в документах первинного обліку, можуть використовуватися для аналізу результатів роботи, а також для здійснення контролю за прокурорською діяльністю.
2. Ведення передбачених наказом Генерального прокурора України форм первинного обліку роботи у відповідних органах прокуратури є обов'язковим.
3. Інструкція регламентує порядок ведення первинного обліку роботи прокурора і збирання даних для складання статистичного звіту форми N П.
4. Документами первинного обліку роботи прокурорів є книги, довідки, картки. Джерелом відомостей про роботу прокурора можуть бути також наглядові провадження, наряди, справи, матеріали перевірок, процесуальні та інші документи.
У книгах, довідках, картках первинний облік ведеться шляхом заповнення відповідних реквізитів за кінцевими результатами виконаних дій, передбачених статистичною звітністю. Записи в книгах, довідках і картках дають змогу зробити в кінці звітного періоду підрахунок по кожній позиції окремо, а в разі необхідності розшукати і самі матеріали.
Система первинного обліку роботи прокурора побудована таким чином, що може бути переведена на комп'ютерну обробку передбачених даних.
5. У прокуратурі ведеться, як правило, одна книга кожної форми первинного обліку роботи. У разі необхідності форми первинного обліку роботи прокурора з одного напрямку діяльності, наприклад, нагляду за додержанням законів органами, що ведуть боротьбу із злочинністю, можуть бути розміщені в одній книзі. Книги заповнюють працівники прокуратури, які виконали обліковану роботу. Якщо працівник виконує функції по різних напрямках прокурорської діяльності, то він повинен відображати дані про результати виконаної роботи у відповідних облікових документах.
6. Відповідальність за своєчасне і повне відображення в книзі обліку всіх даних покладається на одного з працівників прокуратури згідно з розподілом обов'язків. Цей працівник підбиває підсумок даних про виконану роботу за звітний період, підписує форму первинного обліку і подає прокурору або начальнику структурного підрозділу для внесення показників у статистичний звіт.
7. Міські, районні, міжрайонні та прирівняні до них прокурори перед включенням даних у статистичний звіт зобов'язані перевірити достовірність їх відображення у формах первинного обліку.
Відповідальність за організацію роботи по веденню первинного обліку покладається на керівників, що підписують статистичний звіт.
8. Керівники структурних підрозділів вищого рівня контролюють по напрямках діяльності ведення форм первинного обліку роботи у підпорядкованих прокуратурах.
9. Показники, пов'язані з роботою про охорону прав неповнолітніх у формах первинного обліку, відмічаються шляхом додатку до основних записів у рядках індексу "Н".
10. Показники первинного обліку роботи повинні формуватися в точній відповідності з вимогами, які встановлені інструкціями до статистичної звітності в органах прокуратури.
Форми первинного обліку
1. Роботу прокурора з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів органами влади і управління, місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями, незалежно від форм власності, посадовими особами та громадянами відображати в книзі обліку роботи прокурора з нагляду за додержанням законів щодо захисту прав і свобод громадян та інтересів держави (додаток 1). Книга розроблена відповідно до розділу 1 звіту форми N П "Про роботу прокурора" і забезпечує формування показників цього розділу.
Книга розділу складається із 22 граф, у яких робота прокурора обраховується за її наслідками: після порушення кримінальної справи, закриття її за п. п. 1, 2 ст. 6 КПК України, розгляду судом, чи закриття її судом за нереабілітуючими підставами, пред'явлення позову прокурора та його задоволення, задоволення вимог протесту, подання, припису, винесення постанови про дисциплінарне провадження чи провадження про адміністративне правопорушення та результатів їх розгляду, притягнення винних посадових осіб до адміністративної відповідальності за залишення без розгляду протесту, подання, припису, надання несвоєчасної відповіді на них чи ухилення від виконання законних вимог прокурора, притягнення винних осіб у порушенні законів до відповідальності за іншими документами реагування, поновлення порушених прав громадян, відшкодування збитків, коштів та соціальних виплат.
У графі 2 вказується назва підприємства, установи чи організації, у якій виявлені порушення законів.
У графі 3 зазначається, в чому полягає порушення, яку конкретно норму закону порушено, вжиті прокурором заходи щодо усунення виявлених порушень.
До графи 4 вносяться дані про кількість кримінальних справ, порушених прокурором за результатами перевірок додержання законів щодо прав і свобод громадян та захисту інтересів держави та за якими статтями Кримінального кодексу України вони порушені.
До графи 5 - про кількість кримінальних справ, закритих за п. п. 1, 2 ст. 6 КПК України (з числа порушених прокурором за результатами перевірок додержання законів щодо захисту прав і свобод громадян та інтересів держави).
До графи 6 - про кількість кримінальних справ, розглянутих судом (із числа порушених прокурором за результатами перевірок додержання законів щодо захисту прав і свобод громадян та інтересів держави).
До графи 7 - про кількість кримінальних справ, закритих судом за нереабілітуючих підстав.
У графі 8 зазначається кількість пред'явлених прокурорами позовів у порядку цивільного та господарського судочинства за результатами проведених перевірок додержання законів щодо прав і свобод та захисту інтересів держави.
У графі 9 вказується кількість задоволених судом позовів, які були пред'явлені прокурором у порядку цивільного та господарського судочинства за результатами проведених перевірок додержання законів щодо прав і свобод громадян та захисту інтересів держави.
У графі 10 вказується кількість задоволених протестів, внесених прокурором на незаконні правові акти чи дії посадових осіб, із зазначенням, який конкретно акт чи норма акта скасовані (приведені у відповідність із законом) або ж які заходи вжиті щодо приведення у відповідність із законом дій посадових осіб).
У графі 11 зазначаються дані щодо кількості розглянутих з вжиттям заходів реагування подань та приписів, які внесені прокурорами за результатами перевірок додержання законів щодо захисту прав і свобод та інтересів держави.
У графі 12 відображається кількість громадян, права яких поновлено (з граф 9, 10, 11).
До граф 13 та 15 включаються відповідно дані щодо кількості винесених прокурором постанов про дисциплінарне провадження та провадження про адміністративне правопорушення, а в графах 14 та 16 вказується кількість посадових осіб, які притягнуті за результатами розгляду зазначених постанов до дисциплінарної та адміністративної відповідальності.
У графі 17 відображається кількість притягнутих до адміністративної відповідальності посадових осіб на підставі документів адміністративних проваджень, складених працівниками органів прокуратури відповідно до ч. 1 ст. 255 КУпАП, за залишення без розгляду протесту, припису чи подання прокурора або несвоєчасне надання на них відповіді (ст.185-6 КУпАП) .
До графи 18 включаються дані щодо кількості притягнутих до адміністративної відповідальності посадових осіб на підставі документів адміністративних проваджень, складених працівниками органів прокуратури згідно з п. 8 ч. 1 ст. 255 КУпАП, за невиконання законних вимог прокурора про проведення перевірки чи ревізії діяльності підконтрольних або підпорядкованих підприємств, установ, організацій або про виділення спеціалістів для проведення такої перевірки, про подання необхідних матеріалів (ст. 185-8 КУпАП) .
У графі 19 зазначається кількість посадових осіб, притягнутих до дисциплінарної, матеріальної та адміністративної відповідальності за внесеними поданнями, а в графі 20 - обліковується кількість притягнутих контролюючими органами до відповідальності посадових осіб у разі задоволення ними з цих питань вимог прокурора, викладених у документах реагування.
При цьому, загальна кількість притягнутих посадових осіб до різних видів відповідальності (графа 17 розділ 1 звіту форми N П) обраховується шляхом додавання чисел у графах 11, 13, 14-15, 16 та включених до графи 17). До вказаних граф включаються посадові особи відносно яких видані накази про притягнення їх до відповідальності.
Дані про відшкодовані збитки, кошти та інші соціальні виплати за приписами і поданнями вказуються в графі 21, а в графі 22 подається сума відшкодованих збитків та коштів, які стягнуто за прокурорського втручання безпосередньо до бюджету.
Усі суми у зазначених вище графах показуються у національній валюті (тис. грн.) за наявності підтверджуючих документів.
2. Форма первинного обліку роботи прокурора про участь у судових засіданнях по цивільних та господарських справах з винесенням рішення (додаток 2) розроблена відповідно до таблиці 4 розділу 2 звіту форми N П. Ця книга заповнюється тим прокурором, який пред'явив позов, а також прокуратурою, представник якої брав участь у розгляді справи в суді незалежно від місця його знаходження. Книга побудована таким чином, що дає можливість вести повний облік роботи й аналізувати участь прокурора в судових засіданнях по цивільних та господарських справах.
3. Участь прокурора в суді апеляційної та касаційної інстанцій, а також дані про скасування рішень у цивільних та господарських справах, розглянутих судом першої інстанції з участю прокурора, відображається в аналогічних книгах обліку, які повинні бути заведені в прокуратурах АР Крим, областей, міст Києва і Севастополя, військових та інших прокуратурах, а також у Генеральній прокуратурі України.
Форма первинного обліку роботи прокурора про результати розгляду судом апеляційних, касаційних подань та подань за винятковими, нововиявленими обставинами у цивільному і господарському судочинстві (додаток 3, 4) розроблена відповідно до таблиці 5 розділу 2 звіту форми N П. Формування даних указаних книг повинно проводитися з додержанням правил, викладених в Інструкції із складання статистичного звіту за формою N П "Про роботу прокурора". Відомості про задоволені або відхилені подання заповнює прокурор, який брав участь у розгляді їх судом. Показники про розгляд подань заповнюються також у книгах обліку тих прокуратур, прокурори яких внесли ці подання.
4. Книга обліку позовів (заяв) прокурора до суду (додаток 5) розроблена відповідно до таблиці 7 розділу 2 звіту форми N П "Про роботу прокурора". Формування показників даної форми обліку проводиться з додержанням правил, викладених в Інструкції із складання статистичного звіту "Про роботу прокурора". Облік ведеться тими прокурорами, які пред'явили позов (заяви), незалежно від того, яким судом вони розглянуті. Транспортні та інші прокурори, які пред'явили позови (заяви) до суду, також заповнюють усі графи цієї книги.
Якщо суд повернув позов (заяву), але прокурор повторно направив позов (заяву) до суду, то в цьому випадку в книзі напроти вказаного позову необхідно позначити дату його повторного направлення до суду.
Якщо прокурор повторно не направив до суду повернутий йому позов (заяву), то такий позов (заява) виключається з обліку, про що необхідно зробити відповідну відмітку в книзі.
У графі 3 книги обліку позовів (заяв) прокурора необхідно виділити позови прокурора, пред'явлені до посадових осіб про відшкодування за їх рахунок заподіяних збитків та про відшкодування збитків, заподіяних корупційними діяннями.
У графі 11 зазначаються дані про передачу рішення суду, яке набрало законної сили, для виконання в органи державної виконавчої служби. В цій графі зазначається сума, на яку передано для виконання рішення суду за позовом прокурора, або інші дані щодо дій по виконанню рішення суду згідно з резолютивною частиною рішення.
5. Форма первинного обліку позовів (заяв) прокурора до господарського суду (додаток 6) розроблена відповідно до таблиці 8 розділу 2 звіту форми N П "Про роботу прокурора". Формування показників цієї книги повинно виконуватися з додержанням правил, викладених в Інструкції із складання статистичного звіту за формою N П "Про роботу прокурора". Дані книги заповнюються тими прокурорами, які пред'явили позов (заяву), незалежно від того, в якому господарському суді вони були розглянуті. Військові та інші прокурори, які подали позови (заяви) до господарського суду, також заповнюють усі графи цієї книги.
Якщо суд повернув позов (заяву), але прокурор після дооформлення повторно направив позов (заяву) до господарського суду, то в цьому випадку в книзі обліку напроти вказаного позову (заяви) необхідно поставити дату його повторного направлення.
Якщо прокурор повторно не направив до господарського суду повернутий йому позов (заяву), то такий позов (заява) виключаються з обліку, про що необхідно вказати у книзі.
У графі 11 зазначаються дані про передачу рішення суду, яке набрало законної сили, для виконання в органи державної виконавчої служби. В цій графі зазначається сума, на яку передано для виконання рішення суду за позовом прокурора, або інші дані щодо дій по виконанню рішення суду згідно з резолютивною частиною рішення.
6. Форма первинного обліку позовів (заяв) до органів прокуратури та її посадових осіб (додаток 7) розроблена відповідно до таблиці 4 розділу 2 звіту форми N П "Про роботу прокурора". Формування показників цієї книги повинно виконуватися з додержанням правил, викладених в Інструкції із складання статистичного звіту за формою N П "Про роботу прокурора". Відомості про розгляд справ заповнює прокурор, який брав участь у їх розгляді судом.
7. Форма первинного обліку даних про реальне виконання рішень суду за позовами прокурора у цивільному та господарському судочинстві (додаток - 8, 9) розроблена відповідно до таблиць 7, 8 розділу 2 звіту форми N П "Про роботу прокурора". Формування цих книг повинно виконуватися з додержанням правил, викладених в Інструкції із складання статистичного звіту за формою N П "Про роботу прокурора". Дані книги заповнюються тими прокурорами, котрі пред'явили позов (заяву), незалежно від того, де виконуються рішення суду.
8. Форма первинного обліку роботи прокурора з нагляду за законністю порушення, закриття справ, зупинення слідства і дізнання (додаток 10) розроблена відповідно до таблиці 9 розділу 3 форми N П звіту "Про роботу прокурора".
Формування показників, які містяться в даній формі первинного обліку, повинно провадитися з додержанням правил, викладених в Інструкції до статистичної звітності "Про роботу прокурора".
Книга складається з 12 граф. У кожній з них відображаються дії прокурора, передбачені статистичним звітом. У всіх графах позначаються номери справ, дата винесення процесуального документа або виконання дії по справі, статті Кримінального кодексу і номер провадження. Для позначення органу, по справі якого прокурором прийнято відповідне рішення, необхідно вказати індекс цього органу: слідчий прокуратури - СП, слідчий МВС - СМ, податкової міліції - СДПМ, органів дізнання - Д, служби безпеки - СБ, митних органів - МО, прикордонних органів - ПО, Міністерства оборони - МінО, Міністерство надзвичайних ситуацій - МНС. Індекс органу ставиться разом з номером кримінальної справи.
Підрахунок кількості винесених процесуальних документів або здійснених процесуальних дій прокурора провадиться в кінці звітного періоду по органах відповідно до індексів в кожній із граф окремо. Це дає можливість сформувати показники таблиці 9 розділу 3 статистичного звіту про роботу прокурора.
У графі І книги враховується загальна кількість порушених прокурором кримінальних справ, у тому числі справ, які були порушені за наслідками проведених у порядку загального нагляду перевірок, за результатами скасування постанов про відмову в порушенні кримінальної справи. Індекс органу ставиться залежно від того, якому органу направив прокурор порушену кримінальну справу для провадження попереднього слідства чи дізнання. Якщо прокурор порушив кримінальну справу і прийняв її до свого провадження, то в цьому випадку поряд з номером справи необхідно поставити індекс СП. Кримінальні справи, порушені слідчими прокуратури, не враховуються.
9. Форма первинного обліку роботи прокурора по нагляду за додержанням законності в діяльності органів внутрішніх справ, податкової міліції, служби безпеки, митних, прикордонних органів, органів дізнання МНС та Міністерства оборони (додаток 11) розроблена відповідно до таблиці 10 розділу 3 звіту форми N П "Про роботу прокурора" і забезпечує формування даних цієї таблиці звіту.
Для позначення в книзі обліку органу, в діяльності якого виявлено порушення законів, необхідно вказати індекс цього органу: внутрішніх справ - ВС, податкової міліції - ПМ, органів дізнання - Д, служби безпеки - СБ, митних органів - МО, прикордонних органів - ПО, Міністерства оборони - МінО, Міністерство надзвичайних ситуацій - МНС.
У графах 1-8 враховуються розглянуті подання з вжиттям заходів щодо усунення порушень законів у діяльності органів внутрішніх справ (із зазначенням спецпідрозділів та на транспорті), податкової міліції, служби безпеки (із зазначенням спецпідрозділів), митних, прикордонних органів, Міністерства оборони та Міністерства надзвичайних ситуацій із зазначенням дати їх внесення і посиланням на номери нарядів справ прокуратури, у яких знаходяться копії цих документів.
У графах 9-15 необхідно вказати прізвища і посади працівників органів внутрішніх справ (із відображенням спецпідрозділів та на транспорті), податкової міліції, служби безпеки (із зазначенням спецпідрозділів), митних, прикордонних органів, органів МО та МНС, притягнутих за постановами і поданнями прокурорів за порушення законності до дисциплінарної відповідальності. У цих графах вказуються тільки працівники відповідних органів, щодо яких видано накази про притягнення їх за порушення законності до дисциплінарної відповідальності. При цьому, при заповненні графи 6 відображаються також і працівники спеціальних підрозділів.
У графах 16-22 зазначається прізвище, ім'я, по батькові і посада працівників органів внутрішніх справ (з відображенням також і працівників спеціальних підрозділів та на транспорті), служби безпеки (з відображенням також і працівників спеціальних підрозділів), податкової міліції, митних і прикордонних органів, органів дізнання МНС, Міністерства оборони та інших військових формувань, притягнутих до кримінальної відповідальності за злочини по службі. Дані відображаються за направленими прокурорами до суду кримінальними справами про посадові злочини, тобто за злочини, пов'язані з виконанням службових обов'язків чи використанням службових повноважень. У графах 16 можна більш детально викласти фактичні обставини справи.
У графі 23 вказуються взяті на облік раніше відомі, але не зареєстровані органами внутрішніх справ (з відображенням також спеціальних підрозділів та на транспорті), податкової міліції, служби безпеки (із відображенням спецпідрозділів), митними і прикордонними органами, органами дізнання МНС, Міністерства оборони та інших військових формувань злочини, виявлені в ході прокурорських перевірок, а також при розслідуванні кримінальних справ.
Взятим на облік вважається злочин тільки після його реєстрації в районному чи іншому прирівняному до нього органу внутрішніх справ у єдиному журналі обліку злочинів та подання до відділу інформаційних технологій статистичної картки на виявлений злочин за формою N 1, постановки злочину на централізований облік і включення у статистичну звітність.
Під поняттям "раніше відомі" злочини слід вважати такі злочини, про які в органи внутрішніх справ надходила інформація, але злочини з різних причин залишились незареєстрованими.
Якщо в подальшому в межах звітного періоду ті чи інші з цих злочинів будуть у відділах інформаційних технологій зняті з обліку у зв'язку з закриттям кримінальної справи за відсутністю події чи складу злочину або з інших реабілітуючих підстав, то в таких випадках із цієї форми первинного обліку вони виключаються, а в таблицю N 5 розділу 3 форми N П "Про роботу прокурора" необхідно внести відповідні корективи.
10. Форма первинного обліку подань прокурора про взяття під варту осіб і звільнення з-під варти (додаток 12) розроблена відповідно до таблиці 11 розділу 3 звіту форми N П.
У графі 3 вказуються особи, стосовно яких прокурором до суду направляється подання про обрання запобіжного заходу - взяття під варту у зв'язку з їх розшуком, відмічаються індексом "Р", а неповнолітні особи - індексом "Н/Л".
У графі 8 обліковуються особи у стадії досудового слідства, тобто до прийняття кінцевого результату по справі.
У графі 10 вказуються особи звільнені з-під варти під час попереднього розгляду та судового слідства, тобто до прийняття кінцевого результату у справі.
Разом з тим, після прийняття кінцевого результату у кримінальній справі, а саме: закриття за реабілітуючих підстав органом досудового слідства або судом, за виправданням підсудного, вказані особи виключаються із числа вказаних у графах 8, 10 та обліковуються у графі 11.
У графі 12 відображаються також й особи, звільнені з-під варти на стадії досудового слідства у зв'язку із закриттям кримінальної справи стосовно них за п. 2 ст. 6 КПК України внаслідок зміни законодавства (декриміналізації), які відмічаються індексом "ДК".
У графі 13 відображаються також й особи, звільнені з-під варти у зв'язку із закриттям кримінальної справи стосовно них судом за п. 2 ст. 6 КПК України внаслідок зміни законодавства (декриміналізації), які відмічаються індексом "ДК".
У графі 14 вказуються особи, які звільнені з-під варти у зв'язку із закриттям кримінальної справи стосовно них за іншими (окрім передбачених п.п. 1, 2 ст. 6, п. 2 ст. 213 КПК України) підставами, з обов'язковим відображенням таких підстав.
У графі 15 вказуються особи, які звільнені з-під варти у зв'язку із засудженням їх до покарань, не пов'язаних з обмеженням або позбавленням волі, з обов'язковим відображенням призначеної їм міри покарання (штрафу, громадських або виправних робіт, тощо), а в разі перекваліфікації їх дій судом відобразити статті КК України, за якими вони засуджені.
У графі 16 вказуються особи, звільнені з - під варти у зв'язку із звільненням від відбування покарання з випробуванням (ст. 75 КК України).
Формування показників даної форми первинного обліку повинно провадитися з додержанням правил, викладених в Інструкції із складання статистичного звіту про роботу прокурора за формою N П.
11. Форма первинного обліку участі прокурора у розгляді судом справ з питань досудового слідства (додаток 13) розроблена стосовно до показників у рядках 1-11 таблиці 12 розділу 3 статистичного звіту форми N П.
У графах 4-6 відображається розгляд подань за напрямками з обов'язковою відміткою задоволення чи відхилення подань, в якій інстанції розглядалися .
У графах 7-11 відмічається розгляд скарг на рішення за напрямками, де обов'язково відмічається, в якій інстанції розглядалися вони з відміткою про задоволення чи відхилення скарг.
Формування показників даної форми первинного обліку повинно провадитися з додержанням правил, викладених в Інструкції до статистичної звітності про роботу прокурора за формою N П.
12. Форма первинного обліку участі прокурора про оскарження в суді процесуальних рішень, прийнятих під час досудового слідства (додаток 14) розроблена відповідно до таблиці 13 розділу 3 форми N П звіту "Про роботу прокурора".
Формування показників, які містяться в даній формі первинного обліку, повинно проводитися з додержанням правил, викладених в Інструкції до статистичної звітності "Про роботу прокурора".
Книга складається з 6 граф. У кожній з них відображаються всі скарги на процесуальні рішення, прийняті під час досудового слідства, передбачені статистичним звітом. У всіх графах позначаються номери справ, дата винесення процесуального документа або виконання дії по справі, статті Кримінального кодексу України і номер провадження. Для позначення органу, по справі якого прокурором прийнято відповідне рішення, необхідно вказати індекс цього органу: слідчий прокуратури - СП, слідчий МВС - СМ, слідчий ДПА - СДПА, органів дізнання - Д, служби безпеки - СБ, митних органів - МО, прикордонних органів - ПО, Міністерства оборони - МінО, Міністерство надзвичайних ситуацій - МНС. Індекс органу ставиться разом з номером кримінальної справи.
Підрахунок кількості винесених документів або здійснених процесуальних дій прокурора проводиться в кінці звітного періоду по органах відповідно до індексів у кожній графі окремо. Це дає можливість сформувати показники таблиці 13 розділу 3 статистичного звіту про роботу прокурора.
У графі 2 розподіляється оскарження процесуальних рішень за видами прийнятого рішення. В цих графах необхідно відмічати про задоволення скарги, тобто ті, які визнані судом обгрунтованими.
13. Робота прокурора щодо нагляду за додержанням законів при здійсненні оперативно-розшукової діяльності відображається в книзі обліку з цих питань (додаток 15). Книга розроблена відповідно до розділу звіту форми N П "Про роботу прокурора" (таблиця 14) і забезпечує формування показників цього розділу.
У книзі відображається робота прокурорів щодо перевірки оперативно-розшукових матеріалів та справ у порядку нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності органів внутрішніх справ, які здійснюють її у ході вирішення завдань по виявленню, попередженню, запобіганню та розкриттю злочинів, викриттю винних, розшуку осіб, які ухиляються від слідства та суду, а також безвісти зниклих громадян та невпізнаних трупів.
У графі 2 вказується загальна кількість перевірених оперативно-розшукових справ та матеріалів.
У графі 3 - кількість справ, по яких прокурором при здійсненні нагляду дані доручення відповідно до ст. 14 Закону України "Про оперативно розшукову діяльність". Підставою для відображення даного показника є копія доручення. Кожна така справа незалежно від кількості даних по ній прокурором доручень вказується у звітному періоді тільки один раз.
У графах 4-7 враховується виконана робота з питань нагляду за додержанням законів підрозділами карного розшуку, боротьби з економічними злочинами, кримінальної міліції у справах неповнолітніх, боротьби з незаконним обігом наркотиків, боротьби з організованою злочинністю, іншими підрозділами, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність.
У цих графах вказуються відомості про прийняті, виявлені незаконні рішення, вжиті за результатами перевірки заходи прокурорського реагування.
Зазначені відомості враховуються прокурорами, які виявили незаконні рішення, скасували їх, закрили незаконно заведені оперативно-розшукові справи тощо.
У графі 6 відображається кількість працівників органів внутрішніх справ, які за постановами та поданнями притягнуті до дисциплінарної відповідальності за порушення Закону. Враховуються тільки ті працівники, щодо яких видані накази про притягнення до дисциплінарної відповідальності.
У графі 7 відображається кількість скасованих незаконних рішень підрозділів органів внутрішніх справ, які проводять оперативно - розшукову діяльність (заведення, закриття).
У графі 8 вказується кількість перевірених постанов суду щодо надання дозволу на негласне проникнення до житла чи до іншого володіння особи, зняття інформації з каналів зв'язку, контролю за листуванням, телефонними розмовами, телеграфною та іншою кореспонденцією, застосування інших технічних засобів одержання інформації, що тимчасово обмежують права людини. Також вказується кількість внесених протестів на постанови суду, з них: задоволено, відхилено та не розглянуто.
У графі 9 відображається кількість виявлених фактів проведення оперативно-розшукових заходів, що тимчасово обмежують права людини без дозволу суду, в якій відмічається про повідомлення прокурора і суд та без повідомлення прокурора і суду.
У графі 10 вказується кількість виявлених проведених ОТЗ, щодо яких не складено протоколи.
У графі 11 вказується кількість постанов, винесених відповідно до ст. 12 Закону України "Про організаційно - правові основи боротьби з організованою злочинністю", з них: з наданням санкції, з відмовленням у санкції.
У графі 12 вказується кількість використаних матеріалів ОРД як доказів у суді при постановлені вироку, з них: матеріалів ОТЗ, оперативних закупівель, матеріалів, отриманих згідно зі ст. 12 Закону України "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю".
Для позначення в книзі обліку органу, в діяльності якого виявлено порушення законів, необхідно вказати індекс цього органу: Міністерство внутрішніх справ - МВС, податкової міліції - ПМ, служби безпеки - СБ, прикордонних органів - ПО, органів і установ держдепартаменту з питань виконання покарань - ВП.
14. Робота прокурора відділу допомоги міжнародно-правового управління Генеральної прокуратури України відображається у Книзі обліку запитів (звернень) іноземних установ про надання правової допомоги та Книзі обліку запитів (звернень) українських установ про надання правової допомоги.
Зазначені книги ведення первинного обліку розроблені відповідно до таблиці 15 розділу 3 статистичного звіту форми N П "Про роботу прокурора" і забезпечують формування показників.
У Книзі обліку запитів (звернень) іноземних установ про надання правової допомоги (додаток 16) реєструється надходження його, рух до виконавців та прийняття остаточного рішення по суті. Реєстрація, рух та прийняття остаточного рішення за кожним клопотанням знаходить своє відображення у графах 1-11, а саме: у графі 1 відображається порядковий номер клопотання, що надійшло до прокурора відділу; у графі 2 фіксується номер наглядового провадження, до якого долучено клопотання іноземної установи; у графах 3-5 відображається вид запитування правової допомоги : виконання процесуальних дій на території України; перейняття кримінального переслідування громадянина України за скоєний злочин на території іноземної держави; екстрадиція - видача правопорушника з України в державу, де він вчинив протиправні дії. У графі 6 вказується назва країни, яка звернулася з відповідним запитом: визначення керівництвом управління чи відділу органу виконання звернення (клопотання, запиту) фіксується у графі 7. Результати рішення за запитом іноземної установи відображаються у графах 8-10 - виконано, задоволено, повернуто без виконання. У графі 11 фіксується листування за конкретним клопотанням.
15. У Книзі обліку запитів (звернень) українських установ про надання правової допомоги (додаток 17) реєструється надходження кожного клопотання, його рух до виконавців та прийняття остаточного рішення по суті. Реєстрація, рух та прийняття остаточного рішення за кожним клопотанням знаходить своє відображення у графах 1-10, а саме : у графі 1 відображається порядковий номер клопотання, що надійшло до прокурора відділу; у графі 2 фіксується номер наглядового провадження, до якого долучено клопотання української установи; у графах 3-5 відображається вид запитуваної правової допомоги: виконання процесуальних дій на території конкретної іноземної держави; передача кримінального переслідування правоохоронними органами країни, громадянином якої є особа, яка вчинила злочин на території України; екстрадиція - видача правопорушника в Україну правоохоронними органами держави, де його затримано та взято під варту або де особа відбуває покарання за скоєння іншого злочину.
У графі 6 вказується орган, який звернувся з відповідним клопотанням; у графі 7 зазначається назва країни, до якої спрямовується запит про надання правової допомоги ; у графах 8, 9 фіксуються результати вирішення кожного клопотання: направлено до виконання, повернуто без виконання. У графі 10 фіксується листування за конкретним клопотанням.
Вказані графи в обох журналах дають можливість встановити надходження клопотання про надання правової допомоги до прокурорів відділу, вид запитуваної правової допомоги, яка країна повинна надати правову допомогу чи звертається з клопотанням про надання допомоги, з'ясувати, яке рішення прийнято за кожним клопотанням та його подальший рух, наявність листування за конкретним запитом про правову допомогу. Саме ці графи журналів забезпечать формування показників, що відображаються у звіті форми N П.
16. Книги первинного обліку роботи прокурорів з питань підтримання державного обвинувачення в судах розроблено з урахуванням показників статистичного звіту за формою N П "Про роботу прокурора" - розділ 4 "Підтримання державного обвинувачення в судах та участь прокурорів у розгляді судами кримінальних справ".
Книги первинного обліку побудовано таким чином, що дозволяє здійснювати повний облік всієї роботи, оцінку, полегшити контроль за рухом справ та складання статистичної звітності.
Формування показників, які містяться у книгах первинного обліку, повинно виконуватися з додержанням правил, викладених в Інструкції по складанню статистичного звіту за формою N П "Про роботу прокурора".
Справи записуються за порядковими номерами з початку року чіткими, охайно виконаними записами даних, передбачених у відповідних графах.
У графі "Примітки" можуть зазначатися заходи реагування за результатами розгляду справ: організаційного, дисциплінарного характеру тощо.
Для зручності в користуванні книгами первинного обліку справи позначаються індексами (відповідно до встановленого вироком, ухвалою, постановою суду):
НЛ - про злочини неповнолітніх;
ОЗГ - про злочини, вчинені організованими угрупованнями;
К - про злочини, пов'язані з корупційними діяннями;
В - про легалізацію (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом;
ТЛ - про торгівлю людьми;
НП - про незаконні операції з наркотичними засобами,
прекурсоррами, психотропними речовинами;
ІН - справи, що надійшли до суду від прокурорів інших регіонів, прокурорів вищого рівня або у зв'язку із зміною підсудності;
Н - про злочини невеликої тяжкості;
С - про злочини середньої тяжкості (із сукупності - тільки найтяжчий);
Т - про тяжкі злочини;
ОТ - про особливо тяжкі злочини;
П - участь у попередньому розгляді справи в апеляційному порядку; НВ - участь у розгляді справи в апеляційному порядку з постановленням нового вироку;
ВВ - справи з питань виконання вироків;
МХ - про застосування примусових заходів медичного характеру
ВХ - про застосування заходів виховного характеру;
І - стосовно іноземних громадян;
БГ - стосовно осіб без громадянства.
Стосовно кожної відповідної особи позначаються справи:
АП - вироки в яких переглянуто за апеляціями потерпілих;
ІП - у яких задоволено апеляції прокурорів в інтересах потерпілих.
Порядок позначення справ індексами вказано у кожній книзі первинного обліку роботи прокурора з питань підтримання державного обвинувачення в судах.
17. Книга первинного обліку участі прокурора у розгляді кримінальних справ з обвинувальними висновками (додаток 18) ведеться у прокуратурах усіх рівнів, які беруть участь у розгляді судами кримінальних справ у першій інстанції.
Кожна направлена до суду кримінальна справа з обвинувальним висновком повинна зразу записуватися у книгу для подальшого фіксування ходу та результатів її розгляду, а за необхідності - і для реагування на допущену судом тяганину.
Результати судового розгляду справ відображаються за даними довідок, складених державним обвинувачем.
Ведення цієї книги покладається на працівника прокуратури, який за розподілом обов'язків відповідає за цю ділянку роботи.
18. У такому ж порядку ведеться Книга обліку участі прокурора у розгляді справ з питань виконання вироків, застосування примусових заходів медичного та виховного характеру (додаток 19).
19. Книга обліку участі прокурора у розгляді справ апеляційною інстанцією (додаток 20) ведеться у галузевих підрозділах Генеральної прокуратури України і прокуратур обласного рівня. У цій же книзі відображаються дані про участь і працівників міськрайпрокуратур у розгляді справ апеляційною інстанцією.
Записи здійснюються за результатами участі прокурорів у попередньому та судовому розгляді справ в апеляційній інстанції.
Крім апеляцій сторін фіксується також розгляд апеляційним судом подань прокурора про перегляд судових рішень за нововиявленими обставинами.
Цю форму заповнюють прокурори, які забезпечували участь у розгляді кримінальних справ в апеляційній інстанції.
Контроль за правильністю відображення даних здійснює керівник відповідного галузевого відділу.
20. Книга обліку переглянутих справ про реабілітацію (додаток 21) ведеться у Генеральній прокуратурі України, прокуратурах АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя, військових прокуратурах регіонів.
У книзі відображаються всі дані про перегляд справ у порядку реабілітації та відповідних осіб.
Для обліку числа громадян, прийнятих з питань реабілітації повинні бути заведені відповідні форми обліку.
21. Участь прокурора у розгляді справ у касаційному порядку Верховним Судом України та результати їх розгляду, облік копій касаційних подань (клопотань) відображаються у відповідних книгах обліку в управлінні підтримання державного обвинувачення в судах Генеральної прокуратури України, схема яких затверджується начальником управління.
22. Форма первинного обліку роботи прокурора з нагляду за додержанням законів у місцях застосування заходів примусового характеру (додаток N-22) розроблена відповідно до таблиць 22, 23 і 24 розділу 5 звіту форми N П "Про роботу прокурора". Формування показників, які містяться в даній книзі, виконуються з додержанням правил, викладених в Інструкції із складання статистичного звіту про роботу прокурора.
Вказана книга ведеться в прокуратурах з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також у міжрайонних, міських, районних та військових прокуратурах, де є перелічені у розділі 5 статистичного звіту установи і вони здійснюють нагляд за їх діяльністю.
Книга первинного обліку роботи прокурора заповнюється також начальниками відділів, старшими помічниками прокурорів АР Крим, областей, міст Києва і Севастополя, військовими прокурорами регіонів з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян; відповідними структурними підрозділами управлінь захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, а також нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, прокуратур обласного рівня і відповідними відділами та управліннями Генеральної прокуратури України.
23. Книга первинного обліку роботи прокурора відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян, Генеральної прокуратури України по виконанню договорів про передачу засуджених осіб (додаток 23) розроблена відповідно до таблиці 16 розділу 3 звіту про роботу прокурора. Формування показників, які містяться у даній книзі, виконуються з додержанням правил, викладених у пунктах Інструкції до статистичної звітності про роботу прокурора.
Вказана книга складається із 2 розділів (перший розділ: виконання запитів компетентних органів держав на передачу-прийняття засуджених осіб; другий розділ: направлення запитів до компетентних органів держав про передачу-прийняття засуджених осіб) і ведеться лише у відділі нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян, Генеральної прокуратури України.
24. Форма обліку "Статистична картка на звернення" забезпечує формування розділу 6 статистичного звіту про роботу прокурора за формою N П (додаток 24).
Статистична картка є первинним обліковим документом роботи прокурора з розгляду і вирішення звернень.
У статистичних картках, які застосовуються в міських, районних, міжрайонних, а також інших прирівняних до них прокуратурах, у розділі "Характер звернень" повинен міститись, як мінімум, перелік показників, передбачених у таблиці 26 розділу 6 звіту про роботу прокурора за формою N П. В апаратах прокуратур АР Крим, областей, міст Києва і Севастополя, а також в інших прирівняних до них прокуратурах перелік характеру звернень визначено Генеральною прокуратурою України відповідно до додатка 24.
У розділі статистичної картки "Місце оскаржених дій" вказуються адміністративно-територіальні одиниці, на територію яких поширюється компетенція прокуратури.
При вирішенні звернення з порушенням строку повинні бути відображені відповідні пункти розділу Х статистичної картки.
Строк розгляду і вирішення звернення обчислюється із наступного дня після його надходження в прокуратуру (а не в певний відділ чи виконавцю) до дня направлення повідомлення заявнику про прийняте рішення. Якщо закінчення строку випадає на неробочий день, то останнім днем строку вважається перший наступний за ним робочий день.
Строк розгляду і вирішення звернення позначається у статистичній картці відповідно до вимог розділу 6 Інструкції до статистичної звітності "Про роботу прокурора".
Статистичні картки заповнюються шляхом округлення відповідних цифр - номерів рядків.
До кожного зареєстрованого звернення прикладається бланк статистичної картки. У картці позначається дата надходження звернення в прокуратуру, дата передачі його у структурний підрозділ, індекс відділу і прокурора, номер наглядового провадження, індекс регіону, звідки надійшло звернення. У міських, районних, міжрайонних, а також в інших прирівняних до них прокуратурах ці показники (крім індексів відділів і прокурора) наводить канцелярія, а решту відмічає прокурор.
До звернень, отриманих на особистому прийомі, бланки статистичних карток прикладаються прокурором, який заповнює всі необхідні реквізити.
Забороняється діловоду приймати від прокурора розглянуті і вирішені звернення без статистичних карток до них.
Заповнені статистичні картки зберігаються в канцелярії окремо за кожний місяць і знищуються по закінченні року після відображення відомостей, які в них містяться, у річному звіті.
При заповненні статистичних карток на звернення необхідно дотримуватись вимог наказу Генерального прокурора України від 28.10.02 N 9 "Про організацію роботи з розгляду звернень та особистого прийому громадян в органах прокуратури" і Інструкції із складання статистичного звіту про роботу прокурора за формою N П.
Якщо при розгляді звернення прокурором буде з'ясовано, що воно по суті є заявою про злочин, то прокурор вживає заходів до реєстрації його в установленому порядку, після чого статистична картка, яка прикладена до цієї заяви, знищується.
Робота по розгляду заяв і повідомлень про злочин враховується в книзі N 1, порядок ведення якої визначається відповідною Інструкцією.
Для обліку кількості громадян, прийнятих на особистому прийомі та прийнятих від них звернень ведуться журнали обліку скарг, заяв і звернень, прийнятих на особистому прийомі (додаток 24).
25. Виступи працівників органів прокуратури в засобах масової інформації відображаються в книзі обліку (додаток 25). У ній вказуються всі виступи прокурорів, їх заступників і помічників, слідчих прокуратури в пресі, на радіо і телебаченні.
26. Інформація про стан законності відображається у книгах обліку роботи по галузях діяльності прокурора. При формуванні цих показників слід керуватися Інструкцією із складання статистичного звіту "Про роботу прокурора".
27. Облік направлених до суду справ, розслідуваних слідчими служби безпеки, ведеться в книзі первинного обліку (додаток 26). Ця книга заповнюється в прокуратурах АР Крим, областей, міст Києва і Севастополя, у військових прокуратурах регіонів України, військовій прокуратурі Чорноморського флоту і Військово-Морських Сил України, а також у відділі нагляду за додержанням законів про національну безпеку, державний кордон та митну справу Генеральної прокуратури України.
28. Дані про кількість звільнених прокурором затриманих осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, фіксуються у книзі обліку (додаток 27). Форма її розроблена відповідно до звіту про роботу органів слідства прокуратури за формою N 1 СЛ.
Відділ статистичної інформації та
аналітичної роботи Генеральної
прокуратури України


Додаток 1
КНИГА
обліку роботи прокурора з нагляду за додержанням законів щодо захисту прав і свобод громадян та інтересів держави
N
п/п
Наз-
ва
ус-
та-
но-
ви,
ор-
га-
ні-
за-
ції,
ор-
га-
ну,
в
яких
ви-
яв-
лено
по-
ру-
шен-
ня
за-
ко-
нів
Який
кон-
крет-
но
закон
пору-
шено,
до
якої
галу-
зі
зако-
но-
дав-
ства
згід-
но із
ста-
тис-
тич-
ним
зві-
том
від-
но-
сить-
ся
вияв-
лене
пору-
шен-
ня,
вжиті
захо-
ди
про-
ку-
рор-
сько-
го
реа-
гу-
вання
Пору-
шено
кри-
мі-
наль-
них
справ
Зак-
рито
справ
за п.
п. 1,
2 ст.
6
КПК
Роз-
гля-
нуто
судом
справ
Зак-
рито
судом
справ
за
нере-
абі-
літу-
ючих
під-
став
Пред'яв-
лено
позовів
За-
до-
во-
ле-
но
по-
зо-
вів
За-
до-
во-
лено
про-
тес-
тів
Задо-
воле-
но
по-
дань,
при-
писів
По-
нов-
лено
прав
гро-
ма-
дян

гр.
9,
10,
11)
За
пос-
та-
но-
вами
про-
ку-
рора
по-
ру-
шено
дис-
цип-
лі-
нар-
них
про-
вад-
жень
По
них
при-
тяг-
нуто
до
дис-
цип-
лі-
нар-
ної
від-
по-
ві-
даль-
ності
За
пос-
тано-
вами
про-
ку-
рора
пору-
шено
адмі-
ні-
стра-
тив-
них
про-
вад-
жень
По
них
при-
тяг-
нуто
до
адмі-
ні-
стра-
тив-
ної
від-
пові-
даль-
ності
За
ст.
185-6
КУпАП
За
ст.
185-8
КУпАП
При-
тяг-
нуто
до
від-
пові-
даль-
ності
за
інши-
ми
доку-
мен-
тами
про-
ку-
рор-
сько-
го
реа-
гу-
вання
Всьо-
го
при-
тяг-
нуто
поса-
дових
осіб
до
від-
пові-
даль-
ності
Всьо-
го
від-
шко-
дова-
но за
доку-
мен-
тами
про-
ку-
рор-
сько-
го
реа-
гу-
вання
(тис.
грн.)
У
т.ч.
до
бюд-
жету
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Додаток 2
КНИГА
обліку роботи прокурора у розгляді справ
N
п/п
N справи,
дата
розгляду,
назва
суду,
який
розглядав
Відпові-
дач та в
інтере-
сах кого
пред'яв-
лено
позов
(заяву)
Пред-
мет
позо-
ву
(зая-
ви)
Прізвище
прокуро-
ра, який
брав
участь у
справі,
його
позиція
Рі-
шен-
ня
суду
Розгляд
справи
апеляцій-
ним
судом
(дата,
суть
прийнятого
рішення)
Розгляд
справи
касаційним
судом
(дата,
суть
прийнятого
рішення)
1 2 3 4 5 6 7 8
КНИГА
обліку роботи прокурора у розгляді справ
N
п\п
Но-
мер
НП
Дата,
N
спра-
ви,
суд,
який
роз-
гля-
дав
спра-
ву
Пози-
вач і
про-
курор
який
заявив
позов
в
його
інте-
ресах
Від-
по-
ві-
дач
Пред-
мет
позо-
ву
(зая-
ви)
Дані про
призначен-
ня справи
до
розгляду,
відкладен-
ня,
оголошення
перерви,
зупинення
проваджен-
ням
Дата,
результа-
ти роз-
гляду -
сума
задоволе-
них
вимог,
відмовле-
но,
припинено
Проку-
рор,
який
брав
участь
у роз-
гляді
спра-
ви,
його
пози-
ція
При-
міт-
ка
Додаток 3
КНИГА
обліку внесених та розглянутих апеляційних та касаційних подань прокурора на рішення суду у цивільних справах.
N
п/п
Дата
внесення
подання,
N та
назва
справи
Вид подання Дата розгляду
подання та його
результати
Примітка
Касаційне Апеляційне Задоволено Відхилено
1 2 3 4 5 6 7
Додаток 4
КНИГА
обліку внесених та розглянутих апеляційних та касаційних подань прокурора на рішення суду у господарських справах
N
п/п
Дата
внесення
подання,
N та
назва
справи
Вид подання Дата розгляду
подання та його
результати
Примітка
Касаційне Апеляційне Задоволено Відхилено
1 2 3 4 5 6 7
Додаток 5
КНИГА
обліку позовів (заяв) прокурора до суду в порядку цивільного судочинства
N
п\п
Номер
НП. Дата
пред'яв-
лення
позову
(заяви),
назва
суду
По-
зи-
вач
Від-
по-
ві-
дач
Ха-
рак-
тер
позо-
ву
(зая-
ви)
Дата та
результати
розгляду
позову
(заяви)
Пріз-
вище
проку-
рора,
який
брав
участь
у
спра-
ві,
його
пози-
ція
Сума,
доб-
ро-
віль-
но
від-
шко-
дова-
на
від-
пові-
дачем
по
зак-
ритих
спра-
вах
(тис.
грн.)
Роз-
гляд
спра-
ви
апе-
ля-
цій-
ним
чи
каса-
цій-
ним
судом
(да-
та,
суть
прий-
нято-
го
рі-
шен-
ня)
Дата
про
пе-
ре-
дачу
ви-
ко-
нав-
чого
до-
ку-
мен-
та
до
ор-
га-
нів
ви-
ко-
нан-
ня
При-
міт-
ка
Задо-
волено
позов
(зая-
ву)
(тис.
грн.),
дані
про
негай-
не
вико-
нання
Від-
мов-
ле-
но,
зак-
рито
про-
вад-
жен-
ня,
за-
ли-
шено
без
роз-
гля-
ду,
зу-
пи-
нено
про-
вад-
жен-
ня,
під-
ста-
ви
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Додаток 6
КНИГА
обліку позовів (заяв) прокурора до суду в порядку господарського судочинства
N
п\п
Номер
НП. Дата
пред'яв-
лення
позову
(заяви),
назва
суду
По-
зи-
вач
Від-
по-
ві-
дач
Ха-
рак-
тер
позо-
ву
(зая-
ви)
Дата та
результати
розгляду
позову
(заяви)
Пріз-
вище
проку-
рора,
який
брав
участь
у
спра-
ві,
його
пози-
ція
Сума,
доб-
ро-
віль-
но
від-
шко-
дова-
на
від-
пові-
дачем
по
зак-
ритих
спра-
вах
(тис.
грн.)
Роз-
гляд
спра-
ви
апе-
ля-
цій-
ним
чи
каса-
цій-
ним
судом
(да-
та,
суть
прий-
нято-
го
рі-
шен-
ня)
Дата
про
пе-
ре-
дачу
ви-
ко-
нав-
чого
до-
ку-
мен-
та
до
ор-
га-
нів
ви-
ко-
нан-
ня
При-
міт-
ка
Задо-
волено
позов
(зая-
ву)
(тис.
грн.),
дані
про
негай-
не
вико-
нання
Від-
мов-
ле-
но,
зак-
рито
про-
вад-
жен-
ня,
за-
ли-
шено
без
роз-
гля-
ду,
зу-
пи-
нено
про-
вад-
жен-
ня,
під-
ста-
ви
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Додаток 7
КНИГА
обліку позовів (заяв) до органів прокуратури та її посадових осіб
N
п\п
Дата
пред'яв-
лення до
суду
позову
(заяви),
N НП
Позивач
(скарж-
ник)
Відпо-
відач,
суб'єкт
оскар-
ження
Суть
за-
яв-
ле-
них
ви-
мог
Дата
та
ре-
зуль-
тати
роз-
гляду
Пріз-
вище
проку-
рора,
який
брав
участь
у
спра-
ві,
його
пози-
ція
Дані
про
апе-
ля-
цій-
не
ос-
кар-
жен-
ня
дата
і
ким
ос-
кар-
жено
Ре-
зуль-
тати
роз-
гляду
скар-
ги
Дані
про
ка-
са-
цій-
не
ос-
кар-
жен-
ня
дата
і
ким
ос-
кар-
жено
Ре-
зуль-
тати
роз-
гля-
ду
скар-
ги
Дані
про
ви-
ко-
нан-
ня
рі-
шен-
ня
суду
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Додаток 8
КНИГА
обліку даних про реальне виконання рішень суду за позовами прокурора у цивільному судочинстві
N
п/п
N НП
позову
Дата
отримання,
повідом-
лення про
набрання
законної
сили
рішення
суду за
позовом
прокурора.
Рішення
суду
яке
викону-
ється
(дата,
наймену-
вання
суду,
витяг з
резуля-
тивної
частини
рішення)
Дата
ви-
дачі
су-
дом
ви-
ко-
нав-
чого
лис-
та
Дата
від-
крит-
тя
вико-
нав-
чого
про-
вад-
ження
Вжиття
орга-
нами
ДВС
захо-
дів
до
приму-
сово-
го
вико-
нання
рішен-
ня
суду
Дані
про
реа-
ліза-
цію
майна
бор-
жника
орга-
нами
ДВС
Заходи
реагу-
вання
проку-
рора
на дії
(без-
діяль-
ність)
орга-
нів
ДВС
Су-
ма,
на
яку
ре-
аль-
но
ви-
ко-
нано
рі-
шен-
ня
суду
При-
міт-
ка
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Додаток 9
КНИГА
обліку даних про реальне виконання рішень суду за позовами прокурора у господарському судочинстві
N
п/п
N НП
позову
Дата
отримання,
повідом-
лення про
набрання
законної
сили
рішення
суду за
позовом
прокурора.
Рішення
суду
яке
викону-
ється
(дата,
наймену-
вання
суду,
витяг з
резуля-
тивної
частини
рішення)
Дата
ви-
дачі
су-
дом
ви-
ко-
нав-
чого
лис-
та
Дата
від-
крит-
тя
вико-
нав-
чого
про-
вад-
ження
Вжиття
орга-
нами
ДВС
захо-
дів
до
приму-
сово-
го
вико-
нання
рішен-
ня
суду
Дані
про
реа-
ліза-
цію
майна
бор-
жника
орга-
нами
ДВС
Заходи
реагу-
вання
проку-
рора
на дії
(без-
діяль-
ність)
орга-
нів
ДВС
Су-
ма,
на
яку
ре-
аль-
но
ви-
ко-
нано
рі-
шен-
ня
суду
При-
міт-
ка
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Додаток 10
КНИГА
обліку роботи прокурора по нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу зі злочинністю
Для позначення органу, діяльність якого буде відображатися в цій книзі, необхідно зазначити індекс цього органу: слідчий прокуратури - СП, слідчий МВС - СМ, слідчий ДПА - СДПА, органів дізнання - Д, служби безпеки - СБ, митних органів - МО, прикордонних органів - ПО, Міністерства оборони - МінО, Міністерство надзвичайних ситуацій - МНС.
Пору-
шено
про-
куро-
ром
кри-
мі-
наль-
них
справ

N
спра-
ви,
дата
пору-
шен-
ня,
ін-
декс
орга-
ну,
стат-
тя
КК, N
про-
вад-
ження
Ска-
сова-
но
пос-
танов
про
від-
мову
в
по-
руш.
спра-
ви з
одно-
час-
ним
по-
руш.
спра-
ви
(вка-
зати
ре-
зуль-
тат
роз-
слі-
ду-
ван-
ня)

N
спра-
ви,
ін-
декс
орга-
ну,
стат-
тя
КК,
ре-
зуль-
тат,
у
т.ч.
зак-
рито
за
ст. 6
п. 1,
2 КПК
Нап-
рав-
лено
до
суду
справ

N
спра-
ви,
ін-
декс
орга-
ну, N
про-
вад-
жен-
ня,
стат-
тя КК
дата
нап-
рав-
лен-
ня, в
який
суд
Зупи-
нено
справ
за
ст.
206
п. 3
КПК

N
спра-
ви,
дата
пору-
шен-
ня,
ін-
декс
орга-
ну,
стат-
тя
КК, N
про-
вад-
жен-
ня,
дата
зупи-
нення
Зак-
рито
справ
за
пп.
1, 2
ст. 6
КПК

N
спра-
ви,
дата
пору-
шен-
ня,
ін-
декс
орга-
ну,
стат-
тя
КК, N
про-
вад-
ження
Ска-
сова-
но
пос-
танов
про
пору-
шення
кри-
мі-
наль-
них
справ

N
спра-
ви,
дата
пору-
шен-
ня,
ін-
декс
орга-
ну,
стат-
тя
КК, N
про-
вад-
ження
Закри-
то
справ,
пору-
шених
без
закон-
них
підс-
тав

N
спра-
ви,
дата
пору-
шення,
індекс
орга-
ну,
стаття
КК, N
про-
вад-
ження
Скасо-
вано
поста-
нов
про
зак-
риття
кримі-
нальн.
справ

N
спра-
ви,
дата
пору-
шення,
індекс
орга-
ну,
стаття
КК, N
про-
вад-
ження
Нап-
рав-
лено
до
суду

N
спра-
ви,
ін-
декс
орга-
ну, N
про-
вад-
жен-
ня,
стат-
тя КК
дата
нап-
рав-
лен-
ня, в
який
суд
Ска-
сова-
но
пос-
танов
про
зупи-
нення
досу-
дово-
го
слід-
ства
і
діз-
нання

N
спра-
ви,
дата
пору-
шен-
ня,
ін-
декс
орга-
ну,
стат-
тя
КК, N
про-
вад-
ження
Дано
пись-
мових
вка-
зівок

N
спра-
ви,
дата
пору-
шен-
ня,
ін-
декс
орга-
ну,
стат-
тя
КК, N
про-
вад-
ження
Скасо-
вано
нака-
зів,
ін-
струк-
цій,
вказі-
вок
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Додаток 11
КНИГА
обліку роботи прокурора по нагляду за додержанням законності в діяльності органів внутрішніх справ, служби безпеки, митних, прикордонних органів, податкової міліції, МНС у стадії слідства та дізнання

................
Перейти до повного тексту