1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Лист


ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА УКРАЇНИ
Л И С Т
N 07-04/332-5446 від 27.07.98
м.Київ
Про порядок касового виконання Державного бюджету розпорядниками коштів, які не переведені на казначейське виконання кошторисів видатків
( Із змінами, внесеними згідно з Листом Державного казначейства N 07-06/373-5628 від 04.08.98 )
З метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України "Про заходи щодо підвищення ефективності управління коштами Державного бюджету України" від 24 липня 1998 р. N 1139 Головне управління Державного казначейства України встановлює слідуючий порядок касового виконання Державного бюджету за видатками розпорядниками коштів, які не переведені на казначейське виконання кошторисів видатків.
Порядок касового виконання Державного бюджету передбачає збереження в установах уповноважених банків відкритих рахунків на ім'я розпорядників бюджетних коштів.
Зазначений порядок касового виконання Державного бюджету не поширюється на здійснення окремих напрямків видатків, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України.
Розпорядники бюджетних коштів у визначений постановою термін, а саме до 27 липня поточного року, подають до органів Державного казначейства, на території яких вони знаходяться, такі документи:
- затверджений в установленому порядку кошторис доходів та видатків на їх утримання;
- звіт про виконання кошторису видатків станом на 1 липня поточного року;
- довідку про перелік всіх рахунків, відкритих на їх ім'я та залишки коштів на цих рахунках на момент переведення на зазначений порядок, затверджену установою банку.
При відсутності в органах Державного казначейства вищеназваних документів здійснення видатків не проводиться.
Розпорядники коштів самостійно приймають рішення щодо доцільності здійснення видатків в межах встановлених обсягів асигнувань або лімітів видатків та несуть відповідальність за нецільове використання коштів Державного бюджету.
Оформлені належним чином розрахункові документи разом з документальним підтвердженням (розрахункові, кредитні та фінансові зобов'язання) подаються до відповідного органу Державного казначейства для перевірки тотожності зазначеної в них мети.
На всіх екземплярах перевірених розрахункових документів проставляється відбиток штампу казначея "Підлягає оплаті", після чого розпорядник коштів подає їх до установи банку.
По готівкових виплатах (заробітній платі, авансах на відрядження, канцелярські, господарські витрати тощо) до органів Державного казначейства подається оформлена в двох примірниках розпорядником бюджетних коштів заявка, наведена в додатку N 1. Один примірник погодженої заявки разом з чеком на отримання готівки подається до установи банку, а другий залишається у розпорядника коштів Державного бюджету.
Розпорядники бюджетних коштів, в міру здійснення операцій, подають до органів Державного казначейства копії виписок з їх рахунків по операціях Державного бюджету.

................
Перейти до повного тексту