1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Рішення


КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Р І Ш Е Н Н Я
17.03.2004 N 14
Про кадрове забезпечення апарату Комітету та підприємств і організацій сфери управління Держжитлокомунгоспу
Розглянувши питання про кадрове забезпечення апарату Комітету та підприємств і організацій сфери управління Держжитлокомунгоспу, колегія зазначає, що загалом у Комітеті і на підприємствах проводилася планомірна робота з комплектування кваліфікованими кадрами, спроможними забезпечити реформування галузі.
Так, усі працівники апарату Комітету мають вищу освіту, в тому числі 92 чоловіки ( повну вищу освіту, 13 чоловік (базову вищу освіту, з котрих 6 чоловік продовжують навчатися у вищих навчальних закладах).
В апарат Комітету приймалися працівники відповідно до Закону України "Про державну службу", а саме: на конкурсній основі, після проходження відповідного стажування на посаді та з кадрового резерву.
У Комітеті скомплектовано кадровий резерв на заміщення посад державних службовців усіх категорій.
Проводилася робота з підвищення кваліфікації працівників апарату Комітету. Протягом 2003 року підвищили кваліфікацію за різними формами навчання 34 чоловіки, в тому числі 6 чоловік (в Національній академії державного управління при Президентові України).
Проводилася робота для здійснення систематичного контролю за проходженням працівниками апарату Комітету державної служби та професійними досягненнями, а також з матеріального та морального стимулювання працівників апарату.
Колегія зазначає, що певна робота проводилася з керівниками підприємств і організацій сфери управління Держжитлокомунгоспу з метою забезпечення підприємств і організацій стабільними колективами кваліфікованих працівників.
У 2003 році середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника досягла 593 гривні. Більшість організацій працювала рентабельно із зростанням обсягів робіт, що дало змогу зберегти стабільні колективи.
Протягом року на підприємствах проводилася певна робота, спрямована на поліпшення якісного складу керівних кадрів та спеціалістів.
Проведено атестацію керівників підприємств і працівників керівного складу. Сформовано резерв кадрів на керівні посади. Постійно проводилося підвищення кваліфікації кадрів.
Разом з тим у роботі з кадрами мали місце певні недоліки.
Так, при прийомі на роботу працівників певну частину становлять особи, які були прийняті за конкурсним відбором без проведення відповідного іспиту.
Інформація про конкурс на заміщення вакантних посад не завжди доводилася через засоби масової інформації.

................
Перейти до повного тексту