1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
НАКАЗ
15.05.2015 № 65
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру № 339 від 21.12.2016 )
Про затвердження Положення про колегію Держгеокадастру
Відповідно до пункту 13 Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 15,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про колегію Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, що додається.
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного агентства земельних ресурсів України від 05.09.2011 № 108 "Про затвердження Положення про колегію Держземагентства України".
3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Голова М.П. Мартинюк
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держгеокадастру
15.05.2015 № 65
ПОЛОЖЕННЯ
про колегію Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру
Загальні положення
1. Колегія Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (далі - колегія) є консультативно-дорадчим органом і створена для підготовки рекомендацій щодо виконання Держгеокадастром своїх завдань, узгодженого вирішення питань, що належать до його компетенції, колективного і вільного обговорення найважливіших напрямів його діяльності.
2. У своїй роботі колегія керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі - Мінрегіон), інших центральних органів виконавчої влади, Положенням про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 р. № 15, цим Положенням, а також відповідними наказами Держгеокадастру.
3. Рішення про утворення або ліквідацію колегії приймає Голова Держгеокадастру.
Функції колегії
4. Колегія:
1) обговорює і приймає рішення про стратегічні цілі і найважливіші напрями діяльності Держгеокадастру;
2) розглядає пропозиції стосовно:
удосконалення законодавства, зокрема щодо формування та реалізації державної політики у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності та земельних відносин, а також у сфері Державного земельного кадастру;
забезпечення співпраці з центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів АР Крим, місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування під час виконання покладених на них завдань;
розширення міжнародного співробітництва у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності та земельних відносин, а також у сфері Державного земельного кадастру;
3) розробляє механізми реалізації державних, галузевих, регіональних програм з питань регулювання земельних відносин, раціонального використання, охорони та моніторингу земель, ведення Державного земельного кадастру;
4) розглядає питання про стан дотримання фінансової, бюджетної дисципліни, збереження і використання державного майна, здійснення внутрішнього фінансового контролю та усунення виявлених недоліків;
5) розробляє пропозиції щодо вдосконалення діяльності Держгеокадастру, його територіальних органів, державних підприємств, що належать до сфери його управління;
6) аналізує стан роботи Держгеокадастру з питань забезпечення прав і свобод людини та громадянина;
7) розглядає результати роботи Держгеокадастру, територіальних органів, державних підприємств, що належать до сфери його управління;
8) аналізує стан дотримання законодавства з питань державної служби, організаційно-кадрової роботи, виконавської дисципліни у сфері діяльності, контролю за виконанням актів і доручень Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Мінрегіону, власних рішень;
9) розглядає інші питання, пов'язані з реалізацією завдань, покладених на Держгеокадастр.
Склад колегії
5. До складу колегії входять Голова Держгеокадастру (голова колегії), перший заступник та заступник Голови Держгеокадастру, посадова особа Мінрегіону, визначена Віце-прем'єр-міністром України - Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, можуть входити керівники структурних підрозділів Держгеокадастру, керівники територіальних органів Держгеокадастру, державних підприємств, що належать до сфери його управління, а також за згодою - представники інших державних органів, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, наукових і навчальних закладів, громадських організацій, всеукраїнських профспілок, їх об'єднань та всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців, інші особи.
6. Кількісний та персональний склад колегії затверджує Голова Держгеокадастру.
Організація роботи колегії
7. Організаційною формою роботи колегії є засідання, які проводяться в міру потреби, але не рідше одного разу на квартал, позапланові - у міру потреби за рішенням Голови Держгеокадастру (голови колегії) або у разі його відсутності - заступника Голови Держгеокадастру, на якого покладено виконання обов'язків Голови Держгеокадастру.
У разі потреби можуть проводитися розширені та виїзні засідання колегії, а також спільні засідання з колегіями інших органів виконавчої влади.
8. Робота колегії проводиться відповідно до затвердженого її головою плану засідань на півріччя (рік), в якому зазначаються питання, які необхідно розглянути, строк подання матеріалів, особи, відповідальні за підготовку і подання матеріалів на засідання колегії, орієнтовна дата проведення засідань колегії.
9. Затверджений план засідань колегії розсилається не пізніше ніж за два тижні до початку півріччя (року) членам колегії, керівникам структурних підрозділів центрального апарату Держгеокадастру, його територіальним органам, державним підприємствам, що належать до сфери його управління.
10. Додаткові питання до затвердженого плану засідань колегії можуть бути включені до порядку денного засідання колегії за рішенням її голови не пізніше ніж за десять днів до чергового засідання.
11. Дата, час, місце проведення та порядок денний засідання колегії визначаються головою колегії.
12. Підготовка проекту порядку денного засідання колегії, згідно із затвердженим планом засідань на півріччя (рік) та з урахуванням внесених пропозицій, здійснюється секретарем колегії, погоджується із першим заступником та заступником Голови Держгеокадастру і не пізніше ніж за десять днів до засідання подається голові колегії на погодження.
13. На розгляд колегії подаються:
1) проект порядку денного засідання колегії з визначенням доповідача з кожного питання та проект регламенту засідання;
2) проекти рішень колегії;
3) довідки з питань порядку денного засідання колегії з викладенням обґрунтованих висновків і пропозицій;
4) довідкові матеріали (розрахунки, статистичні матеріали, звіти, діаграми, таблиці тощо), які безпосередньо стосуються питань порядку денного;
5) список членів колегії;
6) список запрошених осіб, які виявили бажання взяти участь в обговоренні питань порядку денного засідання колегії, із зазначенням їх прізвищ, імен та по батькові, місця роботи та займаних посад.
14. Особи, відповідальні за підготовку та подання матеріалів на засідання колегії, надають матеріали для остаточного їх доопрацювання секретарю колегії не пізніше ніж за п'ять днів до чергового засідання. Секретар колегії контролює своєчасність подання матеріалів, перевіряє правильність їх оформлення.
15. Членам колегії матеріали подаються не пізніше ніж за три дні до засідання, а у разі проведення позачергового засідання - не пізніше ніж за один день до засідання.
Порядок денний засідання колегії розміщується на веб-сайті Держгеокадастру не пізніше ніж за 24 години до початку засідання.
16. Керівники структурних підрозділів Держгеокадастру, його територіальних органів, державних підприємств, що належать до сфери його управління, відповідальні за підготовку питань на засідання колегії, узгоджують та координують роботу інших структурних підрозділів та органів виконавчої влади, залучених до підготовки необхідних матеріалів.

................
Перейти до повного тексту