1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Н А К А З
04.12.2003 N 204
Щодо виконання завдань, установлених законами України, актами та дорученнями Президента України, Програмою та рішеннями Уряду
Проаналізувавши підсумки соціально-економічного розвитку України за січень-серпень 2003 р. та хід виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Уряд своєю постановою від 30.09.03 N 1532 відзначив, що макроекономічні показники соціально-економічного розвитку України за 8 місяців п.р. відповідають очікуваним результатам виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України (далі - Програма) у цьому році, а розв'язання встановлених Програмою завдань в основному забезпечується на належному рівні.
Постановою відмічено конструктивну співпрацю Кабінету Міністрів України з Верховною Радою України та Національним банком України з виконання завдань, визначених у посланнях Президента України до Верховної Ради України та в Програмі.
Згаданою постановою Уряду відмічено конкретні суттєві позитивні зрушення у розвитку країни, у тому числі певні зрушення у ЖКГ: протягом липня житлово-комунальними організаціями укладено з населенням 43,1 тис. договорів на реструктуризацію накопиченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг на суму 25,3 млн. гривень, з них сплачено 1,6 млн. гривень. Проектом Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" для здійснення заходів із запобігання виникненню аварій та техногенних катастроф у житлово-комунальному господарстві і на інших аварійних об'єктах комунальної власності передбачено субвенцію у сумі 400 млн. гривень, а також 50-відсоткове співфінансування на відповідні цілі з місцевих бюджетів.
З іншого боку, з огляду на наявність складних проблем соціального та економічного характеру, які ще слід розв'язати для реального поступу у досягненні Україною європейського рівня та якості життя людини, Кабінет Міністрів України визначає пріоритетними для органів виконавчої влади завдання щодо посилення координації діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади з метою розв'язання соціально-економічних проблем держави та регіонів, істотного удосконалення стилю і методів організації роботи органів виконавчої влади в центрі та на місцях і їх кадрового забезпечення, підвищення відповідальності державних службовців за якість, своєчасність і суспільну ефективність управлінських рішень та законодавчих ініціатив.

................
Перейти до повного тексту