1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Рішення


НАЦІОНАЛЬНА ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ СУСПІЛЬНОЇ МОРАЛІ
РІШЕННЯ
22.05.2014 № 31
З метою збереження та відтворення моральності суспільства, духовно-морального виховання молоді, збереження культурних та історичних традицій, а також ціннісних орієнтацій суспільства, зміцнення сімейних цінностей, підготовки молоді до щасливого подружнього життя та формування відповідального батьківства, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі
ВИРІШИЛА:
Затвердити Положення про Сертифікат Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі на щасливу сім'ю.
Голова Національної
експертної комісії України
з питань захисту суспільної
моралі



В.В. Костицький
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національної експертної
комісії України з питань захисту
суспільної моралі
22.05.2014 № 31
ПОЛОЖЕННЯ
про Сертифікат Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі на щасливу сім'ю
I. Загальні положення
1. Здорова міцна сім'я - це і здорове і міцне суспільство. Сім'я є тією ланкою ланцюга суспільного життя, взявшись за яку, можна змінити ситуацію на краще в суспільстві в цілому. Першочерговими є питання збереження та відтворення моральності суспільства, духовно-морального виховання молоді, збереження культурних та історичних традицій, а також ціннісних орієнтацій суспільства. Необхідний новий підхід до сімейної політики, що передбачає в якості першочергових завдань підняття моральності суспільства, духовно-морального виховання молоді, який дасть чіткі орієнтири в сімейній політиці з урахуванням історичних і культурних традицій суспільства.
Щаслива сім'я є тим осередком, де завжди можна знайти затишок і спокій, любов і розуміння, куди завжди хочеться повертатися і на яке завжди можна розраховувати.
2. Це Положення визначає правила заповнення та видачі Сертифікатів Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі на щасливу сім'ю (далі по тексту - Сертифікат).
3. У цьому Положенні терміни вживаються у такому значенні:
шлюб - сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану. Проживання однією сім'єю жінки та чоловіка без шлюбу не є підставою для виникнення у них прав та обов'язків подружжя. Релігійний обряд шлюбу не є підставою для виникнення у жінки та чоловіка прав та обов'язків подружжя, крім випадків, коли релігійний обряд шлюбу відбувся до створення або відновлення органів державної реєстрації актів цивільного стану;

................
Перейти до повного тексту