1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ
КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ
НАКАЗ
17.05.2013 № 85
Про затвердження Методичних рекомендацій щодо розгляду та погодження Державним агентством України з управління державними корпоративними правами та майном переліків ліквідаційних мас банкрутів
Враховуючи вимоги частини вісімнадцятої статті 11, статті 5-1 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" та керуючись Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", Положенням про Державне агентство України з управління державними корпоративними правами та майном, затвердженим Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 451/2011,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Методичні рекомендації щодо розгляду та погодження Державним агентством України з управління державними корпоративними правами та майном переліків ліквідаційних мас банкрутів, що додаються.
2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління реструктуризації та реформування власності Новикова В.В.
Перший заступник
Голови Агентства
держмайна України -
голова комісії
з проведення реорганізації

О.Ф. Каленков
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного
агентства України з управління
державними корпоративними
правами та майном
17.05.2013 № 85
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо розгляду та погодження Державним агентством України з управління державними корпоративними правами та майном переліків ліквідаційних мас банкрутів
I. Загальні положення
1.1. Ці Методичні рекомендації визначають процедуру розгляду та прийняття рішення щодо погодження Державним агентством України з управління державними корпоративними правами та майном (далі - Агентство держмайна України) переліків ліквідаційних мас державних підприємств та господарських організацій з корпоративними правами держави понад 50 відсотків їх статутного капіталу, щодо яких прийнята постанова господарського суду про визнання боржника банкрутом і відкрита ліквідаційна процедура (далі - банкрути), відповідно до Законів України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", "Про управління об'єктами державної власності".
1.2. Зміни і доповнення до переліків ліквідаційних мас банкрутів погоджуються Агентством держмайна України у тому самому порядку, що і переліки ліквідаційних мас.
У разі погодження змін і доповнень до переліків ліквідаційних мас також подаються завірені належним чином відповідні переліки ліквідаційних мас, до яких вони вносяться.
1.3. Приймаючи рішення про погодження переліків ліквідаційних мас банкрутів, Агентство держмайна України оцінює подані документи на предмет їх відповідності до вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та Закону України "Про управління об'єктами державної власності".
1.4. До складу ліквідаційної маси включаються усі види майнових активів (майно та майнові права) банкрута, які належать йому на праві власності або господарського відання на дату відкриття ліквідаційної процедури та виявлені в ході ліквідаційної процедури, майно, визначене родовими ознаками, що належать банкруту на праві володіння або користування.
При виявленні частки, яка належить банкруту в спільному майні, з метою задоволення вимог кредиторів в установленому порядку ліквідатором порушується питання про виділення цієї частки.
II. Розгляд Агентством держмайна України переліків ліквідаційних мас банкрутів
2.1. Ліквідатор (арбітражний керуючий) для отримання погодження переліку ліквідаційної маси письмово звертається до Агентства держмайна України.
2.2. До письмового звернення про погодження переліку ліквідаційної маси додається перелік ліквідаційної маси (в трьох примірниках: 2 оригінали і 1 копія), прошитий, пронумерований та підписаний ліквідатором і скріплений печаткою (за наявності), а також в електронному вигляді.
2.3. Перелік ліквідаційної маси, що подається до Агентства держмайна України на погодження, має відповідати вимогам статті 42 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та включати інформацію щодо активів банкрута у розрізі статей активу балансу із зазначенням назви, залишкової вартості, інвентарного номера та адреси.

................
Перейти до повного тексту