1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Лист


ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛИСТ
11.01.2013 № 17-09/91-1160
Державна казначейська служба України в межах компетенції повідомляє.
Відповідно до пункту 16 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 № 228 (далі - Порядок), у процесі складання та затвердження проектів кошторисів залишки бюджетних коштів за спеціальним фондом кошторисів не плануються.
Установи мають право використовувати протягом поточного бюджетного періоду залишки бюджетних коштів, що утворилися на початок року на рахунках спеціального фонду, для здійснення видатків бюджету або надання кредитів з бюджету, передбачених у кошторисах на поточний рік (пункт 49 Порядку).
Зміни до спеціального фонду кошторису вносяться у разі, коли загальний обсяг фактичних надходжень до цього фонду разом з обсягом залишків бюджетних коштів на його рахунках на початок року буде більший, ніж відповідні надходження, враховані у кошторисі на відповідний рік. При цьому в спеціальному фонді кошторису уточнений обсяг видатків бюджету або надання кредитів з бюджету повинен дорівнювати сумі уточненого обсягу доходів і залишків бюджетних коштів на початок року.
У разі внесення змін до кошторису складається відповідна довідка, яка затверджується і виконується у тому ж порядку, що і кошториси.
При внесенні змін до кошторису на суму залишку бюджетних коштів, що утворився на початок року, у довідці про зміни до кошторису сума проставляється за показником "Надходження" у рядку "фінансування" із зазначенням коду класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов'язання згідно з наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 "Про бюджетну класифікацію" та відповідно за показником "Видатки та надання кредитів" у розрізі кодів економічної класифікації видатків та класифікації кредитування.
В.о. Голови О. Даневич
Перейти до повного тексту