- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про здійснення моніторингу пропозицій нормативно-методологічного характеру
1. Затвердити Порядок здійснення самостійними структурними підрозділами Державної фінансової інспекції України моніторингу пропозицій нормативно-методологічного характеру (додається).
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ ГоловКРУ від 12.07.2004 № 184 "Про здійснення моніторингу пропозицій нормативно-методологічного характеру" (зі змінами).
3. Відділу організації документообігу Департаменту адміністративно-господарського забезпечення довести цей наказ до відома заступника Голови та керівників структурних підрозділів Держфінінспекції України.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Департаменту організаційної роботи Чорнуцького С.П.
В.о. Голови |
В.В. Костюшко |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держфінінспекції України
10.04.2012 № 135
ПОРЯДОК
здійснення самостійними структурними підрозділами Державної фінансової інспекції України моніторингу пропозицій нормативно-методологічного характеру
1. Цей Порядок визначає процедуру здійснення самостійними структурними підрозділами Державної фінансової інспекції України (далі - підрозділ) моніторингу пропозицій нормативно-методологічного характеру з метою удосконалення діяльності Держфінінспекції України щодо формування державної політики у сфері державного фінансового контролю.
2. Підрозділи за результатами контрольних заходів та аналізу чинного законодавства готують в межах компетенції пропозиції щодо вдосконалення законодавства, перевірка дотримання якого належить до компетенції органів Держфінінспекції України (далі - пропозиції).
3. Пропозиції направляються в установленому порядку за результатами контрольних заходів як проекти нормативно-правових актів або окремими листами на адресу об'єктів контролю, їх органів управління та за необхідності - іншим органам.
4. Для забезпечення об'єктивного та оперативного розгляду ініційованих пропозицій у разі необхідності за рішенням керівництва Держфінінспекції України такі пропозиції одночасно направляються до Кабінету Міністрів України.
5. Підрозділ - ініціатор пропозицій здійснює постійний моніторинг стану їх врахування на етапах:
прийняття адресатом рішення (резолюція, доручення тощо) за результатами розгляду листа Держфінінспекції України та інформування Держфінінспекції України про прийняте рішення;
підготовки адресатом проектів нормативно-правових актів (змін до них) та їх прийняття.
6. Моніторинг пропозицій припиняється у разі:
прийняття нормативно-правового акта, в якому враховано внесені пропозиції;
прийняття керівництвом відповідного підрозділу або Держфінінспекції України рішення про недоцільність подальшого їх супроводження.
Відповідальність за своєчасний перегляд пропозицій на предмет їх актуальності несе керівник підрозділу.
7. Результати моніторингу відображаються в Інформації про здійснення моніторингу пропозицій нормативно-методологічного характеру (далі - Інформація), яку підрозділи накопичують наростаючим підсумком з початку року та не пізніше 5 числа місяця, наступного за звітним кварталом (півріччям, роком), подають до Департаменту організаційної роботи на паперових носіях та розміщують за електронною адресою: P:/Pub_Garb/02/Методпропозиції. Форма Інформації наведена у додатку 1.
8. До Інформації включаються пропозиції у такій послідовності:
пропозиції, подані підрозділом у попередні та у поточному роках, які враховані повністю або частково у прийнятих нормативно-правових актах у поточному році;
пропозиції, подані підрозділом у попередні та у поточному роках, за якими адресатом прийнято рішення про доцільність їх врахування у відповідних нормативно-правових актах (нормативно-правові акти ще не прийнято);
пропозиції, подані підрозділом у попередні та у поточному роках, рішення за якими адресатом ще не прийнято (пропозиції розглядаються);
................Перейти до повного тексту