- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
30.03.2012 № 207
Про затвердження Положення про ботанічну пам'ятку природи загальнодержавного значення "Урочище "Степок"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про ботанічну пам'ятку природи загальнодержавного значення "Урочище "Степок", що додається.
2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Вільдмана І.Л.
Додаток
ПОЛОЖЕННЯ
про ботанічну пам'ятку природи загальнодержавного значення "Урочище "Степок"
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Ботанічна пам'ятка природи загальнодержавного значення "Урочище "Степок" (далі - Пам'ятка природи) створена розпорядженням Ради Міністрів Української РСР від 14.10.75 № 780-р.
1.2. Пам'ятка природи входить до складу природно-заповідного фонду України і охороняється як національне надбання, щодо якої встановлюється особливий режим охорони, відтворення і використання.
1.3. Пам'ятка природи загальною площею 11 гектарів розташована на південь від села Лісове Казанківського району Миколаївської області на території Лісового лісництва ДП "Володимирівське лісове господарство" в кварталі 34 (далі - Землекористувач).
1.4. Територія, якій надано статус Пам'ятки природи, не вилучається з користування Землекористувача, який здійснює на ній свою діяльність згідно з цим Положенням.
1.6. Межі Пам'ятки природи встановлюються в натурі, оформляються відповідними знаками та інформаційними матеріалами, наносяться на планово-картографічні матеріали лісовпорядкування з детальною характеристикою в таксаційних описах, територіальних органів Держземагентства та Землекористувача, відображаються у відповідних формах статистичної звітності з кількісного обліку земель (форма
№ 6-зем ) та землевпорядній документації, обов'язково враховуються при реконструкції та розвитку прилеглих територій.
1.7. Адреса Землекористувача: 56065, Миколаївська область, Казанківський р-н, с. Володимирівка, вул. Радянська, 108.
2. МЕТА СТВОРЕННЯ ТА ЗАВДАННЯ
2.1. Пам'ятку природи створено з метою збереження типових для середнього степу ландшафтних комплексів, що належать до лесових низовин з потужним антропогеновим покривом на неогенових відкладах, розчленованих степовими балками з чорноземами південними малогумусними.
2.2. Основними завданнями Пам'ятки природи є:
охорона та збереження плакорної цілинної ділянки, на якій поширені корінні угруповання формації костриці валіської, ковил волосистої, Лессінга та української;
охорона місць зростання горицвіту весняного, занесеного до Регіонального червоного списку;
................Перейти до повного тексту