1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Н А К А З
22.02.2011 N 112
Про організацію роботи в підпорядкованих органах Державної прикордонної служби України
З метою впорядкування роботи в підпорядкованих органах управління Державної прикордонної служби України та контролю за їх результатами
НАКАЗУЮ:
1. Основними формами безпосереднього контролю за станом оперативно-службової діяльності органів управління у Державній прикордонній службі України визначити:
Інспекторська перевірка - проводити терміном до 12 діб з метою перевірки виконання регіональним управлінням законів України, Указів і розпоряджень Президента України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, директив, наказів, розпоряджень Адміністрації Державної прикордонної служби України з питань охорони державного кордону, оперативно-службової діяльності, визначення здатності керівного складу виконувати покладені на них завдання.
Старшого групи для проведення інспекторської перевірки призначаю особисто.
Комплексна перевірка - проводити терміном до 10 діб з метою вивчення стану справ за напрямами діяльності Департаментів Адміністрації Державної прикордонної служби, надання практичної допомоги та перевірки стану усунення недоліків, виявлених в ході інспекторської перевірки.
Групи для проведення комплексної перевірки очолювати заступникам Голови Державної прикордонної служби України, директорам Департаментів, першому заступнику директора Департаменту охорони Державного кордону.
Ревізія - проводити терміном до 30 робочих днів з метою визначення законності, правильності та доцільності фінансово-господарської діяльності органу Державної прикордонної служби України.
Групу для проведення ревізії фінансово-господарської діяльності органу Державної прикордонної служби України очолювати начальнику контрольно-ревізійного управління його заступнику, або начальнику відділу.
Цільова (спеціальна) перевірка - проводити групою терміном до 7 діб з метою вивчення питань оперативно-службової діяльності, прийняттю заходів з усунення виявлених в ході роботи недоліків у підпорядкованих органах Державної прикордонної служби України.
Групи для проведення цільової (спеціальної) перевірки очолювати керівникам структурних підрозділів відповідного органу управління Адміністрації Держприкордонслужби України, його заступнику або начальнику відділу від якого планується перевірка.
Раптова перевірка - проводити терміном до 5 діб з метою контролю своєчасного, точного і повного виконання поставлених завдань органу Державної прикордонної служби України за напрямом діяльності структурного підрозділу Адміністрації Державної прикордонної служби України.
Групи для проведення раптової перевірки очолювати начальнику відділу або заступнику начальника структурного підрозділу Адміністрації Державної прикордонної служби України від якого планується перевірка.
Індивідуальні виїзди - проводити в окремих випадках при наявності коштів, терміном до 5 діб за моїм рішенням та рішенням першого заступника Голови Державної прикордонної служби України з метою контролю та надання практичної допомоги у виконанні завдань за напрямом діяльності структурного підрозділу Адміністрації Державної прикордонної служби.
2. Директорам департаментів, начальникам структурних підрозділів Адміністрації Державної прикордонної служби України:
під час планування роботи у підпорядкованих органах управління, з метою досягнення більшої ефективності роботи й вирішення максимального кола питань протягом одного виїзду, за напрямом діяльності, до складу груп включати представників від усіх структурних підрозділів Департаменту;
до 20 числа кожного місяця подавати в управління планування оперативно-службової діяльності та оперативного контролю Департаменту охорони державного кордону, для складання календарного плану роботи Адміністрації Державної прикордонної служби України, узагальнені за Департамент службові записки з пропозиціями щодо роботи у регіональних управліннях, проведення навчально-методичних зборів на базі органів охорони кордону, заходів міжнародного співробітництва та їх фінансовим обґрунтуванням на наступний календарний місяць.

................
Перейти до повного тексту