1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО
ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ
Н А К А З
21.03.2011 N 87
Про затвердження нової редакції Положення про ландшафтний заказник загальнодержавного значення "Кильченський"
Відповідно до статті 5 Закону України "Про природно-заповідний фонд України"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про ландшафтний заказник загальнодержавного значення "Кильченський" у новій редакції, що додається.
2. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області, Державній екологічній інспекції в Дніпропетровській області забезпечити координацію діяльності та контроль за додержанням вимог природоохоронного законодавства на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення Кильченський.
3. Вважати таким, що втратило чинність, Положення про ландшафтний заказник загальнодержавного значення "Кільченський", затверджене заступником Міністра Мінплодовочгоспу УРСР 30.09.85.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Голова комісії з проведення
реорганізації Міністерства -
заступник Міністра


І.Д.Макаренко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони навколишнього
природного середовища
України
21.03.2011 N 87
ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ЛАНДШАФТНИЙ ЗАКАЗНИК ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ "КИЛЬЧЕНСЬКИЙ"
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Ландшафтний заказник загальнодержавного значення "Кильченський" (далі - Заказник) оголошено Постановою Ради Міністрів УРСР від 28.10.74 N 500 "Про створення заказників загальнодержавного значення в Українській РСР".
1.2. Заказник входить до складу природно-заповідного фонду України, охороняється як національне надбання щодо якого встановлюється особливий режим охорони, відтворення та використання.
1.3. Заказник загальною площею 100,0 га розташований біля м. Підгороднє Дніпропетровського району Дніпропетровської області на території Дніпропетровської районної державної адміністрації (далі - Землекористувач).
1.4. Територія Заказника розділена на дві частини річкою Кільчень - притокою р. Самара. Одна частина - це долина р. Кільчень, яка ділиться на чотири круті вигони. Друга частина - це схили, прилеглі до низинних півостровів.
1.5. Межі Заказника виносяться в натуру з встановленням державних інформаційно-охоронних та інформаційно-межових знаків затвердженого зразка, наносяться на відповідні планово-картографічні матеріали Землекористувача та органів Державного агентства земельних ресурсів України, обов'язково враховуються при реконструкції та розвитку прилеглих територій. До встановлення меж Заказника в натурі його межі визначаються відповідно до проекту створення. Вирішення цих питань покладається на землекористувача.
1.6. Зміна меж, категорії та скасування статусу території Заказника проводиться відповідно до законодавства.
1.7. Землекористувач звільняється від сплати земельного податку за землі, включені до складу Заказника згідно з чинним законодавством.
1.8. Адреса Землекористувача: Дніпропетровська районна державна адміністрація, 52005, селище Ювілейне, вул. Теплична, 5.
2. МЕТА СТВОРЕННЯ ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ
2.1. Заказник оголошено з метою збереження і відтворення цінного ландшафту.
2.2. Основними завданнями Заказника є:
збереження і відтворення цінного природного ландшафту своєрідної за красою степової річки Кільчень та прилеглих лісових масивів;
збереження біорізноманіття флори та фауни Заказника, в тому числі видів, занесених до Червоної книги України;
підтримка загального екологічного балансу та забезпечення фонового моніторингу навколишнього природного середовища регіону;
поширення еколого-освітніх знань.
3. РЕЖИМ ТЕРИТОРІЇ
3.1. На території Заказника забороняється будь-яка господарська та інша діяльність, що суперечить цілям та завданням Заказника і загрожує збереженню природного комплексу, зокрема:
будь-яке будівництво;
мисливство;
знаходження на території Заказника з усіма видами мисливської зброї (за винятком посадових осіб державних природоохоронних органів уповноважених на охорону та здійснення державного контролю на території Заказника) та знаряддями ловів тварин, в тому числі водних живих ресурсів;
рубки головного користування та прохідні рубки;
знищення та пошкодження дерев, чагарників і трав'янистої рослинності;

................
Перейти до повного тексту