1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Лист


МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА
ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
Л И С Т
17.02.2011 N 21-20/1382/0/6-11
Центральним органам
виконавчої влади
(за списком)
Раді міністрів
Автономної Республіки Крим,
обласним, Київській
та Севастопольській міським
державним адміністраціям,
проектним організаціям
(за списком), службам
"Укрдержбудекспертизи"
На численні звернення учасників будівництва Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України направляє рекомендації щодо підготовки вихідних даних та оформлення кошторисної документації при коригуванні проектів будівництва, які підлягають перезатвердженню.
Заступник Міністра Д.В.Ісаєнко
Додаток
до листа Міністерства
регіонального розвитку,
будівництва
та житлово-комунального
господарства України
17.02.2011
N 21-20/1382/0/6-11
РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо підготовки вихідних даних та оформлення кошторисної документації при коригуванні проектів будівництва, які підлягають перезатвердженню
Коригування кошторисної документації здійснюється на підставі скоригованих проектних рішень та відповідно до оформлених вихідних даних.
1. Перед початком коригування кошторисної документації об'єктів незавершеного будівництва у довільній формі складається реєстр локальних, об'єктних кошторисів та зведених кошторисних розрахунків (за необхідності).
I. Підготовка вихідних даних, необхідних для коригування
1. Визначення об'ємів робіт, які підлягають виконанню
Замовник із залученням підрядників та проектувальників визначає об'єми робіт, які підлягають виконанню, в розрізі локальних кошторисів.
1. По кошторисах, роботи по яких виконані не в повному обсязі і підлягають виконанню, об'єми залишку робіт визначаються по кожному рядку кошторису в фізичних одиницях виміру. Зазначається також додатковий перелік та об'єми робіт, які відсутні в кошторисі, але підлягають виконанню, що відповідно обґрунтовується проектними рішеннями (робочі креслення).
2. По кошторисах, обсяги робіт по яких не виконувалися і підлягають виконанню, готується довідка про необхідність їх коригування через зміну вартості ресурсів або/та у зв'язку зі зміною об'ємів робіт (з відповідними обґрунтуваннями).
3. За результатами роботи з визначення об'ємів робіт, що підлягають виконанню, замовник разом з підрядниками та проектувальниками складають у довільній формі відомості об'ємів робіт із зазначенням у фізичних одиницях виміру загального об'єму робіт, об'єму робіт, які виконані, та об'єму робіт, що підлягають виконанню, з урахуванням такого:
- по кошторисах, обсяги робіт по яких виконані не в повному обсязі і підлягають виконанню, дані наводяться по кожному рядку з зазначенням переліку та об'єму робіт у фізичних одиницях виміру;
- по кошторисах, обсяги робіт по яких не виконувалися і підлягають виконанню, а перелік робіт та об'єми не уточнюються, надається інформація про необхідність коригування локального кошторису через зміну вартості ресурсів або про відсутність необхідності такого коригування;
- по кошторисах, обсяги робіт по яких не виконувалися і підлягають виконанню, однак має місце додатковий перелік робіт або уточнюються окремі об'єми робіт, передбачені в кошторисі, зазначається інформація про необхідність коригування кошторису за зазначених обставин. По кожному рядку кошторису в фізичних одиницях виміру зазначається об'єм робіт, які підлягають уточненню та додатковому врахуванню;
- по кошторисах, обсяги робіт по яких виконані в повному обсязі і відсутні додаткові об'єми робіт, що підлягають виконанню, готується довідка про відсутність залишку робіт.

................
Перейти до повного тексту