1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Н А К А З
15.10.2008 N 537
Про затвердження Положення про Управління ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів МВС України
На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2008 року N 306 "Про внесення змін до Положення про підрозділи ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів" та з метою покращання діяльності з проведення карантинних заходів підрозділами ветеринарної міліції
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про Управління ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів МВС (додається).
2. Вважати таким, що втратив чинність, наказ МВС від 09.04.2004 N 402 "Про затвердження положення про Управління ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів при МВС України".
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра генерал-лейтенанта міліції Савченка О.І.
4. Наказ оголосити особовому складу органів та підрозділів внутрішніх справ України.
Міністр Ю.В.Луценко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
15.10.2008 N 537
ПОЛОЖЕННЯ
про Управління ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів МВС України
1. Загальні положення
1.1. Управління ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів (далі - Управління) є самостійним структурним підрозділом МВС України. Структура та штати Управління затверджуються Міністром внутрішніх справ України за погодженням з Головою Держкомветмедицини.
1.2. Управління організаційно підпорядковується одному із заступників Міністра внутрішніх справ України, згідно з розподілом обов'язків, а функціонально - Держкомветмедицини.
1.3. Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами МВС і Держкомветмедицини, Положенням про підрозділи ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року N 395 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2008 N 306) , а також цим Положенням.
1.4. Управління здійснює свою діяльність з питань, віднесених до його компетенції, спільно з іншими органами і підрозділами Міністерства внутрішніх справ України, державними органами та органами місцевого самоврядування, з господарствами, підприємствами, установами, організаціями, усіх форм власності та підпорядкування, з посадовими особами та громадянами. Працівники Управління не залучаються до виконання завдань, що не входять до їх компетенції і не передбачені Положенням про підрозділи ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів та цим Положенням.
1.5. Діяльність здійснюється на підставі планування, поєднання колегіальності в обговоренні та єдиноначальності у вирішенні службових питань з установленням чіткої відповідальності кожного працівника за стан справ, доручену ділянку роботи та виконання окремих завдань.
1.6. Управління очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади Міністром внутрішніх справ України за погодженням з Головою Держкомветмедицини.
1.7. Управління має печатку із зображенням Державного Герба України та бланки зі своїм найменуванням, а також може мати рахунки в Державному казначействі.
1.8. Діловодство в Управлінні ветеринарної міліції ведеться самостійно, відповідно до законодавства та нормативно-правових актів МВС України.
1.9. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення Управління ветеринарної міліції здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету, що виділяються Держкомветмедицини на проведення протиепізоотичних заходів.
2. Основні завдання Управління
2.1. Здійснення керівництва за діяльністю підпорядкованих підрозділів ветеринарної міліції з надання практичної допомоги державним установам ветеринарної медицини в організації та проведенні заходів, спрямованих на забезпечення стабільної епізоотичної ситуації, а також профілактику, локалізацію та ліквідацію карантинних хвороб тварин, у тому числі небезпечних для людей.
2.2. Забезпечення організації роботи підрозділів ветеринарної міліції щодо нагляду за додержанням ветеринарно-санітарних вимог суб'єктами господарювання, а також підприємствами різної форми власності, юридичними та фізичними особами, які займаються вирощуванням, заготівлею, зберіганням, переробкою та реалізацією продукції тваринного, а на ринках - і рослинного походження.
2.3. Удосконалення структури, організаційних основ, форм і методів роботи підрозділів ветеринарної міліції, узагальнення та впровадження в їх діяльність науки і передового досвіду. Вжиття заходів щодо підвищення професійної майстерності працівників цих підрозділів, надання їм практичної і методичної допомоги.
2.4. Проведення разом зі структурними підрозділами апарату Міністерства, іншими зацікавленими органами державної виконавчої влади роботи з підготовки проектів нормативно-правових та підзаконних актів, що регламентують діяльність ветеринарної міліції, а також своєчасне внесення змін та доповнень до чинних нормативно-правових актів.
2.5. Розроблення у взаємодії з Департаментом кадрового забезпечення МВС України пропозицій щодо створення, реорганізації, зміцнення чи припинення діяльності підрозділів ветеринарної міліції головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі (далі - ГУМВС, УМВС) при міських, районних управліннях (відділах) внутрішніх справ.
2.6. Організація разом з Департаментом кадрового забезпечення МВС України заходів щодо поліпшення відбору та розстановки кадрів, професійної підготовки, зміцнення дисципліни, правового та соціального захисту працівників підрозділів ветеринарної міліції.
2.7. Проведення семінарів, нарад, навчальних зборів, курсів підвищення кваліфікації, а також перевірок службової діяльності підпорядкованих підрозділів, вжиття заходів до усунення недоліків у їх роботі.
2.8. Забезпечення законності в діяльності підрозділів ветеринарної міліції, високої культури в роботі та уважного ставлення до громадян їх працівників.
2.9. У межах своєї компетенції розглядає звернення громадян та організацій, що надходять до Управління ветеринарної міліції, веде їх прийом, вживає заходів до усунення недоліків, які стали причиною обґрунтованих скарг.
3. Функції Управління:
3.1. Організовувати діяльність підпорядкованих підрозділів ветеринарної міліції щодо дотримання і виконання законодавства України, нормативно-правових актів МВС України та Держкомветмедицини України, які стосуються роботи підрозділів ветеринарної міліції.

................
Перейти до повного тексту