- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПРОКУРОР УКРАЇНИ
Н А К А З
N 2223ц від 09.09.98
м.Київ
Про Положення про атестування прокурорсько-слідчих працівників органів прокуратури України
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Генерального
прокурора
N 47ш від 16.03.2000 )
1. Затвердити Положення про атестування прокурорсько-слідчих працівників органів прокуратури України (додається).
2. Надіслати Положення про атестування начальникам Головних управлінь, управлінь та самостійних відділів Генеральної прокуратури України, прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя та прирівняним до них для керівництва у роботі.
Додаток
Положення про атестування прокурорсько-слідчих працівників органів прокуратури України
I. Загальні положення
1. Відповідно до Закону України
"Про прокуратуру" прокурори і слідчі прокуратури підлягають атестуванню, яке має сприяти забезпеченню оптимальної розстановки кадрів і є важливим засобом оцінки їх ділових і особистих якостей та усунення недоліків у роботі і поведінці.
2. Атестування проводиться один раз у п'ять років. При вирішенні питання про висунення на вищу посаду чи пониження в посаді, а також наявності серйозних недоліків у роботі або поведінці прокурорів і слідчих атестування за пропозицією керівника відповідної прокуратури або її структурного підрозділу проводиться достроково.
3. Молоді спеціалісти підлягають атестуванню після закінчення стажування, а повторно - через 2 роки.
( Пункт 3 в редакції Наказу Генерального прокурова
N 47ш від 16.03.2000 )
4. Особи, які мають досвід роботи в правоохоронних органах, але вперше призначені на прокурорсько-слідчі посади, підлягають атестуванню не раніше, ніж через 6 місяців роботи на цих посадах.
5. Атестування професорсько-викладацького складу та інших працівників Інституту підвищення кваліфікації Генеральної прокуратури України, які мають класні чини, проводиться відповідно до цього Положення.
II. Атестаційні комісії
1. При Генеральній прокуратурі України утворюється вища атестаційна комісія. Її склад затверджується Генеральним прокурором України.
2. Вища атестаційна комісія проводить атестування всіх прокурорсько-слідчих працівників Генеральної прокуратури України (крім членів колегії), прокурорів областей, міст Києва і Севастополя, прирівняних до них прокурорів та їх заступників, заступників прокурора Автономної Республіки Крим, ректора та проректорів Інституту підвищення кваліфікації Генеральної прокуратури України.
3. Прокурорами Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя та прирівняними до них, ректором Інституту підвищення кваліфікації Генеральної прокуратури України, а також за погодженням з Генеральною прокуратурою України прокурорами окремих великих міст з районним поділом утворюються відповідні атестаційні комісії.
Ці комісії проводять атестування прокурорсько-слідчих працівників та працівників навчального закладу за винятком тих, що атестуються Вищою атестаційною комісією.
4. Атестаційні комісії утворюються у складі голови, його заступника, відповідального секретаря та членів комісії з числа досвідчених і авторитетних працівників.
5. План роботи атестаційної комісії складається щорічно, затверджується відповідним прокурором та надсилається у підпорядковані прокуратури до початку наступного року.
III. Складання атестаційних документів
1. На кожного працівника складаються атестаційні документи - біографічна довідка, атестаційна картка та характеристика ділових і особистих якостей.
2. Атестаційні документи готують:
2.1. Заступники Генерального прокурора України - на начальників управлінь і відділів Генеральної прокуратури, старших помічників та помічників Генерального прокурора України, ректора Інституту підвищення кваліфікації Генеральної прокуратури України.
2.2. Начальники управлінь і відділів Генеральної прокуратури України - на заступників начальників, старших прокурорів та прокурорів управлінь і відділів, прокурорів-криміналістів, старших слідчих з особливо важливих справ та слідчих з особливо важливих справ.
2.3. Начальник управління кадрів Генеральної прокуратури України - на прокурорів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя та прирівняних до них.
2.4. Прокурори Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя та прирівняні до них - на їх заступників.
2.5. Заступники прокурорів Автономної Республіки Крим, міст Києва і Севастополя та прирівняних до них - на начальників управлінь і відділів, старших помічників і помічників прокурорів цих прокуратур.
................Перейти до повного тексту