- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Лист
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ
Л И С Т
25.01.2008 N 3.4-06/212-1111 |
Щодо реєстрації зобов'язань розпорядників бюджетних коштів
Державне казначейство України розглянуло лист Головного управління Державного казначейства України <...> від 25.12.07 р. N 15-07-01/8641 стосовно проблемних питань, які виникають у процесі реєстрації зобов'язань розпорядників бюджетних коштів та повідомляє.
На органи Державного казначейства України покладено функції державного нагляду і контролю у сфері державних закупівель під час реєстрації зобов'язань за договорами, укладеними за результатами здійснення процедур закупівель (частина 2 стаття
3-2 Закону України
"Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (далі - Закон).
Частиною 2 статті
17 Закону встановлено перелік документів, які підтверджують проведення процедури закупівлі і повинні подаватись до органів державного казначейства України при реєстрації зобов'язань за договорами. До таких документів належать, зокрема, копії документів, завірені інформаційною системою в мережі Інтернет, що підтверджують розміщення відповідних документів про закупівлю.
Слід зауважити, що укладений договір вважається недійсним, якщо його укладено за результатами процедури закупівлі, проведеної з порушеннями вимог статті
29-1 Закону, частиною 1 якої передбачено, що оголошення про результати проведених відкритих торгів оприлюднюється і публікується в інформаційних системах в мережі Інтернет та у спеціалізованих друкованих засобах масової інформації та в інформаційному бюлетені, який видає Тендерна палата України протягом 10 календарних днів після укладеного договору про закупівлю (частина 3 статті 34 Закону). Відповідно до пункту 2.2 Порядку обліку зобов'язань розпорядників бюджетних коштів в органах Державного казначейства України, затвердженого наказом Державного казначейства України від 09.08.04 р.
N 136 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.08.04 р. за N 1068/9667 (далі - Порядок), за зобов'язаннями, які виникають у процесі виконання кошторису, розпорядники та одержувачі бюджетних коштів протягом трьох робочих днів з дати виникнення зобов'язання подають до відповідного органу Державного казначейства України Реєстр зобов'язань розпорядників (одержувачі) бюджетних коштів, а також оригінали документів або їх копії, засвідчені в установленому порядку, що підтверджують факт узяття зобов'язань.
................Перейти до повного тексту