- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Рішення
РАХУНКОВА ПАЛАТА
МІЖВІДОМЧА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ
Р І Ш Е Н Н Я
Щодо затвердження порядку визначення предмета закупівлі
( Із змінами, внесеними згідно з Рішенням Міжвідомчої
комісії з питань державних закупівель
N 01/37рш від 20.12.2007 )
1. Затвердити Порядок визначення предмета закупівлі, що додається.
2. Встановити, що замовники зобов'язані привести затверджені раніше річні плани державних закупівель у відповідність до Порядку, затвердженого цим рішенням, та оприлюднити їх відповідно до вимог статті
2 Закону України
"Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" не пізніше ніж у місячний термін з дня оприлюднення цього рішення в інформаційному бюлетені, що видає Тендерна палата України, та на офіційних сайтах Тендерної палати України та Антимонопольного комітету України.
3. Опублікувати це рішення Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель в інформаційному бюлетені Тендерної палати України.
Голова Комісії Перший заступник Голови Комісії Заступник Голови Комісії Секретар Комісії | В.Копилов О.Ткаченко М.Мєльничук О.Костусєв |
ПОРЯДОК
визначення предмета закупівлі
1. Загальні положення
1.2. Визначену відповідно до цього Порядку назву предмета закупівлі замовники зазначають у документах щодо здійснення закупівлі, передбачених
Законом.
1.3. Терміни "замовник", "підприємство", "державні кошти", "учасник процедури закупівлі (учасник)", "товари", "роботи", "послуги", "лот" застосовуються у значеннях, визначених
Законом.
1.4. Міжвідомча комісія з питань державних закупівель може прийняти рішення про встановлення для окремих видів товарів, робіт і послуг особливого порядку визначення предмета закупівлі, відмінного від загальноприйнятого.
1.5. Основними процедурами здійснення державних закупівель згідно із
Законом є редукціон та відкриті торги із зменшенням ціни.
2. Визначення предмета закупівлі товарів та послуг
2.1. У разі закупівлі товарів або послуг до одного предмета закупівлі відносяться товари або послуги, кількість, обсяги яких визначаються замовником самостійно виходячи з обґрунтованої річної потреби.
2.2. Предмет закупівлі визначається згідно з абзацами восьмим і десятим статті
1 Закону та на основі Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97, затвердженого наказом Державного комітету України стандартизації, метрології та сертифікації від 30.12.97 р.
N 822, за показником п'ятого знака
Класифікатора ДК 016-97 (класифікаційне угруповання "категорія") з наступним зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги.
При цьому замовник може визначати окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками шостого і дев'ятого знаків
Класифікатора (класифікаційні угруповання "підкатегорія" і "тип").
2.3. Поточний ремонт є послугою. При здійсненні за купівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається на основі Правил визначення вартості будівництва ДБН Д.1.1-1-2000, затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 27.08.2000 р.
N 174.
2.4. При здійсненні закупівлі послуг з виконання науково-технічних робіт назва предмета закупівлі визначається на основі Державного класифікатора видів науково-технічної діяльності
ДК 015-97, затвердженого наказом Державного комітету України стандартизації, метрології та сертифікації від 30.12.97 р. N 822, за показником четвертого знака Класифікатора ДК 015-97 (класифікаційне угруповання "вид") з наступним зазначенням у дужках конкретної назви науково-технічної роботи.
2.5. У разі здійснення закупівлі послуг з виконання науково-технічних робіт за різними темами, які належать до одного виду науково-технічних робіт згідно Класифікатора
ДК 015-97, для їх замовлення замовник повинен оголосити процедуру закупівлі, в якій визначає науково-технічні роботи за різними темами як окремі лоти.
................Перейти до повного тексту