- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Рішення
МІЖВІДОМЧА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ
РАХУНКОВА ПАЛАТА
Р І Ш Е Н Н Я
1. Затвердити Порядок ведення та функціонування Реєстру недобросовісних учасників процедур закупівель (надалі - Порядок), що додається.
2. Опублікувати Порядок ведення та функціонування Реєстру недобросовісних учасників процедур закупівель на офіційному Інтернет-сайті Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель (далі - Комісія) та в інформаційному бюлетені, що видає Тендерна палата України, відповідно до статті
3-
3 Закону.
Голова Комісії Перший заступник Голови Комісії Заступник Голови Комісії Секретар Комісії | В.Копилов О.Ткаченко М.Мельничук О.Костусєв |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Міжвідомчої комісії
з питань державних
закупівель
11.04.2007 N 01/5/рш
ПОРЯДОК
ведення та функціонування Реєстру недобросовісних учасників процедур закупівель
I. Загальні положення
1.2. Реєстр недобросовісних учасників - інформаційна база, що містить відомості про учасників, які безпідставно відмовилися від підписання договору, з якими було розірвано договори у Зв'язку із суттєвими порушеннями ними умов договору без відповідних підстав, які вчинили несхвальні та антиконкурентні узгоджені дії, передбачені
Законом, які порушили законодавство про захист економічної конкуренції у сфері державних закупівель, які надали у тендерних пропозиціях будь-яку недостовірну інформацію.
1.3. Реєстр ведеться в електронній формі відповідно до вимог цього Порядку та оприлюднюється на офіційному Інтернет-сайті Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель та в тематичному каталозі учасників процедур закупівель. Комісія забезпечує вільний та безкоштовний доступ до інформації, яка міститься в Реєстрі.
II. Відомості, які повинен містити Реєстр недобросовісних учасників
2.1. Кожен запис Реєстру має містити такі відомості:
- повне найменування юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, інформація про яку вноситься до Реєстру.
- інформацію про фактичну адресу юридичної особи або місце проживання фізичної особи.
- для юридичної особи (резидента) - ідентифікаційний код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України або для фізичної особи (резидента) - ідентифікаційний номер за Державним реєстром фізичних осіб - платників податків.
- дату прийняття Міжвідомчою комісією з питань державних закупівель рішення про включення учасника до Реєстру.
- дату виключення учасника з Реєстру недобросовісних учасників.
- інші потрібні, на думку Комісії, відомості стосовно учасника, який вноситься до Реєстру.
III. Порядок надання відомостей про недобросовісних учасників
3.1. Заява про включення учасника до Реєстру подається замовником, стосовно якого було вчинено дії, передбачені частиною першою статті 16 Закону або відповідними державними органами, до компетенції яких згідно зі статтею
37-2 Закону належить проведення перевірок (ревізій) щодо дотримання розпорядниками державних коштів вимог законодавства у сфері державних закупівель учасником, Тендерною палатою України.
3.2. Для включення учасника до Реєстру заявник подає до Комісії заяву згідно з формою, встановленою цим Порядком (Додаток 1), що має містити такі відомості:
Інформацію про учасника процедури закупівлі:
- для юридичних осіб - повне найменування, юридична та фактична адреса, ідентифікаційний код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України;
- для фізичних осіб - прізвище, ім'я, по батькові, місце реєстрації, ідентифікаційний номер за Державним реєстром фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів.
3.3. У разі якщо до Комісії подаються відомості про учасників, які безпідставно відмовилися від підписання договору, з якими було розірвано договори у зв'язку із суттєвими порушеннями ними умов договору без відповідних підстав, крім відомостей, передбачених пунктом 3.2 розділу III цього Порядку, подаються такі документи (завірені належним чином):
................Перейти до повного тексту