1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Лист


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ
Л И С Т
14.11.2006 N 10113-6-11/19
Держспоживстандарт України розглянув лист щодо застосування Інструкції про порядок здійснення державного нагляду за додержанням стандартів, норм і правил, затвердженої наказом Держстандарту України від 03.06.2002 р. N 321 (далі - Інструкція), та на поставлені запитання повідомляє.
1. Відповідно до ст. 3 Декрету КМУ від 08.04.93 р. N 30-93 "Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення" (далі - Декрет) об'єктами державного нагляду є:
- продукція виробничо-технічного призначення, товари народного споживання, продукція тваринництва та рослинництва, продукти харчування, в тому числі продукція, що пройшла сертифікацію, - на відповідність стандартам, нормам і правилам;
- продукція імпортна - на відповідність діючим в Україні стандартам, нормам і правилам стосовно безпеки для життя, здоров'я й майна людей і навколишнього середовища;
- продукція експортна, що набувається за державні кошти, - на відповідність стандартам, нормам і правилам або окремим вимогам, обумовленим договором (контрактом), якщо відповідним договором (контрактом) не передбачено інше.
Таким чином, перевірці підлягає будь-який вид продукції, який є об'єктом державного нагляду.
2. Відповідно до Державного класифікатора управлінської документації ДК 010-98, затвердженого наказом Держстандарту від 31 грудня 1998 р. N 1024, до товаросупровідної документації належить відвантажувальна специфікація, пакувальний лист, комплектувальна відомість, сертифікат якості, товаросупровідний документ. Товаросупровідний документ - це документ, що спрямовують разом з товарами, який містить дані про ці товари.

................
Перейти до повного тексту