1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ
ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
Н А К А З
15.01.2007 N 8
Про заходи щодо посилення контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів
Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" та постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2006 року N 1673 "Про стан фінансово-бюджетної дисципліни, заходи щодо посилення боротьби з корупцією та контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів" та з метою підвищення ефективності управління підприємствами з державною часткою власності
НАКАЗУЮ:
1. Керівникам державних підприємств сфери управління МНС:
1.2. Здійснювати внутрішні довгострокові і середньострокові та зовнішні запозичення лише за погодженням з МНС та Міністерством фінансів, внутрішні короткострокові запозичення - за погодженням з МНС.
1.3. Передавати в оренду державне майно виключно на конкурсних засадах. Орендну плату за державне майно визначати відповідно до її ринкової вартості у встановленому порядку (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006 року N 1846 "Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна").
Договори оренди державного майна, укладені до 1 січня 2007 року (крім договорів щодо цілісних майнових комплексів), обов'язково переглянути відповідно до встановленої норми до 15 травня 2007 року та подати відповідну інформацію Управлінню капітального будівництва та забезпечення житлом.
Договори про спільну діяльність, укладені до 1 січня 2007 року, обов'язково переглянути до 10 лютого 2007 року на відповідність оцінки вартості переданого державного майна його ринковій вартості та забезпеченню відповідної прибутковості такого майна та подати відповідну інформацію Управлінню капітального будівництва та забезпечення житлом.
1.4.1. Під час формування фінансових планів дотримуватися наступних вимог:
встановлювати граничний обсяг витрат на:
оплату консалтингових та аудиторських послуг на рівні не більш як 1,5 відсотка обсягу чистого прибутку;
страхування (крім витрат на державне соціальне страхування, обов'язкове страхування та страхування відповідно до міжнародних договорів) на рівні не більш як 1,5 відсотка обсягу чистого прибутку, а також обмеження максимального розміру страхового тарифу;

................
Перейти до повного тексту