- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Телеграма
ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
Т Е Л Е Г Р А М А
N 16-07/1693-7190 від 05.10.2001
Державна податкова адміністрація України та Державне казначейство України на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 р.
N 1270 "Про впорядкування відшкодування податку на додану вартість та розрахунків з бюджетом" установлюють наступний порядок проведення розрахунків:
1. Схеми розрахунків оформляються за формою, наведеною в додатках N 1, 2.
2. Підписання територіальними органами Державного казначейства та місцевими органами Державної податкової служби декількох схем розрахунків між тими самими учасниками протягом одного звітного місяця, загальна сума яких більше 300 тис. гривень (приклад: протокол N 1 - на суму 299 тис. грн. + ... + протокол N n - на суму n тис. грн.), не допускається.
3. При оформленні схем розрахунків урахувати, що платникам податків (боржникам) погашається тільки податковий борг з платежів до загального фонду Державного бюджету України, що адмініструються органами податкової служби, окрім акцизного збору та податку на додану вартість на спирт етиловий, коньячний, плодовий, алкогольні напої, виноробну та лікеро-горілчану продукцію, пиво та тютюнові вироби.
4. Державне казначейство України на підставі даних управлінь Державного казначейства в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі до 10-го числа місяця, що настає за звітним, доводить до вищезазначених управлінь Державного казначейства та державних податкових адміністрацій в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі інвентаризаційний опис проведених схем розрахунків (копія опису надсилається до Державної податкової адміністрації України).
Голова Державного казначейства України П.Петрашко
N 16-07/1693-7190 від 05.10.2001 р.
Заступник Голови Державної
податкової адміністрації України Г.Оперенко
N 13382/7/16-0117 від 05.10.2001 р.
Додаток N 1
ПОГОДЖЕНО: ПОГОДЖЕНО:
Державне казначейство України Державна податкова адміністрація
України
____________________ П.І.Б. ____________________ П.І.Б.
"___"______________ 200_ р. "___"_______________ 200_ р.
М.П. М.П.
Протокольне рішення (схема)
про проведення розрахунків щодо відшкодування сум податку
на додану вартість у частині, що належить зарахуванню на
поточний рахунок платника податків
Підприємство (далі - Підприємство), якому належить відшкодування ПДВ, _______________________________________________ (назва підприємства), в особі ____________________________________ (посада, прізвище, ім'я, по батькові), що діє на підставі Статуту, Підприємство-кредитор Підприємства (далі - Підприємство-кредитор), що має заборгованість з платежів до державного бюджету, _____________________________________________ (назва підприємства) в особі __________________________________________________________ (посада, прізвище, ім'я, по батькові), що діє на підставі Статуту, погодили проведення розрахунків за такою схемою:
1. Орган Державного казначейства за місцем реєстрації Підприємства на підставі висновку від __________ N _____ на суму ___________________ гривень (прописом) органу Державної податкової служби ___________________________________ (назва органу Державної податкової служби) проводить відшкодування податку на додану вартість Підприємству.
2. Підприємство, використовуючи отримане відшкодування,
перераховує протягом одного операційного дня
Підприємству-кредитору борг для розрахунків у сумі _______________
гривень (прописом) і відображає їх у обліку як отримане
відшкодування податку на додану вартість та погашення
кредиторської заборгованості згідно з актом звіряння від _________
N ___.
3. Підприємство-кредитор, яке має заборгованість з платежів до державного бюджету, код __________ у сумі ____________ гривень (прописом) на підставі довідки від _______________ N __________ органу Державної податкової служби ___________________ (назва органу Державної податкової служби) перераховує протягом одного операційного дня отримані кошти на рахунок, визначений територіальним органом Державного казначейства, і відображає їх в обліку як погашення дебіторської заборгованості та погашення заборгованості з платежів до державного бюджету.
................Перейти до повного тексту