1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 149/797/98 від 07.05.2001
Про затвердження Положення про спостережну раду
На виконання статті 14 Закону України "Про особливості приватизації підприємств, що належать до сфери управління Міністерства оборони України"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про спостережну раду, що додається.
2. Наказ розіслати згідно з розрахунком розсилки.
Міністр оборони України генерал армії України О.І.Кузьмук Голова Фонду державного майна України О.М.Бондар Міністр економіки України В.В.Роговий
Затверджено
наказом Міністра оборони
України, Голови Фонду
державного майна України,
Міністра економіки України
від 7 травня 2001 р. N 149/797/98
Положення про спостережну раду
1. Положення про спостережну раду (далі - Положення) визначає процедуру створення, порядок діяльності, повноваження спостережної ради відкритого акціонерного товариства, створеного у процесі корпоратизації підприємства Міністерства оборони України (далі - підприємства).
2. Спостережна рада є органом управління відкритого акціонерного товариства (далі - товариство).
3. Спостережна рада відкритого акціонерного товариства (далі - спостережна рада) створюється для захисту інтересів держави та акціонерів, контролю за діяльністю правління товариства, створеного в процесі корпоратизації підприємств.
4. Спостережна рада формується з представників Міністерства оборони України, Фонду державного майна України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, банківських установ, які обслуговують відповідні товариства, трудового колективу підприємства, що корпоратизується (далі - органи, організації та трудові колективи).
До складу спостережної ради підприємств-монополістів може включатися представник Антимонопольного комітету України.
5. Міністерство оборони України у тижневий термін з початку корпоратизації повідомляє про формування спостережної ради органи, організації та трудові колективи, представники яких повинні увійти до її складу.
Відповідні органи, організації та трудові колективи подають до Міністерства оборони України протягом тижня з моменту одержання повідомлення про формування спостережної ради пропозиції щодо призначення своїх представників до її складу.
6. Для розгляду пропозицій щодо персонального складу спостережної ради Міністерство оборони України та Міністерство економіки України створюють спільну комісію (далі - комісія).
Засідання комісії вважається правочинним, якщо на ньому присутні не менше 2/3 загальної кількості її членів. Рішення приймаються простою більшістю голосів. Член комісії, не згодний з прийнятим комісією рішенням, може письмово викласти свою думку, що додається до протоколу засідання комісії.

................
Перейти до повного тексту