- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Лист
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ
Л И С Т
21.07.2006 N 6456-3-11/19 |
Щодо роз'яснень вимог Декрету КМУ "Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення"
Держспоживстандарт України уважно розглянув <...> звернення щодо роз'яснень вимог Декрету Кабінету Міністрів України від 8 квітня 1993 р.
N 30-93 "Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення" (далі за текстом - Декрет) та Інструкції про порядок здійснення державного нагляду за додержанням стандартів, норм і правил, затвердженої наказом голови Держспоживстандарту України від 03.06.2002 року
N 321, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 18 червня 2002 р. за N 512/6800 (далі за текстом - Інструкція) і в межах своєї компетенції інформує таке.
1. Постійний державний нагляд застосовується у разі систематичних претензій (скарг, заяв або апеляцій) щодо якості продукції, що випускається, та при встановленні відсутності умов для її стабільного випуску згідно з вимогами стандартів, норм і правил. Претензії до якості продукції, які є підставою до застосування постійного державного нагляду, можуть бути викладені у зверненнях громадян, а також у вмотивованих вимогах органів виконавчої влади, виконавчих органів місцевих рад або прокуратури. Систематичними у Держспоживстандарті України вважають претензії, що пред'являються до одного виду продукції, два і більше разів протягом року або повторяються з року в рік.
2. Згідно з вимогами пп. 4.1.2
Інструкції постійний державний нагляд вводиться та відміняється наказом територіального органу державного нагляду або рішенням Держспоживстандарту України. Рішення про відміну постійного державного нагляду приймається у разі додержання суб'єктами підприємницької діяльності, до яких був застосований постійний державний нагляд, стандартів, норм і правил при виробництві та випуску продукції. Форми здійснення постійного державного нагляду залежать від особливостей виробництва та реалізації продукції.
................Перейти до повного тексту