- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Положення
АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження
Антимонопольного комітету
України
14.06.2005 N 157-р
ПОЛОЖЕННЯ
про Громадську колегію при Антимонопольному комітеті України
1. Громадська колегія при Антимонопольному комітеті України (надалі - Комітет) є дорадчим органом, який створено для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, забезпечення відкритості діяльності органів виконавчої влади, врахування громадської думки у процесі підготовки та організації виконання їх рішень, підтримання постійного діалогу з усіма соціальними групами громадян, створення можливостей для вільного та об'єктивного висвітлення усіх процесів у цій сфері засобами масової інформації.
2. У своїй діяльності Громадська колегія при Комітеті керується
Конституцією України, Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Порядком проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, рішеннями Комітету, наказами Голови Комітету, цим Положенням, іншими нормативно-правовими актами, а також своїми рішеннями.
3. Громадська колегія акредитує представників усіх зацікавлених у співпраці громадських організацій та політичних партій та надає повну інформацію, що призначена для розповсюдження серед громадськості.
4. Основними завданнями Громадської колегії є:
4.1. Представлення інтересів громадськості у її співпраці з Комітетом.
4.2. Забезпечення співпраці з Комітетом щодо організації та проведення публічних громадських обговорень з основних напрямів його діяльності.
4.3. Опрацювання та узагальнення даних щодо проведення консультацій з громадськістю, узгодження позицій щодо забезпечення захисту конкуренції у підприємницькій діяльності.
4.4. Організація проведення громадського обговорення нормативно-правових актів з питань захисту економічної конкуренції.
5. Повноваження Громадської колегії:
5.1. Брати участь у відкритих заходах Комітету (відкритих засіданнях, конференціях, брифінгах, форумах, семінарах, "круглих столах").
5.2. Отримувати від Комітету відкриту інформацію про прийняті рішення.
5.3. Надавати Комітету пропозиції з питань, віднесених до повноважень Громадської колегії.
5.4. Запрошувати для участі в своїх засіданнях, у встановленому порядку, керівників та фахівців Комітету, його територіальних відділень.
5.5. Утворювати постійні та тимчасові комісії відповідно до головних напрямів діяльності, залучаючи до участі в їх роботі спеціалістів Комітету і наукових установ (за погодженням з їх керівництвом).
5.6. Рішення Громадської колегії, прийняті у межах її компетенції, надаються керівництву Комітету для врахування під час прийняття рішень. Рішення Громадської колегії мають рекомендаційний характер.
6. Голова Громадської колегії:
керує діяльністю Громадської колегії;
організовує підготовку та скликає засідання Громадської колегії;
підписує документи від імені Громадської колегії;
................Перейти до повного тексту