- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Рішення
НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
Р І Ш Е Н Н Я
Про погодження Концепції Державної цільової програми впровадження цифрового телерадіомовлення в Україні
1. Погодити Концепцію Державної цільової програми впровадження цифрового телерадіомовлення в Україні та проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Концепції Державної цільової програми впровадження цифрового телерадіомовлення в Україні" за умови внесення змін та доповнень, що додаються.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Куруса І.Ф., члена Національної ради Понеділка В.І. та управління науково-технічного і частотного розвитку.
Голова Національної ради Відповідальний секретар | В.Шевченко В.Лясовський |
Протокол N 12
Додаток
до рішення Національної ради
22.03.2006 N 147
1. Зміни та доповнення до проекту Концепції Державної цільової програми впровадження цифрового телерадіомовлення в Україні та проекту розпорядження Кабінету Міністрів України Про схвалення Концепції Державної цільової програми впровадження цифрового телерадіомовлення в Україні
п. 3. Розпорядження викласти в редакції:
... органами виконавчої влади та Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення;
До тексту Концепції:
стор. 2 абз. 2 викласти в редакції: "Метою концепції є визначення шляхів ..."
стор. 2 абз. 5 викласти в редакції: "Концепція передбачає залучення до впровадження в Україні цифрового наземного ефірного мовлення зацікавлених та інших органів влади, ..., нормативний та організаційний супровід впровадження цифрового мовлення в Україні ..."
стор. 2 розділ 1 абз. 1 викласти в редакції: "... , безпосередньо зачіпає інтереси сусідніх країн, ..."
стор. 3 абз. 7 викласти в редакції:" - технічне переоснащення телерадіомовлення, пов'язаного з переходом на застосування, цифрових передавальних пристроїв, ..."
стор. 4 розділ 2
Додати "- забезпечення громадян України культурними, релігійними та етнічними потребами та всебічною, оперативною і об'єктивною інформацією.
В останньому абзаці викреслити "З 1961 року і"
стор. 6 абз. 5 викреслити речення: "З цієї причини впровадження цифрового мовлення... " Наступне речення почати зі слів "частотний план ..."
Додатково внести: "У 2005 році Національною радою оголошено експериментальний конкурс на розбудову синхронної цифрової зони у Київському регіоні, підсумки якого ляжуть в основу Державної програми впровадження цифрового телерадіомовлення в Україні".
стор. 7 абз.1 "Світовий досвід впровадження цифорового мовлення ...".
Додати : "Дає можливість визначити головні органи влади та передбачити можливі проблеми й шляхи їх подолання".
стор. 7 Заголовок викласти в редакції: "Обґрунтування необхідності розроблення і виконання державної цільової програми."
стор. 7 абз.2 викласти в редакції: "Перехід на цифрове телерадіомовлення необхідно здійснювати шляхом розроблення ... ".
стор. 7 абз.3 викреслити.
стор. 7 абз.4 викласти в редакції : "...скоординованої діяльності центральних органів влади...".
Додатково внести :
визначення порядку переведення аналогових частот у цифровий формат;
забезпечення громадян доступом до цифрового телебачення;
враховуючи європейський досвід, визначення головним органом державної влади з впровадження цифрового мовлення - Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення.
стор. 7 розділ 3 викласти в редакції : " Метою розроблення державної цільової програми... є вироблення комплексу організаційних, нормативних, фінансових заходів, матеріально-технічних засобів та науково-виробничого забезпечення впровадження в Україні цифрового мовлення".
стор. 7 розділ 4 заголовок викласти в редакції "Визначення, порівняльний аналіз можливих варіантів оптимального варіанта впровадження цифрового мовлення".
стор. 7 розділ 4 абз.1 викласти в редакції : " Впровадження цифрового мовлення.... радіомовлення громадянами з плановим переведенням мовлення з аналогових на цифрові РЕЗ".
Варіант 2 викласти : " Розбудова окремого загальнодержавного каналу зі здатністю поширювати 4 телепрограми без одночасного забезпечення глядачів відповідними перетворювачами. Цей варіант є найбільш швидкий, одначе, він не вирішить питання впровадження цифрового мовлення в комплексі. З іншого боку громадяни не матимуть доступу до цифрових програм".
................Перейти до повного тексту