- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ
Н А К А З
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Генеральної
прокуратури
N 1/4 від 24.01.2006 )
Про затвердження Положення про організацію взаємодії Генеральної прокуратури України з Верховною Радою України
З метою подальшого удосконалення конструктивної взаємодії Генеральної прокуратури України з Верховною Радою України, її органами та народними депутатами України, оперативного і законного вирішення питань, які виникають у процесі такого співробітництва та стосуються діяльності або компетенції органів прокуратури, на підставі п. 7 ст.
15 Закону України
"Про прокуратуру" НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про організацію взаємодії Генеральної прокуратури України з Верховною Радою України.
2. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Генерального прокурора України N 23 від 23.05.03 "Про затвердження Положення про організацію взаємодії Генеральної прокуратури України з Верховною Радою України".
3. З наказом ознайомити працівників Генеральної прокуратури України.
Генеральний прокурор України державний радник юстиції 1 класу | Г.Васильєв |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального
прокурора України
15.03.2004 N 31/01-ок
ПОЛОЖЕННЯ
про організацію взаємодії Генеральної прокуратури України з Верховною Радою України
1. Генеральна прокуратура України забезпечує свою діяльність щодо здійснення прокурорського нагляду за додержанням законів, захисту конституційних прав громадян та інтересів держави на основі ефективної взаємодії і співпраці з Верховною Радою України, її органами та народними депутатами України.
3. Генеральний прокурор України з метою реалізації своїх повноважень щодо взаємодії з Верховною Радою України вправі:
бути невідкладно прийнятим Головою Верховної Ради України;
брати участь у засіданнях Верховної Ради України та її органах;
організовувати зустрічі і співбесіди з координатором постійно діючої Парламентської більшості та народними депутатами України з питань діяльності органів прокуратури та правоохоронних органів, а також реалізації пропозицій щодо законотворчої діяльності.
4. Генеральний прокурор не менш як один раз на рік інформує Верховну раду України про стан законності в Україні та про заходи щодо її зміцнення.
5. Генеральний прокурор України забезпечує взаємодію з Верховною Радою України як безпосередньо так і через підпорядкованих йому заступників, а також через працівників структурних підрозділів Генеральної прокуратури України.
Постійне здійснення цих функцій покладається наказом Генерального прокурора України на його Апарат, а контроль за діяльністю Апарату - на керівника Апарату Генерального прокурора України.
Для реалізації цієї діяльності наказом Генерального прокурора України призначаються працівники Апарату з числа старших помічників або помічників з особливо-важливих доручень, які беруть участь у встановленому порядку в засіданнях Верховної Ради України, комітетів, тимчасових слідчих комісій, спеціальних комісій, депутатських фракцій і груп та представляють позицію Генеральної прокуратури України з питань, що відносяться до її компетенції, а також діяльності правоохоронних органів.
6. Старші помічники чи помічники Апарату Генерального прокурора України у взаємодії з працівниками відділу правового забезпечення, відділу прийому громадян, розгляду звернень та запитів народних депутатів України та іншими галузевими підрозділами Генеральної прокуратури України забезпечують:
- участь Генерального прокурора України і його заступників у засіданнях Верховної Ради України та її органів;
- дієвий зв'язок та робочі зустрічі Генерального прокурора України з головами профільних комітетів, керівниками депутатських фракцій і груп, координатором постійно діючої Парламентської більшості та народними депутатами України;
7. Здійснюючи ці повноваження старші помічники, помічники Апарату Генерального прокурора України своєчасно отримують, вивчають і щопонеділка доповідають Генеральному прокурору України:
- календарний план проведення чергових сесій Верховної Ради України та Днів Уряду України, розклад засідань Верхової Ради України;
- проекти законів України та змін до них, що виносяться на обговорення сесії Верховної Ради України, з питань, що стосуються діяльності правоохоронних органів та органів прокуратури України;
................Перейти до повного тексту