1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ'Ї ТА МОЛОДІ
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ МОЛОДІ
Н А К А З
N 119 від 07.10.98
м.Київ
Про оголошення конкурсу науково-методичних матеріалів з питань соціальної роботи з дітьми, молоддю, жінками та різними категоріями сімей
З метою вивчення, узагальнення та поширення передового досвіду соціальної роботи з дітьми, молоддю, жінками та різними категоріями сімей, розповсюдження нових соціальних технологій, форм і методів роботи
НАКАЗУЮ:
1. Оголосити з 1 листопада 1998 року по 1 травня 1999 року Всеукраїнський конкурс науково-методичних матеріалів з питань соціальної роботи з дітьми, молоддю, жінками та різними категоріями сімей.
2. Затвердити Положення про Всеукраїнський конкурс науково-методичних матеріалів з питань соціальної роботи з дітьми, молоддю, жінками та різними категоріями сімей (додаток).
3. Директорам Республіканського (АР Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських центрів соціальних служб для молоді забезпечити участь районних, міських та районних у містах центрів ССМ в конкурсі.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Шатохіну О.К.
Директор Р.Г.Драпушко
Додаток
до наказу УДЦССМ від
7 жовтня 1998 р. N 119
Положення про умови та порядок проведення Всеукраїнського конкурсу науково-методичних матеріалів з питань соціальної роботи з дітьми, молоддю, жінками та різними категоріями сімей серед Республіканського (АР Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських центрів соціальних служб для молоді
1. Головна мета конкурсу
З метою вивчення, узагальнення та поширення передового досвіду соціальної роботи, впровадження нових технологій з питань соціальної профілактики, адаптації та реабілітації, надання соціальної допомоги та послуг дітям, молоді, жінкам та різним категоріями сімей, підвищення наукового рівня діяльності центрів ССМ Український державний центр соціальних служб для молоді проводить Всеукраїнський конкурс науково-методичних матеріалів з питань соціальної роботи з дітьми, молоддю, жінками та різними категоріями сімей.
2. Основні завдання конкурсу
2.1. Пошук ефективних форм і методів соціальної роботи з дітьми, молоддю жінками та різними категоріями сімей.
2.2. Підвищення наукового та професійного рівня спеціалістів районних, міських, обласних центрів соціальних служб для молоді.
2.3. Співпраця центрів ССМ з науковими закладами в регіоні.
2.4. Створення банку даних науково-методичних матеріалів центрів ССМ та поповнення бібліотечних фондів центрів соціальних служб для молоді України.
3. Порядок проведення всеукраїнського конкурсу
3.1. Конкурс науково-методичних матеріалів проводиться один раз на два роки з 1 листопада по 1 травня у три етапи:
1 етап - з 1 листопада по 1 березня в районних, міських, районних у містах центрах соціальних служб для молоді;
2 етап - з 1 березня по 1 квітня в Республіканському (АР Крим), обласних, Київському та Севастопольському міських центрах ССМ;
3 етап - з 1 квітня по 1 травня в УДЦССМ.
3.2. Для рецензування поданих на Всеукраїнський конкурс робіт та підготовки матеріалів до видання при Українському державному центрі соціальних служб для молоді створюється Тимчасовий творчий колектив (ТТК) у складі науковців, фахівців-практиків, членів Громадської науково-консультативної ради сприяння розвитку та діяльності соціальних служб для молоді, який затверджується наказом директора УДЦССМ. ТТК визначає науково-методичний рівень поданих на конкурс матеріалів.
3.3. Районні, міські, районні у містах центри ССМ - учасники регіональних конкурсів науково-методичних матеріалів - надсилають до Республіканського (АР Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських центрів ССМ конкурсні методичні розробки за встановленими темами до 1 березня.
3.4. З 1 березня по 1 квітня в Республіканському (АР Крим), обласних, Київському та Севастопольському міських центрах ССМ проходить рецензування та відбір матеріалів, що надійшли на конкурс, їх доопрацювання спеціалістами Республіканського (АР Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських центрів ССМ. Кращі роботи, як узагальнений досвід Республіканського (АР Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських центрів ССМ, надсилаються в УДЦССМ до 1 квітня.
3.5. Учасники Всеукраїнського конкурсу (Республіканський (АР Крим), обласні, Київський та Севастопольський міські центри ССМ) до 1 квітня надсилають в УДЦССМ матеріали за адресою: 2252030, м.Київ-30, аб. скринька N 414/2:
- заявку за встановленим зразком;
- науково-методичні матеріали (у двох примірниках) відповідно до встановлених вимог.
3.6. З 1 квітня по 1 травня в УДЦССМ проходить рецензування науково-методичних матеріалів, що надійшли на Всеукраїнський конкурс від Республіканського (АР Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських центрів ССМ.
3.7. Підведення підсумків та прийняття рішення про переможців конкурсу виносить Громадська науково-консультативна рада сприяння розвитку та діяльності соціальних служб для молоді.
3.8. Громадська науково-консультативна рада готує пропозиції керівництву УДЦССМ щодо відзначення авторів - переможців Всеукраїнського конкурсу.
3.9. Автори (авторський колектив) кращих робіт заохочуються преміями (при наявності відповідних коштів).
3.10. Матеріали - переможці Всеукраїнського конкурсу - друкуються окремими збірками та в інформаційно-методичному бюлетені УДЦССМ "Довіра і Надія" зі збереженням авторських прав.
3.11. Конкурсні матеріали, що не відповідають встановленим вимогам або надіслані невчасно, розглядатись не будуть.
4. Вимоги до написання та оформлення науково-методичних матеріалів
4.1. Науково-методичні матеріали з питань узагальнення досвіду соціальної роботи центрів ССМ з дітьми, молоддю, жінками та різними категоріями сімей, які подані на конкурс, можуть бути оформлені, як методичні рекомендації, розробки, статті, лекції, дослідження тощо. Конкурсні матеріали мають відповідати встановленим у Положенні темам.
4.2. Науково-методичні матеріали подаються на конкурс державною мовою у двох примірниках, надруковані на друкарській машинці або набрані на комп'ютері (з поданням дискети) через 2 інтервали. Обсяг не повинен перевищувати 3 друкованих аркушів (1 друк. арк. - 24 сторінки тексту розміром 30 строк х 60 знаків у строчці).
На титульному листі повинні бути вказані: область; найменування центру соціальних служб для молоді; назва роботи; прізвище, ім'я, по батькові автора(ів); рік оформлення праці.
4.3. Науково-методичні матеріали можуть супроводжуватись різноманітними ілюстративними матеріалами (малюнками, діаграмами, графіками, слайдами, діафільмами, кіно-, фото-, аудіо- та відеоматеріалами тощо).
4.4. Під час розгляду конкурсних робіт враховується:
- позитивний результат, доцільність та можливість використання в роботі центрів соціальних служб для молоді України представленого на конкурс досвіду;
- використання нових соціальних технологій, форм і методів роботи, їх ефективність;
- наукове обгрунтування представленого досвіду роботи.
4.5. Конкурсні матеріали авторам не повертаються.
Додаток N 1
до Положення про Всеукраїнський конкурс
науково-методичних матеріалів з питань
соціальної роботи з дітьми, молоддю,
жінками та різними категоріями сімей
Заявка на участь у Всеукраїнському конкурсі науково-методичних матеріалів з питань соціальної роботи з дітьми, молоддю, жінками та різними категоріями сімей
Область (місто, район) ______________________________________

................
Перейти до повного тексту