- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
Н А К А З
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства
транспорту та зв'язку
N 507 від 06.05.2008 )
Про затвердження Положення про постійно діючий Тендерний комітет Міністерства транспорту України
З метою ефективного та цільового використання коштів державного бюджету, організації і здійснення процедур державних закупівель (торгів) та конкурсного відбору нових інвестиційних проектів, що передбачають залучення коштів державного бюджету, для забезпечення реалізації положень Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", відповідно до вимог постанов Кабінету Міністрів України від 27.09.2000 р.
N 1469 "Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель" та від 25.11.99 р.
N 2145 "Про Порядок проведення на конкурсних засадах оцінки та відбору Інвестиційних проектів, що передбачають залучення коштів державного бюджету", зважаючи на Положення про порядок створення та головні функції тендерних комітетів щодо організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, затверджене наказом Міністерства економіки від 26.12.2000 р. N 280,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про постійно діючий Тендерний комітет Міністерства транспорту України (далі - Положення), що додається.
2. Керівникам державних департаментів транспорту, Укрзалізниці, Укравтодору, Укрзалізпрому, департаментів та самостійних управлінь апарату Міністерства:
2.1. Прийняти до керівництва та виконання це Положення при підготовці та здійсненні процедур державних закупівель (торгів).
2.2. Розробити та затвердити положення про підгалузеві тендерні комітети.
2.3. Щорічно у термін до 01.06 подавати Департаменту стратегічного розвитку документацію щодо нових інвестиційних проектів, які передбачають залучення коштів державного бюджету, з метою прийняття остаточного рішення щодо доцільності включення їх до інвестиційного розділу проекту Державної програми економічного та соціального розвитку України на відповідний період.
2.4. Щорічно у двомісячний термін після затвердження Державного бюджету України інформувати Мінтранс про заплановані на поточний рік процедури державних закупівель (торги).
2.5. Забезпечити подання щоквартальної та щорічної звітності щодо здійснення процедур державних закупівель (торгів) за формою N 1-торги, затвердженою наказом Держкомстату України від 06.10.99 N 322 до Департаменту стратегічного розвитку у встановлені терміни.
3. Департаменту стратегічного розвитку (Петренко О.П.) забезпечити подання нових інвестиційних проектів, які передбачають залучення коштів державного бюджету, на розгляд постійно діючого Тендерного комітету Міністерства транспорту України.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Демиденка А.Ф.
Додаток
до наказу Міністерства транспорту України
від 5 березня 2001 р. N 128
Положення про Тендерний комітет Міністерства транспорту України
1. Загальні положення
Це Положення визначає завдання, функції та порядок діяльності, повноваження постійно діючого Тендерного комітету Міністерства транспорту України (далі - Тендерний комітет) щодо здійснення процедур державних закупівель (торгів) та конкурсного відбору нових інвестиційних проектів, що потребують залучення коштів державного бюджету на їх реалізацію.
Тендерний комітет у своїй діяльності керується чинним законодавством, цим Положенням, відомчими нормативними актами, розпорядчими документами Мінтрансу, тендерною документацією або документацією щодо нових інвестиційних проектів та рішеннями, які приймаються Тендерним комітетом.
В урядових органах державного управління Мінтрансу, Укрзалізниці, Укрзалізпромі та Укравтодорі діють підгалузеві тендерні комітети, які є замовниками державних закупівель.
2. Мета і завдання Тендерного комітету
Тендерний комітет діє з метою реалізації наступних завдань:
а) організації проведення процедур державних закупівель (торгів) на закупівлю товарів, робіт і послуг для потреб центрального апарату;
б) проведення на конкурсних засадах відбору нових інвестиційних проектів підгалузей, що потребують залучення коштів державного бюджету на їх реалізацію;
в) контролю за ефективністю використання коштів державного бюджету розпорядниками коштів нижчого рівня.
Метою здійснення процедур державних закупівель (торгів) є визначення підрядної організації, яка запропонувала найвигіднішу тендерну пропозицію та здатна виконати замовлення у відповідності з проектом за умовами контракту.
Метою конкурсного відбору є визначення нових інвестиційних проектів підгалузей для включення їх до інвестиційного розділу проекту державної програми економічного і соціального розвитку на відповідний період, реалізація яких забезпечить ефективне та цільове використання коштів державного бюджету.
3. Основні функції Тендерного комітету
................Перейти до повного тексту